Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Babel'in pert ??kmas? ve Quaresma'n?n s?k kart g?rmesine g?re bir kanat yedek bulundursak iyi olurdu asl?nda. ?ki tane adam? sepetlediler ka?la g?z aras?.

Yorum Yap

trabzonsporda cezal? duruma d??en oldu mu

Yorum Yap

S?per Lig 25. Hafta Ma?lar?

Be?ikta?'?m?z i?in hay?rl?s? olsun...

Yorum Yap

ts - gs - Halis ?zkahya
          fb - konya - F?rat Ayd?nus

hay?rl? i?ler

Yorum Yap

fb gs ve ba?ak g?le oynaya kazan?r

Yorum Yap

???de kazan?r

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu arada bu hakem atama islerinde kesin bir isler d?n?yor. Birileri oraya el atti. Firatin bu kadar cok fb maci y?netmesi normal degil

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

ts bu sefer galatasaray? yener.
                  fener %100 al?r.
                  ba?ak?ehir zorlan?r ama 2-1 gibi bir skorla kazan?r.

Yorum Yap

Bundan sonra k?me d??me potas? haricindeki Anadolu tak?mlar? Ba?ak?ehir'e yatacakt?r.

Yorum Yap

fb ve Ba?ak?ehir handikap yapar. gs de, geriye d??erse puan kaybeder; aksi halde onlar da kazan?r. Yani bu hafta bir tek gs'den ekmek ??kar, o da belki.

Yorum Yap

Ekmek ??kmaz

Yorum Yap

Gs puan kaybeder Fb ve Ba?ak rahat kazan?r

Yorum Yap

Fener 1-0 kazanabilirse ?p?p ba??na koysun. Ne handikap?? Kjaer yok, Lens yok. Geri kalanlar? toplasan bu ikisi kadar efektif de?ildir. Buram buram beraberlik diyorum ben ama bakal?m.

Ts- Gese her sonuca a??k.

Ba?ak kazan?r maalesef!

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Fener 1-0 kazanabilirse ?p?p ba??na koysun. Ne handikap?? Kjaer yok, Lens yok. Geri kalanlar? toplasan bu ikisi kadar efektif de?ildir. Buram buram beraberlik diyorum ben ama bakal?m.

Ba?ak kazan?r maalesef!
                              Lens yok Kjaer yok ama F?rat var! Onu kim tutacak peki? Adam ?ok g??l? nihayetinde..

ASUS_Z00AD cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ba?ak kazan?r maalesef!
                                Lens yok Kjaer yok ama F?rat var! Onu kim tutacak peki? Adam ?ok g??l? nihayetinde..

ASUS_Z00AD cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                En son kad?k?ydeki pa?a ma??n? y?netmi?ti F?rat yan?lm?yorsam. Ma? 0-0 bitti. Bazen F?rat da fayda etmiyor yani...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X