Sayfa 4/28 İlkİlk 123456714 ... SonSon

Konu: NBA 2016/2017 Sezonu

Eyyamci juri. Resmen yok yere 50 verdiler Jones JR'a. Neyse ki Robinson 'show is over' dedi.

adam aynı smaçı 3 kere vurarak yarışma kazandı ya la..

yıllardır izlerim allstar'ları ilk 2 gün itibariyle bu kadar vasatını hatırlamıyorum..

Alıntı Kemal Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yıllardır izlerim allstar'ları ilk 2 gün itibariyle bu kadar vasatını hatırlamıyorum..
    Aynen. Son yillarin er berbat all stari oluyor. Bakalim yarin aksam nasil olacak.

Alıntı Adil Doğuş Ertürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Kemal Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynen. Son yillarin er berbat all stari oluyor. Bakalim yarin aksam nasil olacak.
    shaq bıraktıktan sonra maçın eğlencesi kalmamıştı zaten de iyice tadını kaçırdılar 2-3 senedir 3'lük yarışmasına bağlarlar orada da..umutlu olduğum bir giannis..

Gram sevmezsem de All-Star macini Lebron guzellestiriyor. Ona ragmen eski tatlar yok.

Eski NBA ile alakası yok kıyas dahi yapılamaz o kadar kötü su anki etkinlikler yarışmalar....vs

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ah ah nerde o rip hamilton ,billups , ben wallece ,rasheed wallece , ron artest , jermaine o neil , squiille o neil , kobe bryant , Mike bibby , vlade divac ,peja stojakovic , allen iverson , tim duncan , manu ginobili , Karl malone , reggie miller, dirk nowitzki ,finley , jason kidd ne yıldızlar vardı be nba de şimdi cacık resmen lig.

90'lar yıldızlarının olmadığı yerde Le Bron'a "king" diyorlar işte..

Deron williams cleveland cavaliers a gitmis. Kariyeri bitmeden bi sampiyonluk yakisir.

Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deron williams cleveland cavaliers a gitmis. Kariyeri bitmeden bi sampiyonluk yakisir.
    Enfes.

NBA 2016/2017 Sezonu

Kral tırmanmaya devam ediyor.

Skeggǫld! Skálmǫld! Skildir ro Klofnir!

Majestelerinden hali hazırda bir sezon fazla oynamış olmasına rağmen hala 4000 sayı gerisinde olan, takımını yüzük için satan çakma krallara selam olsun..

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Majestelerinden hali hazırda bir sezon fazla oynamış olmasına rağmen hala 4000 sayı gerisinde olan, takımını yüzük için satan çakma krallara selam olsun..
    Arda abi bunun defalarca açıklamasını yaptım ama bu kadar salt, bu kadar ön yargılı yorum olamaz ya.

Adam her sene büyülüyor, rakiplerini ezip geçiyor hala yüzük için satmış, gitmiş vs. Allah aşkına hiç mi görmüyorsunuz yoksa bilerek mi böyle yazıyorsunuz?

Bu adam NBA tarihinin belki de en kötü takımı CAVS'a defalarca finaller oynattı bu adam CAVS'dan ayrılıp Miami'ye gittiğinde doğu konferansında her sene şampiyon olan ya da final oynayan CAVS lig sonuncusu olup play-offa dahi kalamadı(ki o takımdan sadece LeBron eksildi) Miami'de 4 sene geçirdi 4 NBA finali yapıp 2 şampiyonluk ve 2 final MVP ödülü aldı. Ligin en kötü takımı olan memleketinin takımına geri söndü ve bu leş takımda 2 senede 2 NBA finali oynayıp bir de olağanüstü bi şampiyonluk kazandı( eşi benzeri tsrihte yok 3-1 den dönüşün)

Bu adama saygı duymayanın çok net şekilde söylüyorum NBA hakkında hiçbir yorumuna aldırış etmem. Çünkü açık şekilde ön yargılı ve krala karşı nefret doludur. Draft olduğu günden beri her sezon takip ettim LeBron'u ve şu an kariyerinin en iyi oyununu oynuyor, her sene istikrarlı şekilde üstüne koydu. İstatistiğe önem vermedi takımı oynattı, organizatör rolüne soyundu yeri geldi coachluk yaptı. Bunlara rağmen istatistikte de her alanda zirveye yürüyor tüm zamanlarda çünkü komplike bi oyuncu, oyunun her alanında var.

MJ'yi sonradan izledim yaşım gereği, elbet ki olağanüstü bi oyuncu ama LeBron basketbolu bıraktığında onun üstünde olacak bundan da adım gibi eminim. Efsaneleri efsane yapan mazide kalmalarıdır. Mazi daima yüceltilerek ve hoşnutlukla hatırlanır.

Şimdi ama LeBron yanında iyi adamlarla oynadı yorumları gelecek yıllardır gelir 😀😀 ona da değinerek nokta koyayım;

LeBron yanında Pippen ve Rodman gibi süperstarla asla oynamadı ne Wade ve Irving Pippen seviyesinde oldular ne de Bosh ve Love dingosu Rodman seviyesinde oldular ki bunlara Kukoc gibi çok önemli bi yıldızı da dahil edebilirim. Phil Jackson gibi bi koçu olmadı mesela. Miami öncesi CAVS kadrosunu hiç saymıyorum çünkü adam EL şampiyonu olamayacak takıma NBA finalleri oynattı(Mo,West,Ilgauskas vs gibi vasat sıradan adamlara)

İşin özü tüm zamanların en büyük oyuncusu KRAL olacaktır kariyerini noktaladığında. Onun yaptığı basketbol devrimini, organizasyonunu hiçbir insanoğlu parkede yapamaz, yapamadı da bugüne kadar. Bu forumdan rastgele 4 adam seç ver adamın yanına onları bile takım yapar ve bunu da yeryüzünde sadece LeBron yapar.

Halilcim ben de defalarca cevap verdim. Le Bron efsane olma şansını cavs'ten kaçarak kaybetti. Bak en büyüklerin yanına gelme demiyorum, efsane diyorum. İstediği kadar oynasın, oynatsın değişmez bu.
    Hadi bu benim fikrim sen çok farklı düşünebilirsin; ama kimse tarafından inkar edilemeyecek bir gerçeklik var ki Jordan en büyüklerle oynadı, en büyükleri yendi ve o yüzden en büyük oldu.
    Le Balon'un oynadığı rakiplere bakıyorum, sonra Jordan'ın oynadıklarına istemsizce tebessüm ediyorum sadece..

Daha önce de söylemiştim ikinci ve son baskı olsun Jordan'a en fazla yaklaşabilme başarısı göstermiş olan adam geçen sene emekli oldu. İsmi de Kobe...

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halilcim ben de defalarca cevap verdim. Le Bron efsane olma şansını cavs'ten kaçarak kaybetti. Bak en büyüklerin yanına gelme demiyorum, efsane diyorum. İstediği kadar oynasın, oynatsın değişmez bu.
    Hadi bu benim fikrim sen çok farklı düşünebilirsin; ama kimse tarafından inkar edilemeyecek bir gerçeklik var ki Jordan en büyüklerle oynadı, en büyükleri yendi ve o yüzden en büyük oldu.
    Le Balon'un oynadığı rakiplere bakıyorum, sonra Jordan'ın oynadıklarına istemsizce tebessüm ediyorum sadece..

Daha önce de söylemiştim ikinci ve son baskı olsun Jordan'a en fazla yaklaşabilme başarısı göstermiş olan adam geçen sene emekli oldu. İsmi de Kobe...
    yazdıklarına baştan sona katılMıyorum abi, saygılar