Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mehmet Ekici vb Fener'e gitmek isteyen dingillere ?rnek olsun.

SERDAR KES?MAL: FENERBAH?E BEN? ASKERL?KLE TEHD?T ETT?

Serdar Kesimal, eski tak?m? Fenerbah?e i?in sert ifadeler kulland?, ?arp?c? iddialarda bulundu.

Kesimal, 2011 y?l?nda Kayserispor'dan Fenerbah?e'ye 4 milyon 750 bin avro kar??l???nda transfer olmu? fakat beklenen etkiyi yaratamam??t?. Son olarak Akhisar Belediyespor formas?n? terleten stoper oyuncusu, ?u an i?in bo?ta.

Fanatik 'e r?portaj veren Kesimal, Fenerbah?e i?in sitem dolu ifadeler kulland?. 28 ya??ndaki oyuncunun a??klamalar?ndan ?nemli k?s?mlar ?u ?ekilde:

"Kendi hatalar?mdan bahsedeyim. Fenerbah?e?ye 22 ya??nda geldim. B?y?k kul?be geliyorsun, 2-3 ma? oynamay?nca tribe giriyorsun, bu ?ok yanl??. ?al??, bekle, sab?rl? ol. ?rnekler var, adamlar uzun y?llar nas?l oynuyor! Benim en b?y?k hatam bu. Zaten ilk senede ayr?lmak istedi?imi menacerime s?yledim. O zaman y?netim, ?Kesinlikle b?rakmay?z, daha iyi olacak? dedi. ?kinci sene Egemen abi ve Yobo geldi. Bekir abi vard?, ben d?rd?nc? s?radayd?m. Oynama ?ans?m yoktu.?

SERDAR KES?MAL: FENERBAH?E BEN? ASKERL?KLE TEHD?T ETT?
    11:25SPOR TOTO S?PER L?GPAYLA?
    0 seskimphoto.com
    Serdar Kesimal, eski tak?m? Fenerbah?e i?in sert ifadeler kulland?, ?arp?c? iddialarda bulundu.

Fenerbah?e ve Akhisar Belediyespor'daki kariyerleri olayl? bir ?ekilde sona eren Serdar Kesimal , sar? lacivertli ekip hakk?nda olay yaratacak a??klamalarda bulundu.

Ricardo Quaresma i?in ne dediler?

Kesimal, 2011 y?l?nda Kayserispor'dan Fenerbah?e'ye 4 milyon 750 bin avro kar??l???nda transfer olmu? fakat beklenen etkiyi yaratamam??t?. Son olarak Akhisar Belediyespor formas?n? terleten stoper oyuncusu, ?u an i?in bo?ta.

Fanatik 'e r?portaj veren Kesimal, Fenerbah?e i?in sitem dolu ifadeler kulland?. 28 ya??ndaki oyuncunun a??klamalar?ndan ?nemli k?s?mlar ?u ?ekilde:

"Kendi hatalar?mdan bahsedeyim. Fenerbah?e?ye 22 ya??nda geldim. B?y?k kul?be geliyorsun, 2-3 ma? oynamay?nca tribe giriyorsun, bu ?ok yanl??. ?al??, bekle, sab?rl? ol. ?rnekler var, adamlar uzun y?llar nas?l oynuyor! Benim en b?y?k hatam bu. Zaten ilk senede ayr?lmak istedi?imi menacerime s?yledim. O zaman y?netim, ?Kesinlikle b?rakmay?z, daha iyi olacak? dedi. ?kinci sene Egemen abi ve Yobo geldi. Bekir abi vard?, ben d?rd?nc? s?radayd?m. Oynama ?ans?m yoktu.?

