Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Jordan ile L?bran? ayn? c?mlede yazmamak laz?m. Bana g?re aralar?nda bu kadar fark var. ?u toplam say? istatisti?i bana g?re bo? bir istatistik olsa da, MJ Kobe, Malone veya Cabbar gibi 20 sene oynasa 45 bin civar? bir rakama gelirdi.

Neyse, bu sezonun olay? herhalde Westbrook, kalan 8 ma?ta 4 t-d yaparsa bir sezonda en fazla td yapan oyuncu olarak tarihe ge?ecek. Yine kalan 8 ma?ta 39 ribaund, 51 asist yaparsa td ortalamas?yla sezonu bitirecek, ger?ekten inan?l?r istatistikler de?il. Ke?ke ilk 4 e girebilseydi de mvp olabilseydi.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Majestelerinden hali haz?rda bir sezon fazla oynam?? olmas?na ra?men hala 4000 say? gerisinde olan, tak?m?n? y?z?k i?in satan ?akma krallara selam olsun..
      A?lama bu kadar arkada? ya

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ah ah nerde o rip hamilton ,billups , ben wallece ,rasheed wallece , ron artest , jermaine o neil , squiille o neil , kobe bryant , Mike bibby , vlade divac ,peja stojakovic , allen iverson , tim duncan , manu ginobili , Karl malone , reggie miller, dirk nowitzki ,finley , jason kidd ne y?ld?zlar vard? be nba de ?imdi cac?k resmen lig.
        +Tracy McGrady

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Majestelerinden hali haz?rda bir sezon fazla oynam?? olmas?na ra?men hala 4000 say? gerisinde olan, tak?m?n? y?z?k i?in satan ?akma krallara selam olsun..
          Ger?ekler neden a?lats?n ki.
          Ama siz de hakl?s?n?z ya??n?z itibariyle g?rd?kleriniz bunlar. Y?ld?z sanman?za ?a??rm?yorum

Yorum Yap

tek y?ld?z vard?r,hakeem olajuwon d?r,eskiden ma? olsun,1 dk g?r?nt? i?in uykusuz kal?rd?k,ama ?ok g?zel ma?lar olurdu ?imdi art?k her ?ey show olmu?..

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Halilcim ben de defalarca cevap verdim. Le Bron efsane olma ?ans?n? cavs'ten ka?arak kaybetti. Bak en b?y?klerin yan?na gelme demiyorum, efsane diyorum. ?stedi?i kadar oynas?n, oynats?n de?i?mez bu.
              Hadi bu benim fikrim sen ?ok farkl? d???nebilirsin; ama kimse taraf?ndan inkar edilemeyecek bir ger?eklik var ki Jordan en b?y?klerle oynad?, en b?y?kleri yendi ve o y?zden en b?y?k oldu.
              Le Balon'un oynad??? rakiplere bak?yorum, sonra Jordan'?n oynad?klar?na istemsizce tebess?m ediyorum sadece..

Daha ?nce de s?ylemi?tim ikinci ve son bask? olsun Jordan'a en fazla yakla?abilme ba?ar?s? g?stermi? olan adam ge?en sene emekli oldu. ?smi de Kobe...
              yazd?klar?na ba?tan sona kat?lM?yorum abi, sayg?lar
              Mj ile k?yaslayabilece?im oyuncu daha d?nyaya gelmedi.

lebron , kobe , iverson , curry s?perstar ama mj ayar?nda de?iller.. efsane olmas? oynad??? zaman?n ?ok ?tesinde olmas?ndan kaynaklan?yor birazda...

?ddia ediyorum mj 27 ya??nda olsun ?u ligde 35 ya??na kadar en az 7 en fazlada 8 ?ampiyonluk al?rd?...

Yorum Yap

Aslı Dursun Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Halilcim ben de defalarca cevap verdim. Le Bron efsane olma ?ans?n? cavs'ten ka?arak kaybetti. Bak en b?y?klerin yan?na gelme demiyorum, efsane diyorum. ?stedi?i kadar oynas?n, oynats?n de?i?mez bu.
                Hadi bu benim fikrim sen ?ok farkl? d???nebilirsin; ama kimse taraf?ndan inkar edilemeyecek bir ger?eklik var ki Jordan en b?y?klerle oynad?, en b?y?kleri yendi ve o y?zden en b?y?k oldu.
                Le Balon'un oynad??? rakiplere bak?yorum, sonra Jordan'?n oynad?klar?na istemsizce tebess?m ediyorum sadece..

