Sayfa 7/28 İlkİlk ... 4567891017 ... SonSon

Konu: NBA 2016/2017 Sezonu

GSW'ye ne kadar saygı duysam da bir türlü sevemiyorum, aşırı itici geliyorlar. Umarım bu sene de Cleveland alır şampiyonluğu.

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GSW'ye ne kadar saygı duysam da bir türlü sevemiyorum, aşırı itici geliyorlar. Umarım bu sene de Cleveland alır şampiyonluğu.
    Çünkü itici oğlu itici bi takım. Nefret ettiğim 2008 lerin Lakers'ı bile daha sempatikti.

cavs boston ı dağıtarak 2-0 yaptı seriyi. o eşleşmeden sonra pil bitmişti zaten boston da .

Finale kalacak iki takım da büyük bir ihtimal 12-0 lık serilerle gelecekler. Tarihte böyle bir şey daha önce yok herhalde.

Gönlümüz her zamanki gibi SPURS tarafındaydı; ama şu saatten sonra takım satan looserlar ile işimiz olmaz.
    Go GSW Go

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönlümüz her zamanki gibi SPURS tarafındaydı; ama şu saatten sonra takım satan looserlar ile işimiz olmaz.
    Go GSW Go
    Abi kusura bakma da çok komik bi yorum olmuş. LeBron'a looser demek ( 3 yüzük 3 ü de söke söke, hepsinde MVP seçilmiş rekorlar kırmış, birinin tarihte eşi benzeri yok) resmen komedi. Looser kelimesinin anlamıyla uzaktan yakından alakası olmayan bin tane iş yapmıştır ama bir tane finalle bu adamı yargılayanlar çekemeyen, art niyetlilerdir. Merak etme bi MJ kaldı onu da geçti se aslında hemen herşeyde işte mazinin verdiği efsanelik büyüsü var birkaç yıla MJ'nin de önünde görürsün looserı(!)

Takım satma demişssin, memleketinin takımına geri dönen, gittiğinde de gayet normal bi hareketle transfer yapmış her büyük oyuncu gibi yanına artık iyi oyuncular isteyen bi adamın yapması gerektiğini yapmıştı.

Ha bu arada yüzük için takımını satan Durant'dir. Go Gsw Go hee 😀

Finalde yine darma duman edeceğiz merak etme bütün Nba'i bi araya toplasa Gsw -ki topladı zaten- yine de o şaklabanlar alamayacak yüzüğü kralın parmağından.
    Konu Halil Umut Eyaz tarafından (23 Mayıs 2017 Saat 07:37 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Go GSW Go
    Abi kusura bakma da çok komik bi yorum olmuş. LeBron'a looser demek ( 3 yüzük 3 ü de söke söke, hepsinde MVP seçilmiş rekorlar kırmış, birinin tarihte eşi benzeri yok) resmen komedi. Looser kelimesinin anlamıyla uzaktan yakından alakası olmayan bin tane iş yapmıştır ama bir tane finalle bu adamı yargılayanlar çekemeyen, art niyetlilerdir. Merak etme bi MJ kaldı onu da geçti se aslında hemen herşeyde işte mazinin verdiği efsanelik büyüsü var birkaç yıla MJ'nin de önünde görürsün looserı(!)

Takım satma demişssin, memleketinin takımına geri dönen, gittiğinde de gayet normal bi hareketle transfer yapmış her büyük oyuncu gibi yanına artık iyi oyuncular isteyen bi adamın yapması gerektiğini yapmıştı.

Ha bu arada yüzük için takımını satan Durant'dir. Go Gsw Go hee 😀

Finalde yine darma duman edeceğiz merak etme bütün Nba'i bi araya toplasa Gsw -ki topladı zaten- yine de o şaklabanlar alamayacak yüzüğü kralın parmağından.

Le Balon gönlümüzde hep Boston serisinden sonra salya sümük ağlayan looser olarak kalacak Halilcim..
    MJ'yi geçebilme şansı teknik olarak pek mümkün değil; zira an itibariyle kendilerinden daha fazla maç ve sezon yaptı. Ha kalan kariyerinde 80 sayı ortalama ile oynar o zaman tartışılır.
    Bu arada 3'ü de söke söke diyorsun da, 2 tanesi Wade yancısı olarak Miami'de. Unutmamak lazım.
    Tıpkı bu sene GSW olursa Durant'in ancak ve ancak "yancı" olarak anılacağı gibi.

En son not. Sana benden bir tavsiye abin olarak. Sen sen ol le bron ile Jordan'ı aynı cümle içinde kullanma. Karşındaki adam basketbolu biraz biliyorsa ve yaşı da 30+ ise pek ciddiye almayabilir sonraki yorumlarını

looser kelimesinin sözlük karşılığı milos teodosic tir , diğerleri faso fisodur

jordan ile lebron kıyaslamasına da bence hiç girmeyin işin içinden çıkamazsınız . o konu dipsiz kuyu gibi

( biz jordanla büyüdük bizim için tek efsane odur )

Şimdiki bebelerin adını Jordan ile yan yana bile yazmayın bence. Çarpılırsınız

Tamam LeBron belki bir MJ degil ama yazildigi gibi de ''balon'' da degildir. Muhtemelen bu sene play-off larda en fazla sayi atan MJ i gececek.

Şampiyon Cleveland olacaktır olmalıdır inanıyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jordan'ın savunulma şekli bile LeBron'un daha büyük bi oyuncu olduğunu gösteriyor 😀 neymiş daha eskiymiş onunla büyümüş abilerimiz 😀 ben de bununla büyüdüm nolacak? 😀

LeBron saha içi saha dışı Jordan'dan daha yetenekli daha büyük bi oyuncudur, bıraktığında daha iyi anlaşılacak bu.

Arda abi sana saygım büyük ama basketbol konusunda Kaan Kural da, İsmail Şenol da Orkun Çolakoğlu da , Murathanoğlu da dahil hiçkimsenin fikirlerini kendi fikrimden üstün tutmam dinlerim saygı duyarım ama ben de bu sporu 7 yaşımdan beri Abd-Avrupa-Türkiye aralıksız izler takip ederim bilirim. LeBron'la Jordan'ı aynı cümlede kullanmak LeBron için değil Jordan için saygın bi durumdur , dikkate almamakta tabi ki özgürsün bu yorumlarımı tıpkı benim de Jordan daha büyüktürü dikkate almadığım gibi
    Konu Halil Umut Eyaz tarafından (23 Mayıs 2017 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.

Jordan 91 de ilk şampiyonluğunu kazanmadan evvel 3 sene üstüste playoffta Detroite elendi. Hem de dayak ata ata geçtiler Chicago'yu. Mj kalkıp ben şampiyonluk istiyorum deyip Chicago'dan kaçsaydı, o zaman lebronla karşılaştırırdınız. 91den 98 e kadar 6 kere Bulls'u 2 kere de Rockets'i şampiyon yaptı adam.

(Bu arada 91 doğu finalinde Detroit'i süpürdü Chicago.)
    Konu Doruk Ilhan tarafından (23 Mayıs 2017 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.