Sayfa 1/14 123411 ... SonSon

Konu: TFF 1. Lig 2016/2017

TFF 1. Lig 2016/2017

Sezon 1. ligde de açıldı. 4 hafta geride kaldı. Lider 10 puanlı Yeni Malatyaspor. Eskişehir ve Giresun peşinde.
    Samsun ligin dibinde. Transfer yasağı var.

Daha da önemli yayın yok. Maçlar kayıt altına alınmıyormuş. Hakemlerin acayip kararlar verdiği söyleniyor.
    Yayın işi çözülemeyecek sanırım.
    Adana Demir gelsin artık.

Adsızasdasdasdas.jpg

EDİT : puas.jpg
    Konu Cagdas Sezgin tarafından (24 Kasım 2016 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.

trt de çalışanlardan açığa alınanlar ihraç edilenler oldukça fazla diye maç yayınları yapacak teknik ekiplerin olmadığından maç yayını yapılmadığı söyleniyor

TFF 1.Lig maçları TRT'den yayınlanacak.

Sonunda bu rezalet bitti.

Tarık Çamdal'ın duaları kabul oldu o zaman.
    "Ben Eskişehir'e kendimi göstermeye geldim, maçımızı yayınlayan kanal yok, beni nasıl izleyecekler " diyordu

Hayırlı olsun bu arada, geç kalınmış doğru bir karar.

TFF, 1. Lig ekiplerinden Denizlispor, Mersin İdmanyurdu ve Adana Demirspor'a verilen 3 puan silme cezalarını onadı.

Göztepe - Bandırma maçında 4 kırmızı çıkmış. Maç 3-3 bitmiş

3-1 öndeyken maç 3-3 olunca hırslarına yenildiler heralde. Özetini izlemek lazım

Alıntı Çağrı Gökhun Sevindik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe - Bandırma maçında 4 kırmızı çıkmış. Maç 3-3 bitmiş

3-1 öndeyken maç 3-3 olunca hırslarına yenildiler heralde. Özetini izlemek lazım
    Bu arada bandırma 'nin başında feyyaz uçar var. İyi geldi herhalde. Sanırım ilk maçı,

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fırat aydınus uydurma bir kırmızı verdi semihe eskişehir on kişi oynuyor.Tribünler uzak kalmış sanki biraz daha yakın olabilirdi.

Fırat Aydınus'a hâla maç veriliyor. En hayırlısı Fenerbahçe kadrosunda gorev versinler. Hakemlikle uzaktan yakından alakası yok.