Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

jordan'?n d?ello yapt??? ki?iler; magic johnson, clyde drexler, larry bird, isiah lord thomas, charles barkley, hakim olajuwan, t?m new york tak?m?, t?m detroit, t?m utah tak?m?.

lebron'un ciddiye al?p d?ello yapt??? yada bir ?ekilde kar?? kar??ya geldi?i isimler; lance stephenson, matt barnes, tony allen, dreymon green, davit blatt, cavs gm'i, tv yorumcular?, en babas? ise paul george...

lebron m?thi? bir oyuncu ancak "hey mutombo this ones for you baby" deyip g?zleri kapal? serbest at?? atabilecek, 39 derece ate?i varken bunu belli etmeyip a?lamadan ma? alabilecek, abd tak?m?nda en iyi benim deyip kendi aralarindaki ma?ta bunu kan?tlayabilecek bir yap?ya sahip de?il. aksine g??l?n?n yan?na giden yada g?c? yan?nda toplamak i?in a?layan, en ufak m?dahalelerde bile rol gere?i hareketler sergileyen bir insan.

Ek?iden..

Yorum Yap

LeBron'un d?ello yapt??? oyuncular denip nas?l yanl? yaz?ld??? apa??k ortada olan bi entry o.

LeBron d?ello yap?p Durant'i de ezdi Curry'i de ezdi, Duncan,Leonard,Parker,Manuyu da, Rose'yi de ve bir?ok b?y?k oyuncuyu da...

Gidip psikopat tipli sadece LeBron ?zerinden medyada yer bulmaya ?al??an adamlar? ?rnek verirsek bu bile LeBron'un ne b?y?k oyuncu oldu?unu g?stermeye yeter.

Jordan tabi ki en b?y?kt? hem de uzak ara en b?y?kt? ama ondan da b?y??? geldi i?te. Hala a?lamas?n? Boston'a kaybetmesini diyorsun. O Boston'? yan?nda 62862 e??ekle yenmeye ?al??t? LeBron hem de o Boston Rondo, Allen, Pierce, Garnet gibi m?thi? oyunculardan kurulu ?ok b?y?k bi tak?mken.

Basketbol komplike bi spordur sadece d?ello ile de a??klanamz ha e?er d?ello k?sm?na gelirsek LeBron'u birebirde Jordan de?il 7 s?lalesi durduramaz

Tekrar tekrar diyorum, Jordan ?al??t? b?y?k oldu LeBron zaten b?y?kt? ?imdi en b?y?k oldu. Birisi emekle birisi ola?an?st? bi fizik+emekle geldi buralara.

Yok Jordan basketi b?rakm?? geri gelmi? yok LeBron kadar ma? yapmam?? vs ge?in bi oray? abi sporculukda zaten temel esas istikrar ve s?rekli yukar?da kalabilmektir.

LeBron bug?n tek bi y?z?k dahi alamasayd? yine bunlar? yazard?m ??nk? Jordan de?il feri?tah? gelse Mo, West, Ilgauskas'la y?llarca final yapamazd?.

LeBron tarihin en dominant tak?m sporcusudur.

Ya?as?n y?ce KRAL 😀

Yorum Yap

Le Bron Duncan'? m? ezdi
        Yok art?k le bron jeyms

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Boston'u elemediler ezdiler, Boston'u eledi diye de olmad? b?y?k oyuncu LeBron hep ?yleydi siz de ?ansl?s?n?z Dursun abi youtubedan daha iyi imkanlara sahipsiniz en b?y??? izlemek i?in. S Sports ve Tv8,5 beraber veriyor NBA'yi hem de biri HD ????????
          seyrediyorum , seyredicem de in?allah ; sen ya??n gere?i ka??rd?n jordan? diye s?yledim.
          bu arada d?n ak?am bu topic de 23:33 de payla?t???m video i?in yorumunu bekliyorum.

Yorum Yap

LeBron'un d?ello yapt??? oyuncular denip nas?l yanl? yaz?ld??? apa??k ortada olan bi entry o.

LeBron d?ello yap?p Durant'i de ezdi Curry'i de ezdi, Duncan,Leonard,Parker,Manuyu da, Rose'yi de ve bir?ok b?y?k oyuncuyu da...

Gidip psikopat tipli sadece LeBron ?zerinden medyada yer bulmaya ?al??an adamlar? ?rnek verirsek bu bile LeBron'un ne b?y?k oyuncu oldu?unu g?stermeye yeter.

