Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sar? k?zlar?n ma??na gidiyorum o da bele? diye 😀 Bakal?m beni e?lendirebileceklermi oynay?n ulan diye ba??raca??m 😀
    A?abey rica etsem Lens'i ?zellikle izleyip izlenimlerini burada payla??r m?s?n?

Yorum Yap

Alt liglere bak?yodum k.Erciyes 32 ma? sonunda -3 puan toplam?? dahada 9 puan silme cezas? var bu nedir ya

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sar? k?zlar?n ma??na gidiyorum o da bele? diye 😀 Bakal?m beni e?lendirebileceklermi oynay?n ulan diye ba??raca??m 😀
        A?abey rica etsem Lens'i ?zellikle izleyip izlenimlerini burada payla??r m?s?n?
        Tabiki karde?im

Yorum Yap

Suan Trtsporda oynanan Eskisehir-Sivasspor maci bile el sikkodan daha onemli ve keyifli bir mac olmaya adaydir.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yokmu saat 7 de toki arena'n?n ?st?nde ?ampiyon Be?ikta? yaz?s? u?urucak bi arkada?

Yorum Yap

?zlemeye de?er mi sizce? Gol ve kaos olur diye izlemek istiyorum ama karars?z?m

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

geysenin ilk on biri g?ren var m?. Ahahah mal s?r?s?. Savunma var ya o savunma. Fener i?lerinden ge?er ka??t ?zerinde.

Yorum Yap

Bu ba?ak?ehirli arkada?lar? tff sevk etmedi mi daha?

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu ba?ak?ehirli arkada?lar? tff sevk etmedi mi daha?
                    Edilmesinler daha daha iyi carsamba sahaya ciksinlar bir 😂

Biz yarin caktiktan sonra 11 volkan babacan yalcin ciksa nolur

Yorum Yap

Gecen hafta Basaksehir'den 4 yemis ve 3'luge oynayan bir takim icin bayagi seyirci gelmis, cok ilginc.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

D?nya derbisi mi o ?

Yorum Yap

hayda koreograf yok mu? her hafta ma? boyu galatasaray yaz?yordu.

Yorum Yap

Bol k?rm?z? kartl? kavgal? g?r?lt?l? bi ma? olur in?allah. Hatta fener 5 tane falan ats?n cinconlular sahay? yaks?n

ASUS_Z012S cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

D?nya derbisi ba?l?yor. Futbola doyal?m.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

bizi herhangi bir ?ekilde etkilemeyen k?zkarde?lerin ma??nda deplasman tak?m?n? desteklerim. o y?zden fener als?n ama ?yle b?yle de?il kaos ??kartacak bir ?ekilde als?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X