Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2016 Rio Yaz Olimpiyatlar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bbc'de izliyorum oyunlari adamlar 10farkli oyunu ayni anda secip izleyebilme knkani veriyor.
    Bide beni gor futbol,basketbol disinda hic birinden anlamiyorum anca izliyorum

Hep merak etmisimdir bu yuksek atlama okculuk falan degisik branslardaki sporcular nerden cikiyor nasil basliyolar bu dallara ben daha hic bir insan tanimadim bunlarla alakali

Bizde en fazla mahallenin karete kursu vardi ona giderdik

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tr de ben de tanimamistim ama isvicreye gelince gordum neyin ne oldugunu.esim bura vatandasi turk; okul hayati boyunca uzun atlamadan yuksek atlamaya, her turlu yuzme stilinden 5 vs. m den havuza atlamaya kadar yapmis.ve sectigi brans olarak da 100m kosu dalinda gelistirmis kendini.hangi konuda yorum yapsam ben onu yaptim diyo kiskandiriyo beni
    Biz bos yasamisiz olimpiyat ruhu cok uzagimizda

Yorum Yap

abi burda 14 yasina kadar cocuklar her turlu spor aktivitesinde bulunuyor.
      ozellikle jimnastik ve su sporlari konusunda baya baya aktifler.

misal sirikla atlamayi nerde ogreniyor bu millet

Yorum Yap

Aslı Arma?an Mirzanl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bbc'de izliyorum oyunlari adamlar 10farkli oyunu ayni anda secip izleyebilme knkani veriyor.
        Bide beni gor futbol,basketbol disinda hic birinden anlamiyorum anca izliyorum

Hep merak etmisimdir bu yuksek atlama okculuk falan degisik branslardaki sporcular nerden cikiyor nasil basliyolar bu dallara ben daha hic bir insan tanimadim bunlarla alakali

Bizde en fazla mahallenin karete kursu vardi ona giderdik

Tr de ben de tanimamistim ama isvicreye gelince gordum neyin ne oldugunu.esim bura vatandasi turk; okul hayati boyunca uzun atlamadan yuksek atlamaya, her turlu yuzme stilinden 5 vs. m den havuza atlamaya kadar yapmis.ve sectigi brans olarak da 100m kosu dalinda gelistirmis kendini.hangi konuda yorum yapsam ben onu yaptim diyo kiskandiriyo beni
        Biz bos yasamisiz olimpiyat ruhu cok uzagimizda
        bizde asl?nda t?rkiyede fark?nda olmadan yap?yoruz bu sporlar?.

mesala gece mahalle aras?nda k?pek koval?yor 100 m ko?u yap?yorsun sprit at?yorsun.
        sonra uzayl? g?r?yorsun ta? at?yorun ( g?lle ,?eki? atma)
        belediyenin a?t??? ?ukurlar kapat?lm?yor. onlar?n ?zerinden atlamaya ?al?yoruz. (uzun atlama)
        bir ya?mur ya?sa her yeli sel g?t?r?yor. rafting in k?ral?n? yap?yoruz.
        kar ya?d? m? po?etleri al?p ??k?yoruz.Kayak sporunun her t?rl? dal? ve kay?? stillerini yarat?yoruz.
        trafikte hepimiz ralliciyiz. hepimiz motorcuyuz.
        y?zme de kral?z. Donun var m? ? giy gel. hert?rl? y?zme stili bizde. deve g?re?leri ile de ayn? anda g?re? iiki bran?? birle?tiren tek milletiz.
        at?c?l?kta yine bir numaray?z .D???nlerde e?lencelerde at?? talimlerimizle her zaman haz?r ve formday?z.

bu liste uzar gider

Yorum Yap

Yorum Yap

Ke?ke izleyebilsek ?u olimpiyat?...

Yorum Yap

Bu gece 04.00'da Viktoria Zeynep G?ne? 100 metre kurba?alama yar? finalinde yar??acak.

Yorum Yap

Ya arkadas kadinlar halterde finali izliyorum
                Mfilipin,tayland,cin madalya aliyolar dunyanin en ufak milelti biz burda bile yokuz hala
                Ne zaman izlicez bizimkileri ? :/

Yorum Yap

Ya arkadas kadinlar halterde finali izliyorum
                  Mfilipin,tayland,cin madalya aliyolar dunyanin en ufak milelti biz burda bile yokuz hala
                  Ne zaman izlicez bizimkileri ? :/

?inli ?ok b?y?k sazanl?k yapt?. Madalya alamadan kapatt?

Yorum Yap

Kad?n basketbol tak?m?m?z grubun favorisi Avustralya'ya kar?? iyi ba?lad?. Galibiyet ?ok zor ama hadi bakal?m...

Yorum Yap

Djokovic ilk turda elendi...

Yorum Yap

Olimpiyat ba?layal? 6 g?n oldu. Ba?l?k 2 sayfa ancak ilerlemi?. Daniyar'?n g?m?? madalyas? falan hi? konu?ulmam??. Dopingdir, dev?irmedir, darbedir ?udur budur derken spordan hepten so?uduk galiba...

Yorum Yap

hem spordan so?uduk , hem ?lke g?ndemi ba?ka ?eylerle me?gul hemde oyunlar ?o?unlukla gece oynan?yor izlenmemesini buna ba?layabiliriz. Ayr?ca ge?mi? y?llardaki doping skandallar?m?z, ?u anki sporcular?m?z?n ?o?unun dev?irme olmas? onlar? sahiplenemiyor / kabullenemiyor olmam?zda bir etken izlenmemesinde bence.

ama ?uda bir ger?ek ki 4 olimpiyat izledim, kendi ad?ma izledi?im en s?n?k en vasat olimpiyat ?u ana kadar.

Yorum Yap

Saat 18:15'te kad?n milli basketbol tak?m?n?n ma?? var. O madalya T?rkiye'ye gelecek!

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              hem spordan so?uduk , hem ?lke g?ndemi ba?ka ?eylerle me?gul hemde oyunlar ?o?unlukla gece oynan?yor izlenmemesini buna ba?layabiliriz. Ayr?ca ge?mi? y?llardaki doping skandallar?m?z, ?u anki sporcular?m?z?n ?o?unun dev?irme olmas? onlar? sahiplenemiyor / kabullenemiyor olmam?zda bir etken izlenmemesinde bence.

ama ?uda bir ger?ek ki 4 olimpiyat izledim, kendi ad?ma izledi?im en s?n?k en vasat olimpiyat ?u ana kadar.
                              Evet, Brezilya ?ok rezil ev sahipli?i yap?yor. O "ye?il havuz" olay? neydi ?yle t?vbe yarabbim?!
                              Adamlar 2 sene ?nce D?nya Kupas? d?zenledi. Hemen akabinde bir b?y?k organizasyon daha vermenin manas? ne? Verin i?te ?unu Avrupa k?tas?na, verin bize...

Yorum Yap

ABD - SIRB?STAN ma?? ?ok g?zel H?zl? ma?.Son 5 dakika kald?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X