Jordan tabi ki en b?y?kt? hem de uzak ara en b?y?kt? ama ondan da b?y??? geldi i?te. Hala a?lamas?n? Boston'a kaybetmesini diyorsun. O Boston'? yan?nda 62862 e??ekle yenmeye ?al??t? LeBron hem de o Boston Rondo, Allen, Pierce, Garnet gibi m?thi? oyunculardan kurulu ?ok b?y?k bi tak?mken.

Basketbol komplike bi spordur sadece d?ello ile de a??klanamz ha e?er d?ello k?sm?na gelirsek LeBron'u birebirde Jordan de?il 7 s?lalesi durduramaz

Tekrar tekrar diyorum, Jordan ?al??t? b?y?k oldu LeBron zaten b?y?kt? ?imdi en b?y?k oldu. Birisi emekle birisi ola?an?st? bi fizik+emekle geldi buralara.

Yok Jordan basketi b?rakm?? geri gelmi? yok LeBron kadar ma? yapmam?? vs ge?in bi oray? abi sporculukda zaten temel esas istikrar ve s?rekli yukar?da kalabilmektir.

LeBron bug?n tek bi y?z?k dahi alamasayd? yine bunlar? yazard?m ??nk? Jordan de?il feri?tah? gelse Mo, West, Ilgauskas'la y?llarca final yapamazd?.

LeBron tarihin en dominant tak?m sporcusudur.

Ya?as?n y?ce KRAL ????
            bu ?ark? lebron a?k? bilinen @halilumuteyaz karde?ime geliyor.
            co?tum yine dalgalan?yorum ben

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Le Bron Duncan'? m? ezdi [emoji38]
              Yok art?k le bron jeyms
              2012-13 finalini izlediysen g?rm??s?nd?r sen ?srarla sadece LeBron'un Dallas finalini hat?rlayacaks?n. Pippen's?z Jordan'? hat?rlamayacaks?n mesela ben ne kadar LeBron yanl?s? yaz?yorsam sen 5X daha fazla Jordan yanl?s? yaz?yorsun abi zaten anla?mam?z m?mk?n de?il de yine de ben yazay?m dedim

Yorum Yap

Yok art?k le bron jeyms
                2012-13 finalini izlediysen g?rm??s?nd?r sen ?srarla sadece LeBron'un Dallas finalini hat?rlayacaks?n. Pippen's?z Jordan'? hat?rlamayacaks?n mesela ben ne kadar LeBron yanl?s? yaz?yorsam sen 5X daha fazla Jordan yanl?s? yaz?yorsun abi zaten anla?mam?z m?mk?n de?il de yine de ben yazay?m dedim
                He ?u Wade yanc?s? oldu?u sezon
                Pippen's?z Jordan tarihin en b?y?klerine kafa tuttu. Yeri geldi 1vs3 yapt?. Hi?bir ma?ta hi?bir anda ne sindi ne a?lad? ne s?zland?. Kaybetse bile..
                6 kez final oynad? hepsini kazand?, hepsinde MVP oldu. 10 kere say? kral? oldu yahu bu adam. Hemde normal bir insan?n fiziksel avantajlar?na sahip iken. (le bron gibi bir mutant de?il yani)
                Jordan bu y?zden Jordan.

Le Bron dahil herkes bir g?n Jordan olmak i?in u?ra??yor.
                Jordan ise zaten Jordan..

Yorum Yap

Yok art?k le bron jeyms
                  Pippen's?z Jordan tarihin en b?y?klerine kafa tuttu. Yeri geldi 1vs3 yapt?. Hi?bir ma?ta hi?bir anda ne sindi ne a?lad? ne s?zland?. Kaybetse bile..
                  6 kez final oynad? hepsini kazand?, hepsinde MVP oldu. 10 kere say? kral? oldu yahu bu adam. Hemde normal bir insan?n fiziksel avantajlar?na sahip iken. (le bron gibi bir mutant de?il yani)
                  Jordan bu y?zden Jordan.

vurma art?k sende , en iyi kahraman? alm??s?n haks?z rekabet var.

Yorum Yap

Aslı Dursun Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Boston'u elemediler ezdiler, Boston'u eledi diye de olmad? b?y?k oyuncu LeBron hep ?yleydi siz de ?ansl?s?n?z Dursun abi youtubedan daha iyi imkanlara sahipsiniz en b?y??? izlemek i?in. S Sports ve Tv8,5 beraber veriyor NBA'yi hem de biri HD ????????
                    seyrediyorum , seyredicem de in?allah ; sen ya??n gere?i ka??rd?n jordan? diye s?yledim.
                    bu arada d?n ak?am bu topic de 23:33 de payla?t???m video i?in yorumunu bekliyorum.
                    Abi zaten LeBron'un k???kken MJ hayran? oldu?u bilinen ve kendi a??klad??? bi durum , 23 ? de o y?zden giyer. Bu neyi de?i?tirir ki? Messi de k???kken birinin hayran? de?il midir veya Jordan kendi k???kken birinin hayran?? Bu tamamen jenerasyon fark?.