Serdar Kesimal Fenerbahce

"KAP?A NASIL A?IKLARIZ, DED?LER"

?Sene sonu kul?p beni istemedi?ini s?yledi. Ben de kiral?k gitmeyece?imi s?yledim. Bana dediler ki, ?3.5 milyon Euro bonservis getireceksin?... Her defas?nda y?z?me vuruyorlard? zaten, ?Biz senin bonservisine 4 milyon 750 bin Euro para verdik? diye... Realist d???neceksin, ?Bu paralar? beklemeyin, ben kiral?k da gitmem? dedim. Rusya?dan 1.5 milyon Euro?luk teklif getirdim. Kabul etmediler. ?Biz KAP?a nas?l a??klar?z bu kadar zarar?? dediler. Bir de T?rkiye?de bu paray? verebilecek kul?plere de gitmek yok. Yani Trabzon, Galatasaray, Be?ikta? 3.5 verseler bile ?gidemezsin? diyorlar. Sonra ?1.5?u getir git? dediler. ?Ben bu paray? nereden bulaca??m? dedim. Kiral?k g?ndermek istediler, ben gitmedim.?

"G.SARAY ?ARTI Y?Z?NDEN, BURSASPOR'A G?DEMED?M"

?Verin bonservisimi gideyim, zarar?n neresinden d?nerseniz kard?r? dedim ka? defa. Kadro d??? b?rakt?lar. 6 ay tek ba??ma ??kt?m. Bas?nda paral? askerler var. Kul?p ne derse onu yaz?yorlar. Benim a?z?mdan, ?Param? al?r yatar?m? demi?im gibi haberler yapt?lar. Semih ?ent?rk?le ayn? d?nemde kadro d??? kald?k. Bizi bir araya bile getirmediler. Psikolojik bask? yapt?lar. Affedildim sonra, devre aras?nda Bursaspor?a transferim var. Ama yat?rd?lar transferi. Nedeni ise tam skandal. Bursaspor?dan, ?Serdar Kesimal?i al?rsan?z, Serdar Aziz?i Galatasaray?a satmayacaks?n?z? diye yaz?l? belge istediler. Bursa beni istiyor. Serdar Aziz?in de o d?nemde Galatasaray?a gitme durumu var. Bursa da, Fenerbah?e?ye, ?Biz Serdar Aziz?i sezon sonuna kadar satmayaca??z. Ama sezon sonu ne yapaca??m?za biz karar veririz? diyorlar. Transferim bu y?zden yatt?. Bunu isteyen Aziz Y?ld?r?m.?

"BAKKALDAN DOMATES ALIR G?B?"

??lk kadro d??? kald???mda benim askerli?imi tecil etmediler ya. B?yle bir ?ey olabilir mi! Bir kul?p askerlik problemi olan oyuncusuna bunu yapabilir mi! ?Askerli?i problem biliyoruz, dik kafal?l?k yapmas?n. ?stedi?imiz tak?ma gitsin? diye bana mesaj g?nderiyorlar. B?yle olunca ben de dedim ki, ?Gerekirse askere giderim ama onlar?n dedi?i tak?mda oynamam!?... ?nada inat o zaman. Dik duramayan ?ok oyuncu var. Onlar da herkesi ?yle san?yor. Biat k?lt?r? bu.?

?Ge?en sene kadro d??? kald???m? tesad?f eseri ??rendim. Menacerime, ?Gidin konu?un, kadro d??? kald???m duyulmadan gideyim ba?ka tak?ma? dedim. Gelecek sezonki alacaklar?m?n yar?s?n? istedim kar??l???nda. O kadar kendilerini ak?ll? zannediyorlar ki... Holmen?le ayn? garanti paray? al?yoruz. Konyaspor?a kiral?k gidiyor. Konya 3?te birini ?d?yor. Gerisini kul?p ?d?yor. Borsaya nas?l bildirildi, ?400 bin Euro kiralama bedeli al?nm??t?? dediler. Taraftarlar da ?yle san?yor, halbuki 1.1 milyonunu Fenerbah?e ?d?yor. Bana b?rak?n alacaklar?m? ?demeyi, bir ?nceki sezondan kalan param? da ?b?rak? dediler. ??yle bir d?nya yok? dedim, yine kadro d??? kald?m. ?Bakkaldan domates al?r gibi al, sonra ??r?d? ??pe at? zihniyetini b?raks?nlar.?

