Sayfa 5/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Konu: Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Mehmet Ekici vb Fener'e gitmek isteyen dingillere örnek olsun.

SERDAR KESİMAL: FENERBAHÇE BENİ ASKERLİKLE TEHDİT ETTİ

Serdar Kesimal, eski takımı Fenerbahçe için sert ifadeler kullandı, çarpıcı iddialarda bulundu.

Kesimal, 2011 yılında Kayserispor'dan Fenerbahçe'ye 4 milyon 750 bin avro karşılığında transfer olmuş fakat beklenen etkiyi yaratamamıştı. Son olarak Akhisar Belediyespor formasını terleten stoper oyuncusu, şu an için boşta.

Fanatik 'e röportaj veren Kesimal, Fenerbahçe için sitem dolu ifadeler kullandı. 28 yaşındaki oyuncunun açıklamalarından önemli kısımlar şu şekilde:

"Kendi hatalarımdan bahsedeyim. Fenerbahçe’ye 22 yaşında geldim. Büyük kulübe geliyorsun, 2-3 maç oynamayınca tribe giriyorsun, bu çok yanlış. Çalış, bekle, sabırlı ol. Örnekler var, adamlar uzun yıllar nasıl oynuyor! Benim en büyük hatam bu. Zaten ilk senede ayrılmak istediğimi menacerime söyledim. O zaman yönetim, ‘Kesinlikle bırakmayız, daha iyi olacak’ dedi. İkinci sene Egemen abi ve Yobo geldi. Bekir abi vardı, ben dördüncü sıradaydım. Oynama şansım yoktu.”

SERDAR KESİMAL: FENERBAHÇE BENİ ASKERLİKLE TEHDİT ETTİ
    11:25SPOR TOTO SÜPER LİGPAYLAŞ
    0 seskimphoto.com
    Serdar Kesimal, eski takımı Fenerbahçe için sert ifadeler kullandı, çarpıcı iddialarda bulundu.

Fenerbahçe ve Akhisar Belediyespor'daki kariyerleri olaylı bir şekilde sona eren Serdar Kesimal , sarı lacivertli ekip hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Ricardo Quaresma için ne dediler?

Kesimal, 2011 yılında Kayserispor'dan Fenerbahçe'ye 4 milyon 750 bin avro karşılığında transfer olmuş fakat beklenen etkiyi yaratamamıştı. Son olarak Akhisar Belediyespor formasını terleten stoper oyuncusu, şu an için boşta.

Fanatik 'e röportaj veren Kesimal, Fenerbahçe için sitem dolu ifadeler kullandı. 28 yaşındaki oyuncunun açıklamalarından önemli kısımlar şu şekilde:

"Kendi hatalarımdan bahsedeyim. Fenerbahçe’ye 22 yaşında geldim. Büyük kulübe geliyorsun, 2-3 maç oynamayınca tribe giriyorsun, bu çok yanlış. Çalış, bekle, sabırlı ol. Örnekler var, adamlar uzun yıllar nasıl oynuyor! Benim en büyük hatam bu. Zaten ilk senede ayrılmak istediğimi menacerime söyledim. O zaman yönetim, ‘Kesinlikle bırakmayız, daha iyi olacak’ dedi. İkinci sene Egemen abi ve Yobo geldi. Bekir abi vardı, ben dördüncü sıradaydım. Oynama şansım yoktu.”

Serdar Kesimal Fenerbahce

"KAP’A NASIL AÇIKLARIZ, DEDİLER"

“Sene sonu kulüp beni istemediğini söyledi. Ben de kiralık gitmeyeceğimi söyledim. Bana dediler ki, ‘3.5 milyon Euro bonservis getireceksin’... Her defasında yüzüme vuruyorlardı zaten, ‘Biz senin bonservisine 4 milyon 750 bin Euro para verdik’ diye... Realist düşüneceksin, ‘Bu paraları beklemeyin, ben kiralık da gitmem’ dedim. Rusya’dan 1.5 milyon Euro’luk teklif getirdim. Kabul etmediler. ‘Biz KAP’a nasıl açıklarız bu kadar zararı’ dediler. Bir de Türkiye’de bu parayı verebilecek kulüplere de gitmek yok. Yani Trabzon, Galatasaray, Beşiktaş 3.5 verseler bile ‘gidemezsin’ diyorlar. Sonra ‘1.5’u getir git’ dediler. ‘Ben bu parayı nereden bulacağım’ dedim. Kiralık göndermek istediler, ben gitmedim.”

"G.SARAY ŞARTI YÜZÜNDEN, BURSASPOR'A GİDEMEDİM"

‘Verin bonservisimi gideyim, zararın neresinden dönerseniz kardır’ dedim kaç defa. Kadro dışı bıraktılar. 6 ay tek başıma çıktım. Basında paralı askerler var. Kulüp ne derse onu yazıyorlar. Benim ağzımdan, ‘Paramı alır yatarım’ demişim gibi haberler yaptılar. Semih Şentürk’le aynı dönemde kadro dışı kaldık. Bizi bir araya bile getirmediler. Psikolojik baskı yaptılar. Affedildim sonra, devre arasında Bursaspor’a transferim var. Ama yatırdılar transferi. Nedeni ise tam skandal. Bursaspor’dan, ‘Serdar Kesimal’i alırsanız, Serdar Aziz’i Galatasaray’a satmayacaksınız’ diye yazılı belge istediler. Bursa beni istiyor. Serdar Aziz’in de o dönemde Galatasaray’a gitme durumu var. Bursa da, Fenerbahçe’ye, ‘Biz Serdar Aziz’i sezon sonuna kadar satmayacağız. Ama sezon sonu ne yapacağımıza biz karar veririz’ diyorlar. Transferim bu yüzden yattı. Bunu isteyen Aziz Yıldırım.”

