Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adam 31-11-11 ortalamalar?yla 22 ma?? geride b?rakt?. Ger?ekten inan?l?r bir istatistik de?il.
    En son düzenleyen Doruk Ilhan; 06-12-2016, 16:14.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Adam 31-11-11 ortalamalar?yla 22 ma?? geride b?rakt?. Ger?ekten inan?l?r bir istatistik de?il.

Kariyerinin sonlar?na do?ru majesteleri ile k?yaslanacak k?vama gelir.

Yorum Yap

Efsane ge?en sezon o ?ekilde bitmemeliydi be !

Yorum Yap

Westbrook 7. kez ?st ?ste triple double yaparak Jordan'?n rekorunu egale etti..

Yorum Yap

LeBron'la Durant karsilikli ates ediyorlar resmen. Mac bitecek Curry hala ortalarda yok

Yorum Yap

Curry b?y?k oyuncu falan de?il. Durant-LeBron oynuyor, Klay,Green,Irving hatta Jefferson destekliyor onlar?.

Yorum Yap

Ohohooooo krallll

Yorum Yap

Curry'nin durup durup en kritik atisi atacagi belliydi

Yorum Yap

CAVS ald? ma??, Irving yine ?ok b?y?k bi guard oldu?unu g?sterdi. Jefferson m?thi? katk? verdi kral zaten bilindi?i gibi.Durant ?ok iyiydi, Curry fena ezildi yine.

Yorum Yap

Offff offf offf ne mac oldu be.

Son ceyrekte Irving inanilmaz oynadi. Jefferson da yardimci oldu. Macin genelinde ise LeBron-Durant kapismasi muthisti.

Acaip guzeldi ya, Curry hiyari hic oynamadi ama LeBron'a yakisti, Durant'e yazik oldu. Son top faul gibiydi ustelik.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        CAVS ald? ma??, Irving yine ?ok b?y?k bi guard oldu?unu g?sterdi. Jefferson m?thi? katk? verdi kral zaten bilindi?i gibi.Durant ?ok iyiydi, Curry fena ezildi yine.
                        Son topa ne diyorsun ? Faul gibiydi sanki.

Gerci macin hakki Cavs'indi. Iyi oldu boyle

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Offff offf offf ne mac oldu be.

Son ceyrekte Irving inanilmaz oynadi. Jefferson da yardimci oldu. Macin genelinde ise LeBron-Durant kapismasi muthisti.

Acaip guzeldi ya, Curry hiyari hic oynamadi ama LeBron'a yakisti, Durant'e yazik oldu. Son top faul gibiydi ustelik.
                          Irving'in,RW'nin oldu?u yerde Curry'nin esamesini okumam ben o mevkide. ?ok iyi i?ler yapt? ge?mi?te evet ama b?y?k oyuncu izlenimini vermiyor adama ve abart? ?ekilde b?y?t?l?yor. Tarihin en iyi guard? gibi sa?mal?klar bile dendi o d?nem bu vitaminsiz i?in. GSW'de Durant,Green,Klay tak?m?n ?? ?nemli oyuncusu gibi oynuyorlar,Curry resmen role player olmu?.

Bu arada m?kemmel ma? oldu tam noel ma?? bravo iki tak?ma da...

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Son topa ne diyorsun ? Faul gibiydi sanki.

Gerci macin hakki Cavs'indi. Iyi oldu boyle
                            Payla??m yap?yordum son topu instagramdan , tele bakmaktan ma?a bakamad?m ama Barbaros'la ,Erdem foul falan dedi galiba. Onu duydum

Yorum Yap

Hemfikirim ben de tutmuyorum Curry'yi. Bu macta neyin ne oldugu ortaya cikti yine. Durant tek basina goturdu ama. Green de cok katki yapamadi.

LeBron'un turnikeden sonra yerden kalkip donup blok yapmasi ve bir diger pozisyonda 5 saniyede oyunu baslatip smac basmasi mukemmeldi. O pozisyonlardan sonra maci GSW alsaydi cok uzulurdum.

Yorum Yap

Hemfikirim ben de tutmuyorum Curry'yi. Bu macta neyin ne oldugu ortaya cikti yine. Durant tek basina goturdu ama. Green de cok katki yapamadi.

LeBron'un turnikeden sonra yerden kalkip donup blok yapmasi ve bir diger pozisyonda 5 saniyede oyunu baslatip smac basmasi mukemmeldi. O pozisyonlardan sonra maci GSW alsaydi cok uzulurdum.
                                Bir de son periyot bitime 6-7 dk kala fark hala 13-15 faland? ya. M?thi? geri d?n?? yapt? CAVS. B?y?k oynuyorlar ki acayip k?s?tl? rotasyonlar?. JR 3 ay olmayacak Birdman sezonu, muhtemelen de kariyerini kapatt?. ?htiyar Jefferson, Frye'den falan katk? al?yor adamlar. LeBron ?ok ?ok b?y?k oyuncu abi ya, tamam MJ'yi izlemedim canl? ama Kobe'yi, AI'y?, Shaq'? izledim bu adam bamba?ka bi adam. Her izledi?imde hayran kal?yorum bir daha.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X