Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu: NBA 2016/2017 Sezonu

Eyyamci juri. Resmen yok yere 50 verdiler Jones JR'a. Neyse ki Robinson 'show is over' dedi.

adam aynı smaçı 3 kere vurarak yarışma kazandı ya la..

yıllardır izlerim allstar'ları ilk 2 gün itibariyle bu kadar vasatını hatırlamıyorum..

Alıntı Kemal Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yıllardır izlerim allstar'ları ilk 2 gün itibariyle bu kadar vasatını hatırlamıyorum..
    Aynen. Son yillarin er berbat all stari oluyor. Bakalim yarin aksam nasil olacak.

Alıntı Adil Doğuş Ertürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Kemal Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynen. Son yillarin er berbat all stari oluyor. Bakalim yarin aksam nasil olacak.
    shaq bıraktıktan sonra maçın eğlencesi kalmamıştı zaten de iyice tadını kaçırdılar 2-3 senedir 3'lük yarışmasına bağlarlar orada da..umutlu olduğum bir giannis..

Gram sevmezsem de All-Star macini Lebron guzellestiriyor. Ona ragmen eski tatlar yok.

Eski NBA ile alakası yok kıyas dahi yapılamaz o kadar kötü su anki etkinlikler yarışmalar....vs

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ah ah nerde o rip hamilton ,billups , ben wallece ,rasheed wallece , ron artest , jermaine o neil , squiille o neil , kobe bryant , Mike bibby , vlade divac ,peja stojakovic , allen iverson , tim duncan , manu ginobili , Karl malone , reggie miller, dirk nowitzki ,finley , jason kidd ne yıldızlar vardı be nba de şimdi cacık resmen lig.

90'lar yıldızlarının olmadığı yerde Le Bron'a "king" diyorlar işte..

Deron williams cleveland cavaliers a gitmis. Kariyeri bitmeden bi sampiyonluk yakisir.

Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deron williams cleveland cavaliers a gitmis. Kariyeri bitmeden bi sampiyonluk yakisir.
    Enfes.