Daha ?nce de s?ylemi?tim ikinci ve son bask? olsun Jordan'a en fazla yakla?abilme ba?ar?s? g?stermi? olan adam ge?en sene emekli oldu. ?smi de Kobe...
                yazd?klar?na ba?tan sona kat?lM?yorum abi, sayg?lar
                Mj ile k?yaslayabilece?im oyuncu daha d?nyaya gelmedi.

lebron , kobe , iverson , curry s?perstar ama mj ayar?nda de?iller.. efsane olmas? oynad??? zaman?n ?ok ?tesinde olmas?ndan kaynaklan?yor birazda...

?ddia ediyorum mj 27 ya??nda olsun ?u ligde 35 ya??na kadar en az 7 en fazlada 8 ?ampiyonluk al?rd?...
                G?r???nd?r Dursun abi sayg? duyar?m, izlemi? g?rm??s?nd?r ya??n itibariyle ama ben de bu kadar y?ld?r LeBron'u izlerim ve Allah'?n bir tane daha bu yetenekte bu kalibrede ve bu sporcu kalitesinde bi basketbolcu yaratm?? oldu?un? veyahut yarataca??n? d???nm?yorum, bu kadar da iddial?y?m

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ger?ekler neden a?lats?n ki.
                  Ama siz de hakl?s?n?z ya??n?z itibariyle g?rd?kleriniz bunlar. Y?ld?z sanman?za ?a??rm?yorum
                  Sahne bize kald? diye a?la a?la

HEIL LJ!

Yorum Yap

?u an S Sport'da Boston-CAVS ma?? var ve Do?u Konferans?n?n liderini belirleyecek ma? olacak muhtemelen. CAVS ribaundlar? topluyor h?cumda, Tristan'?n yoklu?u hissedilmedi ?imdilik ama Boston'da da Thomas yine m?thi?.

Yorum Yap

Westbrook yine triple double yapt? ve bu sezon bunu 42. kez ba?ararak y?llard?r yan?na dahi yakla??lamayan Oscar Robertson'?n rekorunu tarihe g?md?.
                      Kalan 2 ma?ta 0-0-0 ile oynasa bile, normal sezonu triple double ortalamas? ile bitirecek. ?nan?lmaz ger?ekten..

Yorum Yap

Westbrook yine triple double yapt? ve bu sezon bunu 42. kez ba?ararak y?llard?r yan?na dahi yakla??lamayan Oscar Robertson'?n rekorunu tarihe g?md?.
                        Kalan 2 ma?ta 0-0-0 ile oynasa bile, normal sezonu triple double ortalamas? ile bitirecek. ?nan?lmaz ger?ekten..
                        1 dk dan az s?rede 10 say? farktan tek ba??na ma? ald? adam .. Son saniyede adam?n 3 l?k att??? yerden taksiye binsen 10 tl yazar😀

Yorum Yap

Playoff lar basladi. Cleveland onde su an.

5.30'da Raptors'in maci baslayacak. Bu sene umutluyum. We The North!!

Yorum Yap

Cleveland ma??n? izlerken g?z?me ?arpt?, top her durdu?unda sahaya polisler ya da ?zel g?venlikler giriyor. Neyin nesi bu, nereden ??kt??

Yorum Yap

Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Cleveland ma??n? izlerken g?z?me ?arpt?, top her durdu?unda sahaya polisler ya da ?zel g?venlikler giriyor. Neyin nesi bu, nereden ??kt??

Pazar gunu Cleveland'da biri oldurulup Facebook uzerinden yayinlandi. Onun icin ekstra guvenlik onlemi alinmisti o mac icin.

Bununla alakali olabilir.

Yorum Yap

KRAL LeBron bu sabah bi rekor daha k?rd?. Play-offlarda t?m zamanlar?n en skorer 2. oyuncusu oldu Kareem'i ge?erek ve MJ'ye de sadece 210 say? uzak. Muhtemelen seneye bile kalmadan bu sene onu da ge?ecek.

Bu jenerasyon ?ok ?ansl? y?ce kral? canl? izleyebildi?i i?in ??nk? bir daha asla onun benzerinde bi basketbolcu daha gelmeyecek yery?z?ne. MJ'den sonra t?revleri geldi (Kobe, Carter, T-Mac vs) LeBron'dan sonra bu oyun g?r???nde, bu h?zda, bu ?eviklikte, bu g??te, bu kudrette ve bu dominantl?kta bi oyuncuyu ?ok ?ok ?ok b?y?k ihtimal g?remeyece?iz.

Bu sene de 4. y?z??? bekliyoruz KRAL.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X