Sayfa 28/28 İlkİlk ... 1825262728

Konu: NBA 2016/2017 Sezonu

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Le Bron daha bırakmadı. Bıraksın yeri tartışılır. (2.-3.-4.-5. vs)
    Ama şu an Jordan'a en çok yaklaşabilen adam Kobe'dir.
    Adam sırf basketbol egosu için-liderlik için Shaq gibi bir adamı yedi ki kalmış olsa belki +2 yüzükleri olurdu her ikisinin de.

Bu arada şutör ve skorer karışıklığı olmuş, ikisi aynı şeyler değil.
    Kobe en iyi zamanlarında durdurulamaz bir skorerdi. Durant de şu an ona yakın seviyelerde geziyor.
    Şutör ise çok farklı bir mevzu. Benim gördüğüm en iyi şutörler sırasıyla Miller-Allen-Peja..
    Damir Mrsic 😀
    Ne alaka Mrsic
    Şutör diyince aklıma ilk o herif gelir hep. Ondan dedim.

Harun Erdenay'da çok büyük şutördü. Bizim Milli takımın gelmiş geçmiş en iyisi olabilir..

Ne alaka Mrsic

Harun Erdenay'da çok büyük şutördü. Bizim Milli takımın gelmiş geçmiş en iyisi olabilir..
    İbo iyi oyuncu muydu sence? Ben hep bunu merak etmişimdir bi çözemedim o herifi Nba'de döküldü Yunanistan'da başka bi oyun. Ülker, Fb ve milli takım derken bi dönemin en meşhur basketçisiydi ama hala çözemedim hakikaten o kadar iyi oyuncu muydu yoksa magazin yönü mü oraya çekti onu.

Ne alaka Mrsic

İbo iyi oyuncu muydu sence? Ben hep bunu merak etmişimdir bi çözemedim o herifi Nba'de döküldü Yunanistan'da başka bi oyun. Ülker, Fb ve milli takım derken bi dönemin en meşhur basketçisiydi ama hala çözemedim hakikaten o kadar iyi oyuncu muydu yoksa magazin yönü mü oraya çekti onu.
    İbo çok önemli skorerdi. Avrupa'nın en iyilerindendi döneminde; ama NBA farklı bir dünya. Orada en zoru skorer olmak. Çünkü çok fazla var onlardan. Atletik yapıları falan uygun değil.
    Yani İbo'nun oyununu yönü NBA için en ters olanıydı; ama Avrupa için fazlasıyla iyiydi..

İbrahim hiçbir zaman Nba'e gitmemeliydi, 30 yaşından sonra hiç gitmemeliydi. Ray Allen'ın kariyerinin zirvesinde olduğu, sahada 42-43 dk. kaldığı bir Seattle'a hiç ama hiç gitmemeliydi. Ne akla hizmet oraya gitti anlamak mümkün değil.

Paul Houston'a geçti geçen gün.7 oyuncu(çoğu çöp)+1.sıra draft hakkı karşılığında. Paul-Harden guard ikilisi sanırım Curry-Klay de dahil ligin en kaliteli guard ikilisi olacak tabi uyum ve verimlilikleri nasıl olur onu bilemem ama tahminim topu elinde isteyen oyunu kurmayı seven iki oyuncunun dkları olabildiğince bölüşerek oynaması başlarında zaten bu yılın da koçu seçilen çok iyi bi koç var.

Iguodala da Golden State'de kaldı 3 yıllığına. Yaşlarına da bakınca yeni bir Boston dominasyonu olabilir mi diye düşünmeden edemiyor insan. 5 yıl en üst düzey de kalabilecek inanılmaz bir kadroları oluyor..

Phila çok doğru hamleler yapıyor. İki önemli ve tecrübeli parça eklediler. Amir Johnson ve J.J Redick..

Phila çok doğru hamleler yapıyor. İki önemli ve tecrübeli parça eklediler. Amir Johnson ve J.J Redick..
    Redick'e verdiği parayı görünce hayat enerjim soldu. İyi oyuncular topluyorda o nasıl paralardır ya. Redick'e 23 milyon dolar nedir. Amir 11 hadi o bi nevi de...

Redick'e verdiği parayı görünce hayat enerjim soldu. İyi oyuncular topluyorda o nasıl paralardır ya. Redick'e 23 milyon dolar nedir. Amir 11 hadi o bi nevi de...
    Adamların maaş sıkıntısı yok. Bir yıllık bir kontrat ve dış tehdit eksikliğini giderecek bir hamle. Böyle bak olaya..

Kısa bakıyorlar olaya tek senelik kontrattan belli tabi de 23 e de Redick'ten daha iyisini alırdın. Şampiyon mu yapacak seni Redick. Ben çok saçma buldum o paraları superstarlar o paralara oynuyor.

Kısa bakıyorlar olaya tek senelik kontrattan belli tabi de 23 e de Redick'ten daha iyisini alırdın. Şampiyon mu yapacak seni Redick. Ben çok saçma buldum o paraları superstarlar o paralara oynuyor.

Adamların seneye şampiyon olmak gibi bir derdi yok ki. Ondan iyisi mutlaka var; ama bir senelik bağlama şansları yok. Salary cap sıkıntıları da olmadığından bir senelik işimizi görsün demişlerdir. Zaten salary cap ler de baya arttı. Biraz fazla; ama mantıklı bir hamle..

furkan yavaş yavaş nba ortamına ısınıyor. yaz liginde iyi maçlar çıkartıyor. potansiyeli de oldukça fazla nba için. umarım başarılı olur.

Bu phila da var bir şeyler. Şimdi de yeni çaylakları sakatlanmış..

Bu phila da var bir şeyler. Şimdi de yeni çaylakları sakatlanmış..
    markelle fultze un sakatlığı çok önemli değil ama takımda genel bir cenabetlik söz konusu düzelse bile sezon içinde yine bir sakatlık olması muhtemel.
    sixers = (beşiktaş dönemindeki ) pektemek