"BAKKALDAN DOMATES ALIR GİBİ"

“İlk kadro dışı kaldığımda benim askerliğimi tecil etmediler ya. Böyle bir şey olabilir mi! Bir kulüp askerlik problemi olan oyuncusuna bunu yapabilir mi! ‘Askerliği problem biliyoruz, dik kafalılık yapmasın. İstediğimiz takıma gitsin’ diye bana mesaj gönderiyorlar. Böyle olunca ben de dedim ki, ‘Gerekirse askere giderim ama onların dediği takımda oynamam!’... İnada inat o zaman. Dik duramayan çok oyuncu var. Onlar da herkesi öyle sanıyor. Biat kültürü bu.”

“Geçen sene kadro dışı kaldığımı tesadüf eseri öğrendim. Menacerime, ‘Gidin konuşun, kadro dışı kaldığım duyulmadan gideyim başka takıma’ dedim. Gelecek sezonki alacaklarımın yarısını istedim karşılığında. O kadar kendilerini akıllı zannediyorlar ki... Holmen’le aynı garanti parayı alıyoruz. Konyaspor’a kiralık gidiyor. Konya 3’te birini ödüyor. Gerisini kulüp ödüyor. Borsaya nasıl bildirildi, ‘400 bin Euro kiralama bedeli alınmıştı’ dediler. Taraftarlar da öyle sanıyor, halbuki 1.1 milyonunu Fenerbahçe ödüyor. Bana bırakın alacaklarımı ödemeyi, bir önceki sezondan kalan paramı da ‘bırak’ dediler. ‘Öyle bir dünya yok’ dedim, yine kadro dışı kaldım. ‘Bakkaldan domates alır gibi al, sonra çürüdü çöpe at’ zihniyetini bıraksınlar.”

"BU PARAYI DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE KAZANAMAZDIM"

“İngiltere, Almanya’yla kıyaslayın. Biz müthiş paralar kazanıyoruz burada. Bu bana göre yanlış. Fenerbahçe’de kazandığım parayı dünyanın hiçbir yerinde kazanamazdım. Yabancılar da öyle, 5-6 futbolcuyu çıkarın kimse bu paraları hak etmiyor. ‘Fenerbahçe’den aldığım parayı hak etmedim’ derken bunu söyledim. Fenerbahçe’de oynarken abilerim ‘Git oyna, dik kafalılık yapma’ diyordu. Sonra bana hak verdiler>

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer
    Anason sehir 59 & Rusya Federasyonu Voronezh-Kursk
    Dünyanın, bütçe-imkan-başarı sirkülasyonunda en skandal ve kaos camiası.
    Aziz gitme sen, hep bizle kal!

Alıntı Cagdas Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aksamki macta istifa protestosu yapacaklardi, bu haber de yangina körükle gitmek misali oldu

Saldir anadolu gfb aziz baskan icin vur protestoculara

Hepsi aziz başkanı yıldırmak için. dik dur eğilme başkan. Eeey Serdar Kesimal, sen kimsin ya

Kap ta bildirimlere bakarken kahkaha attigim bildiriye denk geldim : Aynı raporda maç başına ortalama seyirci sayısındaki artışa göre yapılan Avrupa Kulüpleri arasındaki sıralamada Kulübümüz 2. sırada yer almaktadır.

Kapa bile azizeler yalan bilgi beyan ediyorlar surekli 2. olmalari cok manidar ����

Alıntı Arif Akpinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kap ta bildirimlere bakarken kahkaha attigim bildiriye denk geldim : Aynı raporda maç başına ortalama seyirci sayısındaki artışa göre yapılan Avrupa Kulüpleri arasındaki sıralamada Kulübümüz 2. sırada yer almaktadır.

Kapa bile azizeler yalan bilgi beyan ediyorlar surekli 2. olmalari cok manidar ����

yalan olmayabilir. atıyorum geçen sene 8.000 ortalamaya oynuyorladı. şimdi 10.000 ortalama olsa %25 artış ile ikinci olabilirler.
    mesela dortmund seyirci artışında sonuncudur. hep çakılı tam kapasite oynuyor.

Alıntı Ozan Bakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız kim yazmışsa helal olsun bu kadar karmaşık konuyu bu kadar basit anlatmak .

vur kır parçala bu maçı kazan. şaka şaka yiyin birbirinizi ezik oğlu ezikler

iki takımdan da zerre haz etmediğim gibi yarınki maçta fenerin fark atmasını diliyorum.

gs'den başka türlü nefret ediyorum.

yarın sarışın kız kardeşinizi yenmeyin, yenmeyin de seneye dursun-tudor ikilisini izleme zevkinden mahrum kalmayalım.

Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki takımdan da zerre haz etmediğim gibi yarınki maçta fenerin fark atmasını diliyorum.

gs'den başka türlü nefret ediyorum.
    Aynı fikirdeyim