Konu: Süper Lig 2016-2017 Sezonu Tüm Maçları

Alıntı Ertan Sarıkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 de doka yok Cengiz var genç ve hareketli bir çocuk bugün sürpriz işler yapabilir. Yalnız Emre 11 de satabilir maçı geçen senelerden hatırlarız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satacak olsa geçen sezon kendi evlerinde oynadiklari maçi satardi. Ben Basaksehir beraberlik alir diyorum, bakalim ne olacak.

Geçen sene Başakşehir - Fenerbahçe maçı öncesi buralar alev alevdi Başlık üstüne başlık, Yatışlar, Satışlar Vay be...

Baktilar basaksehir evinde fenere hep cakiyor, tff ilk haftaya almis maci.. Belki hazir olamazlar, fazla motive olamazlar diye...

Alıntı Yiğit Gelir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Başakşehir - Fenerbahçe maçı öncesi buralar alev alevdi Başlık üstüne başlık, Yatışlar, Satışlar Vay be...
    yatışı emre yapıyor bellide ediyor zaten ama diğer tüm oyuncular mücadele ediyorlar. Bu maçı fener alır ama

Alıntı Yiğit Gelir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izledigim en zevkli fener maciydi

Ibb yatacak diyenler, emre - bekir - volkan,fenerin tetikcisi firat, son sampiyonlugumuzda basaksehir'in sivasi yenisi, abdullah avci ve bu istatistik ile alev alev yaniyordu forum ne gunlerdi be babacan'in ucarak cikardigi top ile ne sevinmisti forum

Gooollllll ne yazdi be

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mossoro sapladı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener yalnizca 3 dakika dayanabildi basaksehire

Hadi Başakşehir dayan kaldı 86 dakika

Ben seyredemiyorum