Sonuçlar: Maçın adamı kim?

Katılımcı sayısı
285. Anket kapatılmıştır
  • Fabri

18 6.32%
  • Caner

82 28.77%
  • Marcelo

1 0.35%
  • Tosiç

0 0%
  • Gönül

0 0%
  • İnler

106 37.19%
  • Talisca

0 0%
  • Olcay

9 3.16%
  • Tolgay

14 4.91%
  • Ömer

36 12.63%
  • Cenk

13 4.56%
  • Adriqnı

5 1.75%
  • Oğuzhan

1 0.35%
  • Adriano

0 0%
Sayfa 2/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu: Beşiktaş - Karabük Maçın Adamı

İnler

Ömer harikaydı, hazirlik macindada caner'in ortaya bam diye yapistirdi kafayi dun olaganustu isler yapti, şansı yaver gitse bu adam kanat forvet cok faydalı olur ozellikle anadolu takimlariyla oynarken, son vuruslari usta işi genelde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fişek + inler+ son bölümde tolgay

Marcelo ya kim oy verdi yahu? Ben Caner dedim ama Inler de iyiye yakin. Sürekli oynarsa çok daha iyi olur.

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adriqnı kim?

Yeni gördüm kusura bakmayın beyler. Düzenleyebilirsem yaparım şimdi.

Cogu isme oy vermis ama bence dun maci koparan kisi, gerek ilk golde rakibin dengesini bozmasi, gerek ikinci golde vucut calimiyla Dany den siyrilip cok sik bitiricikle golu atip maci koparmamizda buyuk etkisi olan Omer olarak goruyorum

Alıntı Alper Esen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcelo ya kim oy verdi yahu? Ben Caner dedim ama Inler de iyiye yakin. Sürekli oynarsa çok daha iyi olur.
    kim oy verdi bilmemde dun Mercelo'yu bende beyendim ilk defa

Alıntı Mustafa Emir Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer harikaydı, hazirlik macindada caner'in ortaya bam diye yapistirdi kafayi dun olaganustu isler yapti, şansı yaver gitse bu adam kanat forvet cok faydalı olur ozellikle anadolu takimlariyla oynarken, son vuruslari usta işi genelde

Bence takimda en iyi bitiricilik bu elemanda. Olcay'a gelen paslar zamaninda bu elemana gelseydi varya her mac farkli kazanirdik. Bence bu eleman Olcay'a yakin olup nasil cok posizyona girdiginin puff noktasini bulmali ve gerisini kendi halletmeli

İnler abi İnler...savunma var, şut var, pas var..her şey var maşallah..Atiba - İnler çok can yakar

Tolgay Ali Arslan 💪

Dikine dikine paslarinin ve top sürüşlerinin hastasıyım