Sonuçlar: Maçın adamı kim?

Katılımcı sayısı
359. Anket kapatılmıştır
  • Fabri

22 6.13%
  • Gönül

3 0.84%
  • Marcelo

5 1.39%
  • Tosiç

196 54.60%
  • Caner

25 6.96%
  • İnler

31 8.64%
  • Atiba

1 0.28%
  • Talisca

67 18.66%
  • Olcay

1 0.28%
  • Q7

5 1.39%
  • Cenk

0 0%
  • Tolgay

1 0.28%
  • Adriano

1 0.28%
  • Aboubakar

1 0.28%
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu: Akhisar - BEŞİKTAŞ - Maçın Adamı

Toşiççççç

Sent from my iPhone using Tapatalk

tek kelime ile kusursuz performans TOSİC !

Tosic gerçekten çok çok iyi. Allah nazarlardan saklasın

Takim son derece kötüydü bence, o nedenle benden oy yok.

Vasat üstü oyuncu yoktu. Tosic 2 kere kritik yerde çok basit çalım yedi, 2 kere de önemli hamle yaptı, nötr bence. İki Gökhan vasat, Caner de vasata yakın, gerisi vasat altı.

Kesinlikle TOSİC. Tank lakabı çok uydu

Tatışmalı Marcelo..

Her daim Beşiktaş...

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benfica maçında olduğu gibi bu maçta da Tosic.

En kötüsü ise Cenk Tosun'du maalesef.
    En kötüsü nasıl cenk tosundu abi yapma Allah aşkına ya, adama pozisyon yaratacak isimler Olcay ve Quaresma. Olcay ve Quaresma'yı bu maç izlediysen ve eğer beğendiysen diyecek bi sözüm yok, ben hayatımda bu kadar rezil iki kanat oyuncusu oyunu görmedim Beşiktaşımda. Hele hele o Olcay dicem ama yok yok Quaresma da çok kötüydü diyorum. Olcay daha topu kontrol edemiyor, iki adım top süremiyor, maç boyunca yaptığı elle tutulur bir tane pası var, Quaresma desen el frenliğinde zirve, yarattığı bir tane atak yok, bir tane etkili pozisyon yok, bir tane sadece bir tane ortadan oyunu deldiği hamle yok, gerçekten Olcay ve Q7 rezilleri oynadılar, Cenk'e suç bulamıyorum.

Bence Marcelo'ydu. Sonra Tosic, Caner

Alıntı Noyan Hacıpaşaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benfica maçında olduğu gibi bu maçta da Tosic.

En kötüsü ise Cenk Tosun'du maalesef.
    En kötüsü nasıl cenk tosundu abi yapma Allah aşkına ya, adama pozisyon yaratacak isimler Olcay ve Quaresma. Olcay ve Quaresma'yı bu maç izlediysen ve eğer beğendiysen diyecek bi sözüm yok, ben hayatımda bu kadar rezil iki kanat oyuncusu oyunu görmedim Beşiktaşımda. Hele hele o Olcay dicem ama yok yok Quaresma da çok kötüydü diyorum. Olcay daha topu kontrol edemiyor, iki adım top süremiyor, maç boyunca yaptığı elle tutulur bir tane pası var, Quaresma desen el frenliğinde zirve, yarattığı bir tane atak yok, bir tane etkili pozisyon yok, bir tane sadece bir tane ortadan oyunu deldiği hamle yok, gerçekten Olcay ve Q7 rezilleri oynadılar, Cenk'e suç bulamıyorum.
    Olcay'ı hiç beğenmem, bugün de rezil oynadı ve nitekim çıktı oyundan; fakat Quaresma, o kadar da rezil değildi bence. Birkaç kez rakip kaleyi zorladı, orta falan açtı hiç değilse. Olcay'a göre daha iyi gördüm ben. En azından Benfica maçındaki gibi saçmalıklar yapmadı.

Cenk Tosun, bu maçta Olcayla beraber en kötü isimdi bana göre. Kanatlardan yeterli desteği alamadı, kabul; ama kendisi de sahada görünemedi. Yerine giren Aboubakar bile daha çok zorladı rakip defansı. 1-2 pozisyona girmeye çalıştı, hatta bir ara gol de atacaktı ki, defans araya girdi son anda.

Ben, Cenk Tosun'un ne olduğunu, potansiyelini biliyorum. O yüzden, bugün hiç beğenmedim.