Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    iki tak?mdan da zerre haz etmedi?im gibi yar?nki ma?ta fenerin fark atmas?n? diliyorum.

gs'den ba?ka t?rl? nefret ediyorum.
    Ayn? fikirdeyim
    Kat?lm?yorum.
    ??yle ki; Gs yenilirse zaten zor durumda olan Dursun ba?kan?m i?in yolun sonu g?r?n?r. San?r?m bunu hi?birimiz istemeyiz ??nk? hepimiz Dursun ba?kan?m?zla uzun y?llar birlikte olmak istiyoruz.
    "Ama ayn? ?ekilde hepimiz Aziz ba?kan?m?zla da uzun y?llar birlikte olmak istiyoruz. Fb de yenilmemeli" dedi?inizi duyar gibiyim.
    O sorun de?il. Fb 10 tane de yese Aziz ba?kan?m cnn'ci, bbc'ci, Almanyac? ve Hollandac? muhaliflerine uyup da bizi b?rakmaz.
    Rahat olun

Yorum Yap

100% gayseden 99,9% febeden nefret ederim..

? A M P . . .

Yorum Yap

Bizim civcivler angry birds ile anla?m??lar
        tamam anla?ma anla?mad?r ama ne bileyim hello kitty, angry birds vs b?y?k camialara gitmiyor be.
        yak?nda canbebe ile bi anla?ma bekliyorum

Yorum Yap

Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          tamam anla?ma anla?mad?r ama ne bileyim hello kitty, angry birds vs b?y?k camialara gitmiyor be.
          ?irketteki Fenerli arkada?? arad?m.
          "Yeni sponsorlu?unuz hay?rl? olsun. Bu sefer 12'den vurmu?sunuz. K?skand?m valla dedim."
          "Do?u? mu sponsor olmu?, Ali Ko? mu, kim?" dedi. "Daha b?y?k daha global d???n." dedim.
          Adam bir h?lyalara dald? Dedim "Sizin Tak?m imaj?yla da ?ok uyumlu." Yeterince co?ku ya?att?ktan sonra ROK seslendirmesiyle:
          "A??kl?yorum. Fenerbah?e'ye dev sponsoooooor. Bir ?ok ?lkeyi kas?p kavurduuuuu. Fenerbah?e'nin imaj?yla ?oook uyumluuuu, Hellloo Kitty gidiyoooor, Angry Birds geliyooooor" dedim.
          Adam ?nce g?lme komas?na girdi. Sonra i?in ciddi oldu?unu anlay?nca 5 dakika k?fretti

Hahaha bu aralar ?ok e?lendiriyorlar bizi.

Yorum Yap

?ocuklara ?irin g?r?nmek isabetli bir tercih bence. Ayr?ca para kayna?? de?il mi yaw, ?yle b?yle bulmu? i?te adamlar. Bize ne, biz kendi i?imize bakal?m.

Yorum Yap

hakkaten bende anlam?yorum ?u hello kity sponsoru ile dalga ge?ilmesini. Kul?pler sadece gen? ve ya?l? insanlara m? hitap ediyor ?

Yorum Yap

Aslı M.Yener Kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?irketteki Fenerli arkada?? arad?m.
                "Yeni sponsorlu?unuz hay?rl? olsun. Bu sefer 12'den vurmu?sunuz. K?skand?m valla dedim."
                "Do?u? mu sponsor olmu?, Ali Ko? mu, kim?" dedi. "Daha b?y?k daha global d???n." dedim.
                Adam bir h?lyalara dald? Dedim "Sizin Tak?m imaj?yla da ?ok uyumlu." Yeterince co?ku ya?att?ktan sonra ROK seslendirmesiyle:
                "A??kl?yorum. Fenerbah?e'ye dev sponsoooooor. Bir ?ok ?lkeyi kas?p kavurduuuuu. Fenerbah?e'nin imaj?yla ?oook uyumluuuu, Hellloo Kitty gidiyoooor, Angry Birds geliyooooor" dedim.
                Adam ?nce g?lme komas?na girdi. Sonra i?in ciddi oldu?unu anlay?nca 5 dakika k?fretti

Hahaha bu aralar ?ok e?lendiriyorlar bizi.
                sponsorluk sponsorluktur.
                Money is money yapacak bi?ey yok
                tercih meselesi

Yorum Yap

Aziz y?ld?r?m gene kar??t?rm?? ortal???

Yorum Yap

Salih U?AN ilgin? ?eyler s?ylemi?, do?ru mu

https://twitter.com/gamaspor/status/868533611242418180
                    En son düzenleyen Mert Kavuzlu; 28-05-2017, 00:04.

Yorum Yap

Trabzonspor'un tecr?beli oyuncusu Olcay ?ahan'?n 1-1 sona eren Fenerbah?e ma??n?n ard?ndan yay?nc? kurulu?a ?arp?c? a??klamalarda bulundu.

?zg?n?z 1 puan ald?k. Ba?kalar? 1 puan i?in mutludur ama biz ?zg?n?z.

Yorum Yap

noldu bunlar basketbol taraftar? olmu?tu art?k ama ma? ba?l?yor basket salonu da bombo?.

Yorum Yap

Bunlar?n taraftarlar?n?n "Azo" ve "?uval" tabirlerine ?ok g?l?yorum

Yorum Yap

Kolpa?inodaki polis amcaya havale ediyorum [emoji23] [emoji23] [emoji23] yooha....

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Euroleague ile ?ampiyonlar Ligini kar??la?t?rabilecek kadar ku? beyinli insanlara ne desen bo?.
                              Fiba'n?n a??k organizasyonu olsa neyse diyecem.
                              17 tane deplasman yapm??, onbinlerce km yol yapm??lar sezon sonunda kazand?klar? para 1 milyon k?s?r euro. CL gruplar?nda iki beraberli?e verilen para.
                              Nerdeyse 1907'de basketbol kul?b? olarak kurulduk diyecek embesiller.

Yorum Yap

Buna da k?zmay?n. Be?ikta? iki senedir ?zerimizden mi ge?iyor diyecek 60 milyon verdim elimde mi patlad? diyecek.

Kand?r?yor civcivleri i?te

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X