Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m? aday kadrosu a??kland? (Kosova ma?? )

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ozzzy cenk ve GG sakatiz desin ve gtmesin gerek yok milli takima... her daim BJK

Yorum Yap

Emre ?olak, kaan ayhan ve ?mer toprak d???nda ?ok g?zel kadro olmu?. ?zellikle yal??n ayhan?n olmas?na ?ok sevindim, adam sonuna kadar hak etmi?ti. Bilal ba?ak??o?lunu da g?rmesi iyi oldu. Bu ?ocu?u biz alabilsek ke?ke. G.t?renin potansiyelli hali; hatta ona g?re ?ok daha bilin?li, ne yapt???n? bilen ve disiplinli..

Yorum Yap

Aslı Umut Kubilay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ozzzy cenk ve GG sakatiz desin ve gtmesin gerek yok milli takima... her daim BJK
        3?n?n de oynayaca??n? sanm?yorum. Ozzy'i almas? da gereksiz olmu?,adam?n sakatl??? yeni ge?ti
        Biz g?z?m?zden sak?n?yoruz,Allah sakatl?k vermesin

Yorum Yap

Ne olmu? da ?imdi ?a??r?yor tekrardan eski tayfay?.. ?p???p bar??m??lar m? ardo? la fato?

Yorum Yap

Kalitemiz baya k?t?.

Yorum Yap

Aslı Ayberk Akbulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Musa ?a??ran var ta? gibi top oynuyor 2 senedir. 3 b?y?klerden birine tekrar transfer olup bir ma? oynasa hemen al?rlar milli tak?ma ama g?z ?n?nde de?il, onun yerine Ci?erciler Sel?uklar al?n?yor. IQ'su kertenkeleden d???k adamlar?n y?netti?i T?rk futbolu i?te...
              Katiliyorum. Cigerci, Selcuk ve Okay'i toplasan bir Musa etmez benim icin.

Terimspor'dan baska bir sey degil bu takim. Yillardir hep ayni hikaye.

Demirkol demis ya "hani bu adamlar halktan ozur dileyecekti ?" Ne oldu da simdi alindilar ? Veya madem alinacakti o ceza neyin nesiydi ?

Yorum Yap

Bence konu T?rk futbolu kismina tasinmali, ana forumda geregi yok bence. Oguzhan, GG ve Ismail ne demeye alinmis milli takima anlamadim.

Yorum Yap

M.Demirkol ?ahane yaz? yazm??.

Yorum Yap

Babacan

?ener Yal??n Ahmet H.Ali

Arda M.Topal Sel?uk Cengiz

Enes Mehmet B.

Yorum Yap

Hoffenheimdeki kerem demirbay t?rk de?il mi neden ?a?r?lmad?

C6903 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yalcin Ayhan'i kadro da gormek sevindirici. Sevindim sahsen Yalcin adina ve kadroda bulunan butun savunma oyuncularindan daha iyi oldugu gorusu icerisindeyim. Umarim Omer Toprak kalasindan kurtuluruz en yakin zamanda.
                        Oyuncularimizin sakatlatmadan takima geri dondugu bir milli ara olur umarim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X