"BU PARAYI D?NYANIN H??B?R YER?NDE KAZANAMAZDIM"

??ngiltere, Almanya?yla k?yaslay?n. Biz m?thi? paralar kazan?yoruz burada. Bu bana g?re yanl??. Fenerbah?e?de kazand???m paray? d?nyan?n hi?bir yerinde kazanamazd?m. Yabanc?lar da ?yle, 5-6 futbolcuyu ??kar?n kimse bu paralar? hak etmiyor. ?Fenerbah?e?den ald???m paray? hak etmedim? derken bunu s?yledim. Fenerbah?e?de oynarken abilerim ?Git oyna, dik kafal?l?k yapma? diyordu. Sonra bana hak verdiler>

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

D?nyan?n, b?t?e-imkan-ba?ar? sirk?lasyonunda en skandal ve kaos camias?.
      Aziz gitme sen, hep bizle kal!

Yorum Yap

Serdar Kesimal a?m?? a?z?n?

http://www.hurriyet.com.tr/serdar-ke...tiler-40384929

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aksamki macta istifa protestosu yapacaklardi, bu haber de yangina k?r?kle gitmek misali oldu

Saldir anadolu gfb aziz baskan icin vur protestoculara

Yorum Yap

aziz salmis pavali k?peklerini,pavasiz k?peklerinin ?st?ne
            https://twitter.com/onorewankenobi/s...43197605023745

Yorum Yap

Azizi yedirmeyiz!

Yorum Yap

Hepsi aziz ba?kan? y?ld?rmak i?in. dik dur e?ilme ba?kan. Eeey Serdar Kesimal, sen kimsin ya

Yorum Yap

Kap ta bildirimlere bakarken kahkaha attigim bildiriye denk geldim : Ayn? raporda ma? ba??na ortalama seyirci say?s?ndaki art??a g?re yap?lan Avrupa Kul?pleri aras?ndaki s?ralamada Kul?b?m?z 2. s?rada yer almaktad?r.

Kapa bile azizeler yalan bilgi beyan ediyorlar surekli 2. olmalari cok manidar ����

Yorum Yap

Aslı Arif Akpinar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Kap ta bildirimlere bakarken kahkaha attigim bildiriye denk geldim : Ayn? raporda ma? ba??na ortalama seyirci say?s?ndaki art??a g?re yap?lan Avrupa Kul?pleri aras?ndaki s?ralamada Kul?b?m?z 2. s?rada yer almaktad?r.

Kapa bile azizeler yalan bilgi beyan ediyorlar surekli 2. olmalari cok manidar ����

yalan olmayabilir. at?yorum ge?en sene 8.000 ortalamaya oynuyorlad?. ?imdi 10.000 ortalama olsa %25 art?? ile ikinci olabilirler.
                    mesela dortmund seyirci art???nda sonuncudur. hep ?ak?l? tam kapasite oynuyor.

Yorum Yap

http://joganita.net/index.php/sicak-...anlama-geliyor

Yorum Yap

Aslı Ozan Bakan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        yaln?z kim yazm??sa helal olsun bu kadar karma??k konuyu bu kadar basit anlatmak .

Yorum Yap

vur k?r par?ala bu ma?? kazan. ?aka ?aka yiyin birbirinizi ezik o?lu ezikler

Yorum Yap

iki tak?mdan da zerre haz etmedi?im gibi yar?nki ma?ta fenerin fark atmas?n? diliyorum.

gs'den ba?ka t?rl? nefret ediyorum.

Yorum Yap

yar?n sar???n k?z karde?inizi yenmeyin, yenmeyin de seneye dursun-tudor ikilisini izleme zevkinden mahrum kalmayal?m.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                iki tak?mdan da zerre haz etmedi?im gibi yar?nki ma?ta fenerin fark atmas?n? diliyorum.

gs'den ba?ka t?rl? nefret ediyorum.
                                Ayn? fikirdeyim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X