Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bruma tabiki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Trib?n neden bu kadar pasif acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?kisinden birini alsaniz Bruma mi alirsiniz ? Lens mi ?
        ?kisini de almam bana laz?m olan Podolski,Kuyt benzeri adam zaten Babel'i ald?k golc? kanat i?in de. Benim kanat ihtiyac?m yok ?u anda Bruma ve Lens Q7 tarz?nda zaten.
        Quaresma , Bruma ve Lens'in oynad??? futbolu oynayamaz.Aya??na top bekleyerek ?al?m atacakta orta yapacak.Bruma ve Lens direkt cezasahas?na dal?yorlar.Quaresma tak?m kontra ata?a ??karken korner ?izgisine do?ru ko?uyor.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
        Tak?m yap?s?yla ilgili o. Portekiz milli tak?m?nda da Q7 forvete yak?n oynuyor mesela. Ha bu arada Bruma ve Lens iyi bi sezon ge?iriyorlar ama Q7 seviyesinde adamlar asla de?iller. Hi?bir zaman ne Chelsea ne de Bar?a yapamayacaklar. Lens'ten zaten ge?ti de o orta seviye avrupa tak?mlar?n?n adam?yd? Bruma'n?n da o kadar kapasitesi oldu?unu d???nm?yorum.

Yorum Yap

Lens ciddi fark yarat?yor. B?yle bi adamla 1-0 ?ne ge?tikten sonra skoru 2,3 yapmak daha kolay oluyor. Umar?m bonservisini alamazlar.

Yorum Yap

Yahu olay cikarsalar ne olacak yeni stad kapan?r

Yorum Yap

Trabzon, gol atsa galip gelmi? kadar sevinecek halde. Vay be...

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?kisinden birini alsaniz Bruma mi alirsiniz ? Lens mi ?
                ?kisini de almam bana laz?m olan Podolski,Kuyt benzeri adam zaten Babel'i ald?k golc? kanat i?in de. Benim kanat ihtiyac?m yok ?u anda Bruma ve Lens Q7 tarz?nda zaten.
                Quaresma , Bruma ve Lens'in oynad??? futbolu oynayamaz.Aya??na top bekleyerek ?al?m atacakta orta yapacak.Bruma ve Lens direkt cezasahas?na dal?yorlar.Quaresma tak?m kontra ata?a ??karken korner ?izgisine do?ru ko?uyor.

Tak?m yap?s?yla ilgili o. Portekiz milli tak?m?nda da Q7 forvete yak?n oynuyor mesela. Ha bu arada Bruma ve Lens iyi bi sezon ge?iriyorlar ama Q7 seviyesinde adamlar asla de?iller. Hi?bir zaman ne Chelsea ne de Bar?a yapamayacaklar. Lens'ten zaten ge?ti de o orta seviye avrupa tak?mlar?n?n adam?yd? Bruma'n?n da o kadar kapasitesi oldu?unu d???nm?yorum.
                Quaresma futbolunu en iyi hocalar?n elinde ilerletmek yerine,kendi bildi?ini okumak istedi ve ?nemli bir oyuncu olamad?.Gitti?i hi?bir b?y?k tak?mda tutunamad?,yetene?ini harcad? k?sacas?.

Yorum Yap

Murat ?zen : fb Ben Arfa'yi opsiyonlu kiralamis....

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu ?ok k?t? bir haber i?te

Yorum Yap

Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu ?ok k?t? bir haber i?te
                      Biz hala bekleyelim.

Yorum Yap

Bu Fb'de nas?l bi para var lan bitmiyor mna

Yorum Yap

Kiralamislar ..para falan verdikleri yok

Yorum Yap

Kiralamislar ..para falan verdikleri yok

Yar?m sezon 2.5 dan assagi gelmez ben arfa ...

Yorum Yap

Bu 9. ya da 10. ma? oldu Trabzon'un, fener'e gol atamad???. Rezalet bir tak?m bunlar yahu! K?meye d??s?nler, gram ?z?lmem. Anadolu tak?m? Trabzon!!!

Yorum Yap

Fener tehlikedir. Gs'de ne para var ne kadro. Gs ilk 2 ye giremeyecek, Fb'nin g??lenmemesi gerek. Ya da bizim ?ok g??lenmemiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X