Sayfa 1/10 1234 ... SonSon

Konu: Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Hacılar nefretimsin cincon topiği varda neden eğlencemiz şikebahçe topiği yok

açalım başlığı şenlendirin buraları

iddia ediyorum kafe forumundaki Komedi, Resim,Yazı, Video,Fıkra.. başlığından daha komik olacak burası

Aziz gitmediği sürece huzur yok bunlara. Bizim YD dönemi gibi oldular.

Önümüzdeki sezon uefa ile anlaşma gereği bütçe kısıtlamasına uğrayacak.Radikal karar alıp takımı yenileyemezler.Yanlı yandaş spor medyası hala Fb'nin iyi bir kadrosu olduğu palavrasını fb'lilere yutturuyorlar.Ulen senin orta sahan ptt lig seviyesinde,kanat beklerin skandal..Neymiş efendim futbolcuların çoğu milli imiş..Neyse bunlar 2-3 sene böyle giderler.Esas tehlike Apdullah Öcalan,Fethullah Gülen'in tuttuğu fransız masonik kahpe takımda.

Aziz oojan mıdır? Fenerbahçe'mizin içine sızdırılmış bir hain midir?

Ben bu başlıklara karşıyım. Eskiden yazardım ama epey süredir rakiplerle dalaşı bıraktım. Cevap verip onurlandırmaya giriyor bence. Kudurmalarında master yapmalarını istiyorsak tenezzül edip cevap vermeyelim derim.

ooooo tam aradığım başlık olmuş, buranın müdavimi olurum ben
    yatmadan once 1 doz antu güzel geliyor

Ikı aydir Cezaliydiö bu forumda ben gittim eziklerin Forumlarini Takıp ettim Caner Gg olayina cok kizginlar Taliscayi falan nasil Buldular diyorlar , bu arada Forumlarda aşiri derecede gerginlik var hatta Kasimpaşaya oamanliya da yenilelim Aziz Gitsin Diye dua edip beklemekteler Maclarda Yorumlari okumak aşiri Komık geliyor Boyle ezik bir taraftar gormedim ben

Bizim maçlarda antuyu okumak çok zevkli oluyor..
    Kendi maçlarında ise küfür hakaret beddua gırla gidiyor

Alıntı Zeki Kutun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aziz gitmediği sürece huzur yok bunlara. Bizim YD dönemi gibi oldular.
    aynen zeki, azize karsi yorumlarini okuyorum bazen antu da, zamaninda bizim demirören denen parazite yazdiklarimizin hemen hemen aynisini yaziyorlar

2009-2010 sivas maçında tribünde söylenen her şeyi tüm kalbimle kendilerine iletiyorum. Galatasaray'ın laciverdi.

siz bizim maçlarda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anlaşılan. ben oradan eksiği yok fazlası var diyorum...

Alıntı Bekir Koray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz bizim maçlarda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anlaşılan. ben oradan eksiği yok fazlası var diyorum...
    Bende çok fark göremiyorum maç yorumlarında.Antu forumu çok karışık,forza'da ki düzen onlarda yok.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fft123mm3038855.jpg

arkadaş o günkü forma tanıtımlarını canlı izlemiştim, adam bildiğin soytarısı mahmut ile maytap geçiyor taraftarları ile

bu topic neden hiç yeşillenmiyo