Sayfa 38/44 İlkİlk ... 2835363738394041 ... SonSon

Konu: Türkiye Kupası 2016-2017 Sezonu Tüm Maçları

Hakem çok iyiydi,o çocuğun geleceği parlak.

Simdi dun fener finale ciksa "fener buyuk maclarda iyi " goy goy'u devam edicekti.
    Hangi buyuk mac bende bilmiyorum son 2 derbi gs ve bizimle olan sutu yok ilk macta biz de dahil fenerin sahada pozisyonu yok 0-0 hangi buyu macta fener iyidi bende bilmiyorum

Konuda kalmaynca andaval fener medyasi yok ugursuzluk var kurban keselim falan diyo

Serdar ali celikler midir nedir kendini duydum ama hic dinlememistim bugun bi izledim cidden her yonuyle mal bi camia bunlar tekrardan teyitledim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trabzon Avrupaya gitsin seneye onlar da yorulsun basimiza is acmasinlar

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Konya kupayı alırsa fb ve gs kaç ön eleme oynayacak?

Haydi Konya. Şu şeref yoksunu antalya avrupaya katılmasın. Ön eleme bile oynamasın adiler.

Bu akşam süper kupa rakibimiz belli olacak demek

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haydi konya su artistlesen basaksehiri ve finalci rizayi sevindirme
    Konu Mehmet Köse tarafından (31 Mayıs 2017 Saat 20:30 ) değiştirilmiştir.

maça bakayım dedim, dobermanın sesini duyunca kapattım.

Alıntı Ülker Uysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ibb nin seyircisi yokmu macta
    Kale arkasinda alt kat eskisehirlilerin ust kat basaksehirlilerin

Eskisehirliler konyalilarla birlikte kirmizi siyah ve eskisehir tezahuratlari yapmasina basaksehirliler alinmis suan eskisehirliler ile basaksehirliler birbirlerine girdi

Superkupada konyayi daha rahat yeneriz ama basaksehir kazanir insallah. Konyayi hic sevmiyorum

Eskisehir superlige cikabilirse basaksehirlileri deplasmanda dagitirlar gibi

İbb nin 500 tane taraftarı ya vardır ya yoktur. Stad boş kalmasın diye heralde bunlar alınmış.

Bence konya kazansin hic ugrasmayalim super kupada .koyup gecelim rahat rahat