Sonuçlar: Maçın adamı kim?

Katılımcı sayısı
359. Anket kapatılmıştır
  • Fabri

22 6.13%
  • Gönül

3 0.84%
  • Marcelo

5 1.39%
  • Tosiç

196 54.60%
  • Caner

25 6.96%
  • İnler

31 8.64%
  • Atiba

1 0.28%
  • Talisca

67 18.66%
  • Olcay

1 0.28%
  • Q7

5 1.39%
  • Cenk

0 0%
  • Tolgay

1 0.28%
  • Adriano

1 0.28%
  • Aboubakar

1 0.28%
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu: Akhisar - BEŞİKTAŞ - Maçın Adamı

Alıntı Fevzi Uzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosiç

eskiden yani geçen sezon ati derdik ne oldu bu adama yaa
    bir maç kötü oynasın yine burda biz stoper alın dedik bu tosicten bişey olmaz yok sol bek performasın kötü de stoper performansı iyi diyenler şimdi nerde diyenler türeyecek tosice bence bir şey olduğu falan yok stoperde tek kötü maçı olmadı tosicin sırbistan milli takımınında stoperi zaten tosic ancak gençlerbirliğinden geldiği için hep ikinci sınıf topçu muamelesi görecek.tosic avrupa türkiye her düzeyde çok çok iyi bir stoper hatta mükemmele yakın diyebilirim.şu anadolu takımlarından alınan topçulardaki ön yargılarıda bırakalım.

Maçın en iyisi Tosic olarak değerlendirmek de mümkün tabi ama bence en kritik adam İnler'di.

Necip'ten kurtulduk gibi artık. şükürler olsun. yedek bile girmiyor. inşallah yedek kalmayı sorun eder de devre arası takım bulur.

Alıntı Murat Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosiç

bir maç kötü oynasın yine burda biz stoper alın dedik bu tosicten bişey olmaz yok sol bek performasın kötü de stoper performansı iyi diyenler şimdi nerde diyenler türeyecek tosice bence bir şey olduğu falan yok stoperde tek kötü maçı olmadı tosicin sırbistan milli takımınında stoperi zaten tosic ancak gençlerbirliğinden geldiği için hep ikinci sınıf topçu muamelesi görecek.tosic avrupa türkiye her düzeyde çok çok iyi bir stoper hatta mükemmele yakın diyebilirim.şu anadolu takımlarından alınan topçulardaki ön yargılarıda bırakalım.

murat bey ben akhisar maçının adamı yani en iyi oyuncusu olarak tosiç dedim bir çok arkadaş gibi sanırım sen yanlış anladın geçen sezon hemen hemen her maçın adamı ATİBA OLUYORDU şimdi bu adama ne oldu duraklama devrinemi girdi bir durgunluk var bunu yazmak istedim sen yanlış anladın

Alıntı Murat Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosiç

murat bey ben akhisar maçının adamı yani en iyi oyuncusu olarak tosiç dedim bir çok arkadaş gibi sanırım sen yanlış anladın geçen sezon hemen hemen her maçın adamı ATİBA OLUYORDU şimdi bu adama ne oldu duraklama devrinemi girdi bir durgunluk var bunu yazmak istedim sen yanlış anladın
    yok fevzi abi yanlış anlamadım net anladım bir iki maç kötü oynasa maliyetsiz anadolu takımı transferi olduğu için bi beğenmeme durumu olan diğer arkadaşları kastettim eleştiri sana değil abi