Yorum Yap

Yok art?k le bron jeyms
                      Jordan bu y?zden Jordan.

vurma art?k sende , en iyi kahraman? alm??s?n haks?z rekabet var.

Le Bron James Hulk olabilir ya da Superman
                      Jordan ise One Above All..

?aka bir yana Halil'in idrak edemedi?i, o d?nem Jordan'?n rekabet etti?i oyuncular?n b?y?kl??? ile bug?nk?lerin hali. ?zellikle Kobe-Duncan-Garnet ekol?nden sonrakilerin yetersizli?i ve s?radanl???n? g?remeyi?i.
                      Jordan d?neminde oyunun dinamikleri-oyunun sertli?i ve bu sertli?e sa?lanan m?samaha ile ?u an dokunsan ?al?nan faullere evrilen oyun aras?ndaki fark.
                      Mental farkl?l?klar, liderlik g?d?leri, kazanma azimleri, h?rslar?.

Zaten prof. co?rafyada b?yle bir mukayese yok. Halil kadar saplant?l? savunan? da g?rmedim a??k?as?

Yorum Yap

Ahaaa son nokta da geldi Wade yanl?s? dedi LeBron'a 😀😀😀

Az daha Wade'nin sa?ma sapan at??lar? y?z?nden o sene ?ampiyonluk gidiyordu sen neyden bahsediyorsun abi? O ?ampiyonlukta LeBron'un ola?an?st? 3. ve 4. ma? (kazan?lan) performans? vard?r hele serinin 6. ma??nda (3-2 gerideyken oynad??? son iki ?eyre?i e?er izlememi? veyahut izlemene ra?men bunu diyorsan diyecek hi?bir?eyim yok) o seride Bosh'?n ?ekti?i son saniye ribaundu hari? neredeyse tek ba??na ?ampiyon olmu?tu LeBron hem de makina gibi bi tak?ma kar??.

Yorum Yap

Jordan'? Lebron ile k?yaslamak i?i Jordan'? sadece ve sadece hikayelerden ve videolardan izlemi? olmak gerekir. evet Lebron b?y?k oyuncu hatta belki de son 10 y?l?n en iyisidir ama gelmi? ge?mi? derseniz buna Lebron bile kar?? ??kar emin olun.
                          t?pk? Nadal'?n yendi?i ma?tan sonra bile Federer i?in onun gibi olabilmem i?in daha bu yapt???m?n ?ok fazlas?n? yapmam laz?m, o bir efsane demesi gibi...
                          ha belki Lebron bir animasyon filmi ?eker orada ki performans? da Space Jam den daha ba?ar?l? olur onu bilemem tabi

Yorum Yap

Abi zaten LeBron'un k???kken MJ hayran? oldu?u bilinen ve kendi a??klad??? bi durum , 23 ? de o y?zden giyer. Bu neyi de?i?tirir ki? Messi de k???kken birinin hayran? de?il midir veya Jordan kendi k???kken birinin hayran?? Bu tamamen jenerasyon fark?.
                            kime hayrans?n demiyorlar , en iyi kim onu soruyorlar..
                            hadi m?tevazi olacaks?n kendini s?ylemezsin ???nde de ayn? adam? s?ylersen. kabul etmi?sindir. bak yine s?yl?yorum , lebron en iyi ikincidir.

d?nyada de?i?meyecek ?eyler

jordan > di?erleri
                            real > barca
                            maradona > pele
                            be?ikta? >di?erleri

Yorum Yap

Yahu Halilcim hala benim dedi?imi anlam?yorsun sen. Le Bron Wade'in yan?na gitti mi y?z?k i?in gitti. Bunun NBA'deki ad? yanc?l?kt?r. Durant de bir yanc? olmu?tur misal.
                              Bu kadar basit bir mesele asl?nda bu..

Yorum Yap

2011 finallerini ?ok iyi hat?rl?yoruz. 2-1 ?ndeyken ?ampiyonlu?u Dallas'a hediye edi?ini de biliyoruz. garibim Wade sava?m??t? neyse ki. Normal sezonda 27 ortalamayla oynarken, finallerde 17 ye d??en bir adam. Jordan'?n kariyerinde bir tane b?yle seri bulamazs?n?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X