Sayfa 2/67 İlkİlk 123451252 ... SonSon

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 2016/2017 Sezonu

rüyamda bir ingiliz takımı ile vodafone arenada maçımız var. ilk maç. maçta 4-5 seyirci sahaya iniyor. futbolcular da kavga ediyor. seyircilerden birinin sarı montu var hatta. hakem maçı bitiriyor orada. sonra sahaya girenlerin arasında güzel bir kız var. forumda onu soruyorlar. biri yanıt veriyor, ben o kızla çıkmıştım, güzel ama terbiyeli değildir diye. o esnada annem meyve falan getiriyor. meyve yerken maçın akıbetini, devam edip etmeyeceğini merak ediyorum. hatta niye bilet almadım diye hayıflanıyorum tabiri nedir?

Alıntı Muslum Fincan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rüyamda bir ingiliz takımı ile vodafone arenada maçımız var. ilk maç. maçta 4-5 seyirci sahaya iniyor. futbolcular da kavga ediyor. seyircilerden birinin sarı montu var hatta. hakem maçı bitiriyor orada. sonra sahaya girenlerin arasında güzel bir kız var. forumda onu soruyorlar. biri yanıt veriyor, ben o kızla çıkmıştım, güzel ama terbiyeli değildir diye. o esnada annem meyve falan getiriyor. meyve yerken maçın akıbetini, devam edip etmeyeceğini merak ediyorum. hatta niye bilet almadım diye hayıflanıyorum tabiri nedir?
    Hava sıcak diye örtünmemezlik yapmaman gerektiği sonucunu çıkardım ben

Alıntı Erdem Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Muslum Fincan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava sıcak diye örtünmemezlik yapmaman gerektiği sonucunu çıkardım ben
    haha örttüm uyudum yav

Gerizekali fener en ucuz bileti 120 tl yapmis.. Stad bos kalir

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aziz akıllı adam olası kötü bir sonuçta fazla tepki olmasın diye fiyatları böyle yapmıştır.

Tabi olayın birde başka bir boyutu var, bu fiyatları gören diğer klüplerde yüksek fiyatla satacaktır biletleri.

Özellik ile vodafone arenadaki şampiyonlar ligi maçları için bu fiyatlara kendimizi hazırlayalım derim.

Alıntı Suat Arıkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aziz akıllı adam olası kötü bir sonuçta fazla tepki olmasın diye fiyatları böyle yapmıştır.

Tabi olayın birde başka bir boyutu var, bu fiyatları gören diğer klüplerde yüksek fiyatla satacaktır biletleri.

Özellik ile vodafone arenadaki şampiyonlar ligi maçları için bu fiyatlara kendimizi hazırlayalım derim.

Katilmiyorum, aziz tepkiyi neden taksin? Son yillarda istedigi gibi at kosturuyor, taraftara karsi savas acmis, saymis sovmus, fazla tepki olmasin dedigin adam alexi paketledi

Adamlar da biliyor eleneceklerini, kombine satislari iyi gitmiyor diye biliyorum bari hasilat kiralim demislerdir

Ama bizim bilet fiyatlari hakkinda katiliyorum aciklar en az 120 olur herhalde

Maça 3-5-2 ile çıkıyor fener. Kalede Ertuğrul var. Monaco da epey eksik gelmiş.

3-5-2 doğru oyuncularla mükemmel bir sisteme dönüşebiliyor. Fenerin kadro ile alakası yok ama bu sistemin. Vitor umarım geçen seneki gibi hatasından geç döner.😀

Yer siyah,gök beyaz!

Yer
    Su,hava ve Be?ikta?'?m?n oldu?u heryerden.
    arkadşlar maçı seyredebiliyormusunuz.

Alıntı Recep.Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadşlar maçı seyredebiliyormusunuz.
    +1

Her daim Beşiktaş...

Yer
    Su,hava ve Be?ikta?'?m?n oldu?u heryerden.
    ozgun zahmet olmazsa bana gönederebilirmisin

Dakika 1, Salih'in şutu direkten dışarı gitti

Iyi oynuyo fener

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen iyi başladılar ya hadi Monaco toparlan koy ağırlığını.