Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TFF 1. Lig 2016/2017

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Eski?ehir, Bolu, Alt?nordu ve Giresun Play-Off'a kald?.

Bolulu'yum ama ?zmir'de oldu?umdan Be?ikta?'? daha ?ok izleyebilmek i?in Alt?nordu ??ks?n isterim.
    abi g?ztepe kalmad? m? alt?nordu yerine

Yorum Yap

Puan esitliginde 3 puani silinen takim dezavantajli diye birsey duymustum sanki, adanademir kume dustu diye uzulmustum neyseki oyle birsey yokmus

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Play-Off Yar? Final 1. Ma?lar / 25 May?s Per?embe
        Giresunspor - Eski?ehirspor
        G?ztepe A.?. - Boluspor

Play-Off Yar? Final 2. Ma?lar / 29 May?s Pazartesi
        Eski?ehirspor - Giresunspor
        Boluspor - G?ztepe A.?.

Yorum Yap

Ma?kolikten bakt???mda g?ztepe yerine alt?nordu playoff a kald? g?z?k?yordu. ?z?ld?m. Ama ?imdi G?ztepe yaz?yor. G?zel bir hafta oldu.

Yorum Yap

Evet ma?lardan sonra Alt?nordu 6. g?r?n?yordu. ?u an G?ztepe 5.li?e y?kselmi?. Nas?l oldu bu i??

Yorum Yap

G?ztepe'nin stad? da yok. Bornova'da dandik bir stadda oynuyorlar. ?u an yar? kapasitede 6.500 ki?ilik. Bitmi? hali bile 12.500 ki?ilik olacak. Ama taraftar? fena. E?er ??karsa her ma? full ?eker. O stad da yetmez.
              En son düzenleyen Sinan Erdal; 20-05-2017, 23:37.

Yorum Yap

3 tak?m ayn? puanla bitirdi?i i?in Alt?nordu playoffa kald? zannedildi; fakat ??l? averaj y?z?nden Alt?nordu d??ar?da kald?. ?zmir tak?m?n?n ??kmas?n? istedi?im i?in G?ztepe'yi destekliyorum playoffta. Eski?ehirle final oynarlar bana g?re ve in?allah S?per Lig'e G?ztepe gelir.

??l? averaj olay? alt s?ralarda da ya?anm??, ?ok enteresan bir hafta oldu bu a??dan. ADS, ge?en sene S?per Lig'i son ma?ta ka??rm??ken bu sene son ma?ta ligde kalabildi. Bu sebeple ?apkay? ?nlerine koyup biz ne yapt?k, nerede yanl?? yapt?k demeleri gerekiyor.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ddd.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  11.5 KB

Yorum Yap

Herhalde herkesin ortak dile?i G?ztepe-Eski?ehir finali. Bolu ve Giresun gibi sa?ma statlara sahip,taraftars?z kul?pler ?ok rica ediyorum gelmesinler. Y?ld?k zaten K.pa?as?,?bb'si,Osmanl?s? yetiyor.

Yorum Yap

Aslı Ata I??kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Herhalde herkesin ortak dile?i G?ztepe-Eski?ehir finali. Bolu ve Giresun gibi sa?ma statlara sahip,taraftars?z kul?pler ?ok rica ediyorum gelmesinler. Y?ld?k zaten K.pa?as?,?bb'si,Osmanl?s? yetiyor.
                      Giresun'a taraftars?z demek ay?p oluyor. Hele hele ?bb Osmanl? ile k?yaslamak daha b?y?k ay?p.

Yorum Yap

Giresun mu seyircisiz adamlar her ma? full trib?nlere oynuyor. Basket ma?lar? bile dolu adamlar?n. ?ehirde ba?ka yapacak bir?ey yok herkes spora sarm?? durumda.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Bera Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ata I??kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Giresun'a taraftars?z demek ay?p oluyor. Hele hele ?bb Osmanl? ile k?yaslamak daha b?y?k ay?p.
                          ben statlar?n?n s?per lige yak??mad???n? d???n?yorum. Ptt'de her ma? full oynayan tak?mlar?n 2 ma? kaybedince s?per ligde 300-500 ki?iye oynad???n? g?r?yoruz bence Bolu'da Giresun'da b?yle olur bu benim g?r???m tabi.

Yorum Yap

Eski?ehir ??kamayacak bence. Mustafa Denizli'yi getirerek ??kmak istemediklerini g?sterdiler zaten.

Yorum Yap

Umar?m G?ztepe ??kar.

Yorum Yap

Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                G?ztepe'nin stad? da yok. Bornova'da dandik bir stadda oynuyorlar. ?u an yar? kapasitede 6.500 ki?ilik. Bitmi? hali bile 12.500 ki?ilik olacak. Ama taraftar? fena. E?er ??karsa her ma? full ?eker. O stad da yetmez.
                                Abi bir ?ok G?ztepe ma??na gitti?im i?in s?yleyeyim, Bornova stad?ndaki 5bin ki?i Atat?rk stad?nda 20bin ki?iye bedel. Atat?rk stad?nda hi?bir ?ekilde bask? imkan? yok.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X