Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

emenike oldu r9. 3 atak 3 gol nerdeyse..

Yorum Yap

Kasimpasa insallah bir daha lige cikamaz boyle yatisci amacsiz takimlar olmamali

Yorum Yap

penalt? noktas?ndaki herif ne yap?yor.?

Yorum Yap

Ben boyle mal bir durantop organizasyonu gormedim

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

fb macini 10.dakka actim gol oldu. kanali degistirdim 10 dakka sonra bi bakayim dedim 2 oldu. degistirdim yemek yemeye gittim. dondum ilk yari bitmis mi diye bi daha actim 3 oldu.saka gibi . 2.yari hic acmayim bari.

Yorum Yap

???nc? golde eleman astral seyahate ??kt? herhalde.

Yorum Yap

Ma?allah kas?mpa?a ?yle g?zel a??l?yor ki kabak ?i?e?i m?barekler.. Bize oynayaca?? kapal? savunma ve ?irkefle?ece?i ma?? bekliyorum s?vmek i?in. Her sene oldu?u gibi imdad?na yeti?tiler fenerin.

Yorum Yap

veysel sar? gibileride para kazanmaya devam ediyorya futboldan..

Yorum Yap

5 olur bu ma?. Yaln?z kas?mpa?a savunmas? harbiden ?ok k?t?ym??

Yorum Yap

Fenerbah?e bu ma? farkl? kazans?n, ?? gol daha falan ats?n. ??ler iyi gidiyor sans?nlar.

Yorum Yap

Bir tasla iki kus, Kasimpasa yeniliyor ve Fener Kasimpasa yi yenince iyi yolda oldugunu d?s?necek. Bu hafta Osmanli ile oynasa
                        ardi bir tokat da onlar atardi.

Yorum Yap

Fenev kimseye 3 gol ve fazlas? atamaz.

Anca rakibi yer.

Yorum Yap

Haftaya antebi yenseler bile osmanli deplasmaninda normale doner fb

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              veysel sar? gibileride para kazanmaya devam ediyorya futboldan..
                              Bu adam? Be?ikta?l? diye ne isteyenler vard? forumda,gs y?zy?l?n kaz???n? yemi?ti o zaman.Resmen s?per lig top?usu bile de?il adam

Yorum Yap

Adem buz gibi penalti aldi guzel taktik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X