Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye Kupas? 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir moral kazand? belki ama ?ok yorulduklar? kesin. Trabzon ma??na yans?r in?allah. Ayr?ca bizim kupa ma??nda o kadar pislik yapt?lar yine i?inde kald? mallar?n ☺

Yorum Yap

Attamah ile Babacan ay?n?n taklidi yap?p to?ak ge?iyorlard? g?r?nt?lerde 😆😆😆

Yorum Yap

Ba?ak?ehir oyunculari bug?n zor uyur. Bir tek cumartesi adam gibi idman yapabilirler yarin ancak kendine gelirler. Cumartesi de trabzon yolculu?u.

Yorum Yap

Final ligin bitiminden ?nceki ?ar?amba her ihtimale kar?? b?yle bi ma?a ??kacak olmalar? iyi oldu

Yorum Yap

basaksehirde bekir sakatlanmis

Yorum Yap

Kad?k?y'de ve Samand?ra Tesisleri'nde istifa sesleri...

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ozan ve bekir kullanmadi basa donduler.atmalari lazimmiydi acaba

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                Ben de onu d???n?yordum
                Bence evet... Yoksa 5 penalticin varsa digerleri hic atmasin .. hep uzmanlara attir...

Yorum Yap

https://m.facebook.com/story.php?sto...83746574999632

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ozan ve bekir kullanmadi basa donduler.atmalari lazimmiydi acaba

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                    Ben de onu d???n?yordum
                    Bence evet... Yoksa 5 penalticin varsa digerleri hic atmasin .. hep uzmanlara attir...
                    Kural ?u:
                    Penalt? at??lar?nda,tak?mlardan bir oyuncu at?lsa,sakatlansa k?sacas? atamayacak durumda olursa, e?itlik bozulmamas? i?in rakip tak?m?n penalt?c?lar?ndan biride atmaz..

Yani bi tak?m 10 ki?i ile penalt? kullan?rken di?er tak?m 11 ki?i ile penalt? kullanamaz..

SM-G610F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Fatih Mehmet Mercan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yorum Yap

igte Ba?ak?ehiri yenen ve lig sonuna dogru en kritik ma? ?ncesi yine ba?ak?ehiri fiziken yoran fenerbah?eye te?ekk?r ederiz.. t?m misyonunuz bu kadar diger renkli camiayi sorsan ilk 11'inden 4 adam sayamam ezbere o derece... beter olacaks?n?z beter

Yorum Yap

Yorum Yap

v,persie'nin bizim kupa mac?ndaki ?irkeflikleri geliyor akl?ma,iyi oldu,beter olsunlar

Yorum Yap

Simdi kupa kontenjanindan avrupa biletini konyanin almasi kesinlesti. Bu durumda avrupa icin ligin 3. ve 4. takimi olmak gerekiyor, yani trabzonun gsyi yakalamasi lazim. Puan farki 6, ikili averaj trabzonda. Eger cuma gunu gs yenilirse trabzon yorgun basaksehiri yenmek icin tum gucunu kullanir, ama gs galibiyeti cikarsa trabzonun lig icin neredeyse hic umudu kalmaz.
                                Fenerin almasi lig 5. icin onemliydi, umarim osmanli yener ama umut az.

Trabzonun iddiasi olmasa da kazanmak icin oynayacagini dusunuyorum tabi ama ayni etki olmaz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X