Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hayat?mda izledi?im en laubali final performans?. LeBron'u ??kar ?u fark 20 olmu?tu. Gsw de bo?lar? ka??rmasa ma? ?imdiden kopmu?tu. CAVS rezalet.

Yorum Yap

Durant ka? tane daha vuracak acaba

Yorum Yap

Allah cezan?z? vermesin sizin yapaca??n?z savunman?n.

Yorum Yap

Clev savunma yapmiyorki gel gec at diyor her topu alana

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yaln?z ?ut?rleri savunaca??z diye b?yle Durantula'n?n ?n?n? a?acaklar ise b?y?k s?k?nt? olur. Tyronn Lue ??z?m bulabilecek mi bakal?m.

Yorum Yap

Dallas finali hari? izledi?im en k?t? final LeBron performans? olabilir bu. ?u an tabelada daha ilk devre bitmeden yapt??? y?ksek skorlu double-double hi?bir?ey ifade etmiyor bana g?re. 0 savunma, ?ut?rleri besleyememe ( ki LeBron'u LeBron yapand?r bu ) ve ?ok ama dengesiz h?cumlar, top kay?plar?. Ben 45-10-10 yap?p 0 top kayb?yla ma? bildirdi?ini bilirim LeBron'un b?yle oynarsa s?p?r?l?rler zaten di?erlerinin alay? le? Irving hari?.

Yorum Yap

Korver karde?im sen de Utah'da Hawks'da turnike atar gibi ??l?k sokard?n nerelerdesin?

Yorum Yap

Bu ma? gitti art?k Cavs ?st?ndeki stresi at?p, toparlanamazlarsa s?p?r?r ve al?r y?z?kleri GSW.

Yorum Yap

Gsw al?r

Yorum Yap

https://m.youtube.com/watch?v=yF0vQGFpHrs

Bu arada lebron jordan yeni g?rd?m. Jordan?n nbadeyken bu ?ekilde e?itim ald??? olmu? mudur cidden bilmedi?imden soruyuorum

Yorum Yap

Aslı Bedri A?baba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu arada lebron jordan yeni g?rd?m. Jordan?n nbadeyken bu ?ekilde e?itim ald??? olmu? mudur cidden bilmedi?imden soruyuorum
                        Tabiki ald?. Hemde gelmi?-ge?mi?-gelecek en iyiden, yani kendinden

Yorum Yap

?lk ma??n g?nah? olmaz ikinci ma?a bakaca??z

Yorum Yap

lebron olmadan cavs bir hi?
                            bu ma? ?ok bariz g?sterdi bunu

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Bedri A?baba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tabiki ald?. Hemde gelmi?-ge?mi?-gelecek en iyiden, yani kendinden
                              Buzzer Beater eklemi? ?zellikleri aras?na. kendisini d?nyaya g?nderirken :Ppp

Yorum Yap

Lebron s?rekli top kayb? yapt???nda izlemesi ?ekilmez bir oyuncu oluyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X