Sayfa 6/6 İlkİlk ... 3456

Konu: Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Alıntı Mert Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki takımdan da zerre haz etmediğim gibi yarınki maçta fenerin fark atmasını diliyorum.

gs'den başka türlü nefret ediyorum.
    Aynı fikirdeyim
    Katılmıyorum.
    Şöyle ki; Gs yenilirse zaten zor durumda olan Dursun başkanım için yolun sonu görünür. Sanırım bunu hiçbirimiz istemeyiz çünkü hepimiz Dursun başkanımızla uzun yıllar birlikte olmak istiyoruz.
    "Ama aynı şekilde hepimiz Aziz başkanımızla da uzun yıllar birlikte olmak istiyoruz. Fb de yenilmemeli" dediğinizi duyar gibiyim.
    O sorun değil. Fb 10 tane de yese Aziz başkanım cnn'ci, bbc'ci, Almanyacı ve Hollandacı muhaliflerine uyup da bizi bırakmaz.
    Rahat olun

100% gayseden 99,9% febeden nefret ederim..

Ş A M P . . .

Bizim civcivler angry birds ile anlaşmışlar
    tamam anlaşma anlaşmadır ama ne bileyim hello kitty, angry birds vs büyük camialara gitmiyor be.
    yakında canbebe ile bi anlaşma bekliyorum

Alıntı Suat Baran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam anlaşma anlaşmadır ama ne bileyim hello kitty, angry birds vs büyük camialara gitmiyor be.
    Şirketteki Fenerli arkadaşı aradım.
    "Yeni sponsorluğunuz hayırlı olsun. Bu sefer 12'den vurmuşsunuz. Kıskandım valla dedim."
    "Doğuş mu sponsor olmuş, Ali Koç mu, kim?" dedi. "Daha büyük daha global düşün." dedim.
    Adam bir hülyalara daldı Dedim "Sizin Takım imajıyla da çok uyumlu." Yeterince coşku yaşattıktan sonra ROK seslendirmesiyle:
    "Açıklıyorum. Fenerbahçe'ye dev sponsoooooor. Bir çok ülkeyi kasıp kavurduuuuu. Fenerbahçe'nin imajıyla çoook uyumluuuu, Hellloo Kitty gidiyoooor, Angry Birds geliyooooor" dedim.
    Adam önce gülme komasına girdi. Sonra işin ciddi olduğunu anlayınca 5 dakika küfretti

Hahaha bu aralar çok eğlendiriyorlar bizi.

Çocuklara şirin görünmek isabetli bir tercih bence. Ayrıca para kaynağı değil mi yaw, öyle böyle bulmuş işte adamlar. Bize ne, biz kendi işimize bakalım.

hakkaten bende anlamıyorum şu hello kity sponsoru ile dalga geçilmesini. Kulüpler sadece genç ve yaşlı insanlara mı hitap ediyor ?

Alıntı M.Yener Kandemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Suat Baran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirketteki Fenerli arkadaşı aradım.
    "Yeni sponsorluğunuz hayırlı olsun. Bu sefer 12'den vurmuşsunuz. Kıskandım valla dedim."
    "Doğuş mu sponsor olmuş, Ali Koç mu, kim?" dedi. "Daha büyük daha global düşün." dedim.
    Adam bir hülyalara daldı Dedim "Sizin Takım imajıyla da çok uyumlu." Yeterince coşku yaşattıktan sonra ROK seslendirmesiyle:
    "Açıklıyorum. Fenerbahçe'ye dev sponsoooooor. Bir çok ülkeyi kasıp kavurduuuuu. Fenerbahçe'nin imajıyla çoook uyumluuuu, Hellloo Kitty gidiyoooor, Angry Birds geliyooooor" dedim.
    Adam önce gülme komasına girdi. Sonra işin ciddi olduğunu anlayınca 5 dakika küfretti

Hahaha bu aralar çok eğlendiriyorlar bizi.
    sponsorluk sponsorluktur.
    Money is money yapacak bişey yok
    tercih meselesi

Aziz yıldırım gene karıştırmış ortalığı