Konu: Süper Lig 2016-2017 Sezonu Tüm Maçları

Babel'in pert çıkması ve Quaresma'nın sık kart görmesine göre bir kanat yedek bulundursak iyi olurdu aslında. İki tane adamı sepetlediler kaşla göz arası.

trabzonsporda cezalı duruma düşen oldu mu

Süper Lig 25. Hafta Maçları

Beşiktaş'ımız için hayırlısı olsun...

ts - gs - Halis Özkahya
    fb - konya - Fırat Aydınus

hayırlı işler

Üçüde kazanır

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada bu hakem atama islerinde kesin bir isler dönüyor. Birileri oraya el atti. Firatin bu kadar cok fb maci yönetmesi normal degil

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ts bu sefer galatasarayı yener.
    fener %100 alır.
    başakşehir zorlanır ama 2-1 gibi bir skorla kazanır.

Bundan sonra küme düşme potası haricindeki Anadolu takımları Başakşehir'e yatacaktır.

fb ve Başakşehir handikap yapar. gs de, geriye düşerse puan kaybeder; aksi halde onlar da kazanır. Yani bu hafta bir tek gs'den ekmek çıkar, o da belki.

Fener 1-0 kazanabilirse öpüp başına koysun. Ne handikapı? Kjaer yok, Lens yok. Geri kalanları toplasan bu ikisi kadar efektif değildir. Buram buram beraberlik diyorum ben ama bakalım.

Ts- Gese her sonuca açık.

Başak kazanır maalesef!

Alıntı Ekrem Bozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener 1-0 kazanabilirse öpüp başına koysun. Ne handikapı? Kjaer yok, Lens yok. Geri kalanları toplasan bu ikisi kadar efektif değildir. Buram buram beraberlik diyorum ben ama bakalım.

Başak kazanır maalesef!
    Lens yok Kjaer yok ama Fırat var! Onu kim tutacak peki? Adam çok güçlü nihayetinde..

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ekrem Bozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Başak kazanır maalesef!
    Lens yok Kjaer yok ama Fırat var! Onu kim tutacak peki? Adam çok güçlü nihayetinde..

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    En son kadıköydeki paşa maçını yönetmişti Fırat yanılmıyorsam. Maç 0-0 bitti. Bazen Fırat da fayda etmiyor yani...