Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m Ukrayna ve ?zlanda ma?lar? aday kadrosu a??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

A Milli Tak?m Ukrayna ve ?zlanda ma?lar? aday kadrosu a??kland?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  421.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  79.6 KB

?u an en formda oyuncular Caner ve Arda. Kesinlikle art niyeti oldu?unu a??k?a g?sterdi.

Yorum Yap

?mer Toprak daha ge?en sene sahte rapor d?zenleyip milli tak?mdan ?ekilmemi? miydi ?

O zaman T?re'nin taraf?nda yer alan Terim ?imdi stoper yok diye T?re'yi sat?p ?mer'i al?yor.

Hay?r T?re'yi siler ?mer'i al?rs?n benim ona laf?m yok ama bunu en ba??nda yapars?n. Sonradan oran? buran? oynatmazs?n.

Arda, Caner vs onlara girmiyorum bile.

Bu adam kendini kovdurmak i?in bunlar? yap?yor.

Yorum Yap

Milli tak?m de?il, Dingonun ah?r? olmu? bu kadro.. Haks?z ve art niyetli se?imler..

Yorum Yap

Fatih Terim'in tak?m? bu, Milli tak?m de?il. O y?zden kadroya kimin al?nd??? da hi? umrumda de?il. Ke?ke Olcay ve Cenk de al?nmasayd? kadroya.

Yorum Yap

Bu ?lkeyi sevdirmemek i?in siyasisinden a milli tak?m teknik direkt?r?ne kadar herkes elinden geleni yap?yor .Umurumda da de?il a??k?as? milli tak?m falan benim asl?nda. Stad? konya olan bi tak?mdan ne beklersin

Yorum Yap

Aslı Baris Akgun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu ?lkeyi sevdirmemek i?in siyasisinden a milli tak?m teknik direkt?r?ne kadar herkes elinden geleni yap?yor .Umurumda da de?il a??k?as? milli tak?m falan benim asl?nda. Stad? konya olan bi tak?mdan ne beklersin
              ma??n stad? Konya'da olunca ne oluyor ?imdi? Konya bu ?lkenin ?ehri de?il mi ? Bu ?lke sadece ?stanbul, Ankara ve ?zmir'den mi ibaret ?

Yorum Yap

Adamlar? formsuzken al?yor formdayken alm?yor,formda adam g?nderiyorsun bitirip geri g?nderiyor. Siktir ol git d?? art?k bu futbolun yakas?ndan pis herif.

Yorum Yap

Ke?ke Hi? kimse gitmese .

Yorum Yap

Cincon nefretimle yar???r tek nefretimsin in?allah rezil kepaze oldu?un, ismin verilen yerlerden isminin silindi?i g?n? g?r?r?m.egon bir yerinde patlas?n parator bu bizim milli tak?m?m?z defol git i?imizdeki milli tak?m a?k? iyice t?kenmeden.

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..

Yorum Yap

Caner ve ardanin yerinde olsam bugun bir basin toplantisiyla milli takimi biraktigimi aciklardim. Buda yurtdisinda yasayan gurbetci oyunculara ders olsun,secim yaparken turk milli takimini secmek gibi bir salaklik yapmasinlar.

Yorum Yap

Arda'nin alinmamasina sevindim. Kendini kral zannedip oyle takiliyor, sozleri paylasimlari vs.euro16da berbatti takim 1 mac kazaninca hesap sorucam muhabbetlerine girdi. Ntvdeki roportajinda da en son cok iticiydi bence

Yorum Yap

Arda y? 6 ay yatarken g?bekli hali ile bile milli tak?ma alan Caneri Fb de kadro d??? kalip haftalarca oynamazken bile kadroda alan adam ?imdi ki?isel egolar? y?z?nden ?lkenin en iyi beki ve en iyi oyuncular?ndan biri olan Arda y? kadroya alm?yor

Yorum Yap

FT misyonunu tamamiyle kaybetmi?tir.

Yorum Yap

Ben milli tak?m tarihinde b?yle heycans?z, vasat bir milli tak?m daha hat?rlam?yorum. Arda, Caner vs. kadroda olsada ayn?s? ge?erli. Bu jenerasyon ?ok vasat...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X