Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TFF 1. Lig 2016/2017

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

g?ztepeyle trib?nsel mevzular var eskiden kalma, aram?z ?ok iyi de?ildir

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Adamlar ne guzel kupa kaldirdilar goruyor musunuz? Kaptan geldi kaldirdi. Bizim kupa dik kalkti adeta

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      Tamam i?te manas? derin 😂

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Mustafa denizli ve ?a? d??? futbolu kaybetti goztepeye tebrikler

Yorum Yap

G?ztepe umar?m Atat?rk stad?nda oynamaz. Futboldan so?uyorum o stad? g?r?nce.

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            G?ztepe umar?m Atat?rk stad?nda oynamaz. Futboldan so?uyorum o stad? g?r?nce.
            ?yle deme be c?neyt
            Ferdinand in feyyaz in gollerini hep o stad tan izledim ben severim orayi

Yorum Yap

benim anlamadim playoff kazanan bi takima niye kupa veriliyoki cok sacma bence.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Usta Oguzhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                benim anlamadim playoff kazanan bi takima niye kupa veriliyoki cok sacma bence.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
                bende anlamad?m. bizim kupan?n ayn?s? bir de neredeyse. lig 2. bile kupa almad? bildi?im kadar?yla ki almamal? zaten ama 5.bitirip playofftan gelen tak?m kupa ald?. sa?ma.

Yorum Yap

Yahu bu g?ztepe taraftar? bizim hentbol ma??nda ?nce istanbulda olay ??kar?p sonra kendi sahalar?nda sahaya atlay?p bizim hentbolculara sald?rmad? m?? Bu neyin sevinci? ?lk deplasmanda yine olaylar ??kacak bak?n g?r?n. Siz yine de pek sempati ile bakmay?n

SM-J700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Oglum adamlara b?z?m kupan?n ayn?s?n? verd?ler lan bu nas?l b?s? aga 1.l?g 5 s? superl?g kupas? ald?

Yorum Yap

Aslı Kemal I??k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      murat ak?n 1.lig efsanesidir arkada?..gitti?i tak?m? ??kart?yor adam..s?per lig'deki kadrolarda olmak istemiyor..seneye ??kmak isteyen tak?m als?n koysun orta sahaya kesin ??kar..

adam 8/8 yapt? ?aka gibi resmen.
                      kas?mpa?a (2),ordu, konya, ba?ak?ehir, kayseri, karab?k ve g?ztepe.

?cretine ek 100-150.000 euro al?r art?k seneye gidece?i tak?mda

Yorum Yap

Eski?ehir'de ya??yorum.

Burada baz? arkada?lar Eski?ehir seneye de ??kar demi?ler ancak kul?p inan?lmaz bir ekonomik s?k?nt? i?inde.

Es-es'in tek kurtulu?u S?per Lig'e ??kmakt?. Tabi belli olmaz bu i?ler, ka??t ?st?nde iyi bir kadrosu var ama Sakaryaspor, Kocaelispor gibi olabilirler.

Bu sene baz? acil bor?lar?n ?denmesi i?in taraftarlardan para bile topland?. Para toplanmasayd? bir alt lige d??me durumlar? vard?.

Adamlar yeni stad yapt?, S?per Lig'i g?remediler daha.

Yorum Yap

G?ztepe nezih bir semt ve ?z taraftar profili ?ok moderndir de Tepecik, G?r?e?me, Ball?kuyu, Bo?azi?i gibi kar???k yerlerden de epey deste?i var. Oralardan gelen taraftarlar sorun ??karabilir.

Kendi stadlar? yok ?u an. Yap?lana kadar Bornova Stad?'nda oynuyorlar. O stad da hen?z tamamlanmad?. ?u anki kapasitesi 7.500 ki?ilik. Tamamlan?nca da ancak iki kat? olacak. Ba?kan Mehmet Sepil, hi?bir yerle ili?kisi olmayan bir adam diyor taraftarlar. Kendi stadlar?n? da kendi yapmak i?in ?abal?yor. Yani lobisi, kendi camias?ndan ba?ka arkas? olmayan bir kul?p.
                          ?u anki profile g?re mert?e oynay?p varolmaya ?al??an bir tak?m.

Yorum Yap

G?ztepe iyidir iyi. Tebrik ediyorum.

Yorum Yap

Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              G?ztepe nezih bir semt ve ?z taraftar profili ?ok moderndir de Tepecik, G?r?e?me, Ball?kuyu, Bo?azi?i gibi kar???k yerlerden de epey deste?i var. Oralardan gelen taraftarlar sorun ??karabilir.

Kendi stadlar? yok ?u an. Yap?lana kadar Bornova Stad?'nda oynuyorlar. O stad da hen?z tamamlanmad?. ?u anki kapasitesi 7.500 ki?ilik. Tamamlan?nca da ancak iki kat? olacak. Ba?kan Mehmet Sepil, hi?bir yerle ili?kisi olmayan bir adam diyor taraftarlar. Kendi stadlar?n? da kendi yapmak i?in ?abal?yor. Yani lobisi, kendi camias?ndan ba?ka arkas? olmayan bir kul?p.
                              Alia?a nin isim haklar?n? ald?lar
                              Alt?nba? sat?n ald? ve oradan y?kseli?e ge?ti
                              Daha sonra mehmet sepil aldi

Ps: mehmet sepil 2011 y?l?nda forbes taraf?ndan d?nyan?n en zenginleri aras?nda 1140.s?rada kendine yer buldu...

Yorum Yap

Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Alia?a nin isim haklar?n? ald?lar
                                Alt?nba? sat?n ald? ve oradan y?kseli?e ge?ti
                                Daha sonra mehmet sepil aldi

Ps: mehmet sepil 2011 y?l?nda forbes taraf?ndan d?nyan?n en zenginleri aras?nda 1140.s?rada kendine yer buldu...
                                Taraftar?n yalanc?s?y?m ben de. Sepil'i tan?mam. Sizin bilgiler do?rudur.

D?nk? ma?tan ?nce taraftara sordum, "hangi ba?kan daha siyasi?" diye. O da "Eski?ehir ba?kan? daha siyasi, Mehmet Sepil'in kimseye eyvallah? yok" dedi. B?yle bir ifade zenginli?i de bar?nd?r?r asl?nda. Ben anlamam???m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X