Sonuçlar: Şampiyon Kim Olur?

Katılımcı sayısı
155. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Liecester City

2 1.29%
  • Manchester United

73 47.10%
  • Manchester City

65 41.94%
  • Arsenal

4 2.58%
  • Chelsea

6 3.87%
  • Tottenham

5 3.23%
Sayfa 1/17 123411 ... SonSon

Konu: Premier League 2016-2017

Premier League 2016-2017

Bu sene Manchester United şampiyon olur diyorum
    liverpoolu ankete koymayı unutmuşum. Düzenlenebiliyor mu anket bilmiyorum.
    Konu Talha Karanfiler tarafından (14 Ağustos 2016 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

Yayıncı kuruluş belli değil mi hala ?

Not : Peps'in olduğu yerde ancak 2.'lik tahmini olur
    Dip Not : Keşke Klopp ve Liverpool kazansa..

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yayıncı kuruluş belli değil mi hala ?

Not : Peps'in olduğu yerde ancak 2.'lik tahmini olur
    Dip Not : Keşke Klopp ve Liverpool kazansa..
    hala belli değil abi keşke tv8 alsa açıktan verse

Guardiola mühendisimiz alır şampiyonluğu çok fazla taktiksel arayış içersine girmezse

Liverpool arsenali çarpıyor

ankete liverpoolu eklemeyi unuttuğum kötü olmuş

Bu Arsene Wenger'den gene bir cacık olmayacak gibi. Liverpool'da Mignolet biraz iyi olsa açık ara bitecek maç 3-4'e geldi (Gerçi Mignolet bir penaltı kurtardı ama karşılığında geleni içeri aldı). Liverpool'da Wijnaldum'u beğendim. Takımı sürekli ileri taşıdı. Coutinho ise anca sihirbazların atabileceği bir frikik golü attı. Kısacası güzel maç oldu.

Liverpool'u beğendiğimi söylemeliyim, özellikle coutinho ve yeni transfer mane!. Ama yine de şampiyon olabilecek bir kadro değil kesinlikle.
    Manchester United'ın rahat bir şekilde şampiyon olacağını düşünüyorum, mourinho allem eder kallem eder kırmızı şeytanları zirveye taşır.

Koskoca ligin yayıncı kuruluşu hala yok. Ne beklenir ki zaten saran holding'den. Son ana kadar bekleyip yüksek fiyattan paslamaya çalışıyorlar ama ligler başladı ve Arsenal-Liverpool gibi 7 gol olan maç kaçtı.

Liverpool şampiyon olmasın da kim olursa olsun.Benim favorim Manchester City.

Pep candır.

Alıntı Hakan Özbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Arsene Wenger'den gene bir cacık olmayacak gibi. Liverpool'da Mignolet biraz iyi olsa açık ara bitecek maç 3-4'e geldi (Gerçi Mignolet bir penaltı kurtardı ama karşılığında geleni içeri aldı). Liverpool'da Wijnaldum'u beğendim. Takımı sürekli ileri taşıdı. Coutinho ise anca sihirbazların atabileceği bir frikik golü attı. Kısacası güzel maç oldu.
    2007-2008 yıllarında FM2006 oynardım
    sürekli Beşiiktaş la oynardım.
    her oyunda yaptığım 5-6 sabit transfer hamlesinden biriydi Wijnaldum

Son haftalara kadar M.City and M. United yarisir bence lig sampiyonlugu icin...Leicester Bursaspor gibi sampiyon olduktan sonra ligi 6. falan bitirir...