Anket: Napoli - Beşiktaş maçının adamı kim?

Sayfa 3/7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Napoli-Beşiktaş maçının adamı

Yer
    Benim adım Tufan,10.000 tane film izledim.
    Alıntı Serdar Topçu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuhaf ama herkes iyiydi bugün Fabri,Adriano ve Aboubakar diyorum.
    Caner çok kötüydü.

Skora direkt ve en fazla katkı sağlayan 3 isim vardı. Aboubakar, Quaresma ve kaleci Fabricio.

Diğer futbolcuların da ayaklarına, yüreklerine sağlık!

Çok net Fabri. Kurtardığı penaltı bir tarafa güzel kurtarışlar yaptı. Ne zaman açılacağınıda çok iyi biliyor. 3 puanda katkısı çok büyük.

normal şartlar altında: napoli gibi bi deplasmanda 2 golu atan Aboubakar'ı seçerdim. Bu tip büyük maçlarda genelde golü atan adama veriyorum oyu. Ama attığı ilk golde vuruşu o kadar kötüydü ki, Reina içeri aldı resmen topu. şu anda zafer sarhoşuyuz ama gelecek maçlarda böyle karşı karşıya kalacağı pozisyonlar için pek güven vermedi.

Fabri'yi seçtim ben.

Alıntı Tufan Tokadcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caner çok kötüydü.
    Yıllarca bir sol bek ne kadar kötü oynayabilir,takımı nasıl yakabilir izledik,doyduk,böyle düşüşler göze batmıyor artık

Alıntı Mehmet Uluer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aboubakar bey diyecekseniz!

Şampiyonlar ligi,13 maç 8 gol.Böyle devam etsin bey de derim,Başbakan Aboubakar da derim

Aboubakar bugün başka oynadı.Atan ile tutan iyi olursa hakeme rağmen kazanıyorsun işte.1-Abou 2-Fabri 3-Adriano ...Caner kötüydü onun dışında ki oyuncular aynı seviyede iyi oynadılar,hepsinin ayaklarına sağlık...

2 gol az buz değil..bizim orada gol atmadan berabere kalma şansımız bile yok idi..biz gollerimizi atmalıyız..galibiyet olur beraberlik olur..

Aboubakar, tatlı inadı pes etmemesi mücadelesi hırsı enerjisi ile ve deplasmanda 2 golü ile burun farkı ile öne çıkıyor..Fabri'nin avantajı ayakları çok seri..alanının çok seri ve iyi adımlayarak avantaj sağlıyor..oyunun içinde..kafaca ruhen içinde..maçın tüm anlarını yaşıyor..hataları şimdilik tolere edilir boyutta..çok iyi olmasa da şimdilik iyi gidiyor..rekabet edecekler iyi ve formda olan devam edecek..Tolga'ya yüklenmeyi de artık bitirmeliyiz..ona da ihtiyaç olacak..kart var ceza var sakatlık var formsuzluk var..

Maçı bir kez daha izlemek gerekir ama ilk izlenimlerim.sonuca doğrudan etki edenler..golleri atanlar ve attıranlar..ve orta saha ve defansta mücadele edenler..Tosiç bazen ilk kez topla tanışanlar gibi tuhaf hareketler yapıyor..korkutuyor..

Aboubakar'a ilk gol pasını soldan rakibin önünden geçirip veren kim ise on numara pas verdi..ben Tolgay gibi gördüm..ilkinde de asistin asistini yapmıştı..

Aboubakar,Fabri,Tolgay,Q7,Adriano,Atiba,Marcelo sırasıyla iyi olanlar idi..

Aboubakar oyu hak etti..

oyumu fabriye verdim ama Marcelo çok büyük oynadı bence. ve buradakinden çok çok daha fazla oyu hak etti.

takımın en kötüleri ise iki asist yapmasına rağmen q7 ve Caner'di.

kesinlikle Fabri.
    sadece penaltı değil maç genelinde çok iyiydi, yediklerinde yapacağı bir şey yoktu.
    ilk penaltı gol olsa muhtemelen yenilirdik daha 40 dakika vardı.

Tüm takim iyiydi bence ancak Atiba dedim ben.

maçın adamı hepsidi.. abobakar dedim, kendini toplaması ümidiyle