Sayfa 2/12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu: NBA 2016/2017 Sezonu

Adam 31-11-11 ortalamalarıyla 22 maçı geride bıraktı. Gerçekten inanılır bir istatistik değil.
    Konu Doruk Ilhan tarafından (06 Aralık 2016 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Doruk Ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 31-11-11 ortalamalarıyla 22 maçı geride bıraktı. Gerçekten inanılır bir istatistik değil.

Kariyerinin sonlarına doğru majesteleri ile kıyaslanacak kıvama gelir.

Efsane geçen sezon o şekilde bitmemeliydi be !

Westbrook 7. kez üst üste triple double yaparak Jordan'ın rekorunu egale etti..

LeBron'la Durant karsilikli ates ediyorlar resmen. Mac bitecek Curry hala ortalarda yok

Curry büyük oyuncu falan değil. Durant-LeBron oynuyor, Klay,Green,Irving hatta Jefferson destekliyor onları.

CAVS aldı maçı, Irving yine çok büyük bi guard olduğunu gösterdi. Jefferson müthiş katkı verdi kral zaten bilindiği gibi.Durant çok iyiydi, Curry fena ezildi yine.

Offff offf offf ne mac oldu be.

Son ceyrekte Irving inanilmaz oynadi. Jefferson da yardimci oldu. Macin genelinde ise LeBron-Durant kapismasi muthisti.

Acaip guzeldi ya, Curry hiyari hic oynamadi ama LeBron'a yakisti, Durant'e yazik oldu. Son top faul gibiydi ustelik.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CAVS aldı maçı, Irving yine çok büyük bi guard olduğunu gösterdi. Jefferson müthiş katkı verdi kral zaten bilindiği gibi.Durant çok iyiydi, Curry fena ezildi yine.
    Son topa ne diyorsun ? Faul gibiydi sanki.

Gerci macin hakki Cavs'indi. Iyi oldu boyle

Alıntı Atanur Mehmet Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Offff offf offf ne mac oldu be.

Son ceyrekte Irving inanilmaz oynadi. Jefferson da yardimci oldu. Macin genelinde ise LeBron-Durant kapismasi muthisti.

Acaip guzeldi ya, Curry hiyari hic oynamadi ama LeBron'a yakisti, Durant'e yazik oldu. Son top faul gibiydi ustelik.
    Irving'in,RW'nin olduğu yerde Curry'nin esamesini okumam ben o mevkide. Çok iyi işler yaptı geçmişte evet ama büyük oyuncu izlenimini vermiyor adama ve abartı şekilde büyütülüyor. Tarihin en iyi guardı gibi saçmalıklar bile dendi o dönem bu vitaminsiz için. GSW'de Durant,Green,Klay takımın üç önemli oyuncusu gibi oynuyorlar,Curry resmen role player olmuş.

Bu arada mükemmel maç oldu tam noel maçı bravo iki takıma da...

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son topa ne diyorsun ? Faul gibiydi sanki.

Gerci macin hakki Cavs'indi. Iyi oldu boyle
    Paylaşım yapıyordum son topu instagramdan , tele bakmaktan maça bakamadım ama Barbaros'la ,Erdem foul falan dedi galiba. Onu duydum

Hemfikirim ben de tutmuyorum Curry'yi. Bu macta neyin ne oldugu ortaya cikti yine. Durant tek basina goturdu ama. Green de cok katki yapamadi.

LeBron'un turnikeden sonra yerden kalkip donup blok yapmasi ve bir diger pozisyonda 5 saniyede oyunu baslatip smac basmasi mukemmeldi. O pozisyonlardan sonra maci GSW alsaydi cok uzulurdum.

Hemfikirim ben de tutmuyorum Curry'yi. Bu macta neyin ne oldugu ortaya cikti yine. Durant tek basina goturdu ama. Green de cok katki yapamadi.

LeBron'un turnikeden sonra yerden kalkip donup blok yapmasi ve bir diger pozisyonda 5 saniyede oyunu baslatip smac basmasi mukemmeldi. O pozisyonlardan sonra maci GSW alsaydi cok uzulurdum.
    Bir de son periyot bitime 6-7 dk kala fark hala 13-15 falandı ya. Müthiş geri dönüş yaptı CAVS. Büyük oynuyorlar ki acayip kısıtlı rotasyonları. JR 3 ay olmayacak Birdman sezonu, muhtemelen de kariyerini kapattı. İhtiyar Jefferson, Frye'den falan katkı alıyor adamlar. LeBron çok çok büyük oyuncu abi ya, tamam MJ'yi izlemedim canlı ama Kobe'yi, AI'yı, Shaq'ı izledim bu adam bambaşka bi adam. Her izlediğimde hayran kalıyorum bir daha.