Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2016/2017 ?ampiyonu Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Topa vuran ofsaytta olmayan adam. Yanlis gordu hakem

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?ok iyi demiyorum ama burada yaz?ld?g? kadar da k?t? oynam?yor fener. Bu tak?ma topal, alper, volkan da girecek daha. Bir de kaliteli golc? al?rlarsa ka??t ?zerinde bizden daha da iyi olurlar kanaatimce

Yorum Yap

Monaco bitmi? okeye d?n?yor

Yorum Yap

Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?ok iyi demiyorum ama burada yaz?ld?g? kadar da k?t? oynam?yor fener. Bu tak?ma topal, alper, volkan da girecek daha. Bir de kaliteli golc? al?rlarsa ka??t ?zerinde bizden daha da iyi olurlar kanaatimce
          Bizim baskan cok rahat. Transfer yapsakta olur yapmasakta olur havasinda. Umarim su mac baskanin gozunu biraz korkuturda yapar su transferleri biran once

Yorum Yap

At?f giriyor diye bulundu?um yerde taraftar acaip sevindi. Bildi?in At?f yani

Yorum Yap

adam emenikeyi ??kard? ?ok acaip bir karar ma??n en iyisiydi.

Yorum Yap

Isin ilginc yani adamlar kiralik gonderdikleri adamlardan verim aliyorlar emenike,salih falan

Yorum Yap

?ahsen ben iyi tan?m?yordum kadrolar?n? ama abart?lan monako bu ise ibb den hallice bir tak?m g?r?n?m?nde, ya da bug?n formsuzlar

Yorum Yap

Monaco'nun berbat savunmasi olmasa fener gol falan atamazdi. Adam da kendisine nasil guveniyorsa kamil glik vs oynatmiyor

Yorum Yap

Salih gelistirmis kendini

Yorum Yap

Salih'e ?talya yaram??.
                        Hocalar?n? anlamad?m ama ma?ta i? yapan 2 oyuncuyu da ald?. Nas?l tak?m? bozar?m niyetinde

Yorum Yap

Mendy mi ne haltsa sacmaliyor

Yorum Yap

Amma kustah tak?m ve hocalar? varm?s la bu Monaco denen artistlerin.

Kendilerini PSG moduna sokup sanki Malta takimiyla oynuyor gibi bir moddalar.
                            Yarin mansetler hazir: 3-5-2 Vitor destani vb...

Yorum Yap

emenike ?u ?lkeye gelmi? en g??l? en iyi oyuncular aras?nda bu ma?la alakal? de?il hep s?yledi?im bir ?ey bu ben bay?l?yorum emenikeye bence o k?t? sezonunda ya?ad?klar? futbolla alakal? de?ildi futbol d???yd? laubalilik ?al??mama gibi etkenler nedeniyle hocada ismail kartal olunca ?ok k?t? bir sezon ge?irdi ?ok ama ?ok iyi oyuncu emenike bizim sistemimizde sol tarafta d???nemiyorum ?ov yapar bence.

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Amma kustah tak?m ve hocalar? varm?s la bu Monaco denen artistlerin.

Kendilerini PSG moduna sokup sanki Malta takimiyla oynuyor gibi bir moddalar.
                                Yarin mansetler hazir: 3-5-2 Vitor destani vb...
                                Yazilsin daha iyi gaza gelsinler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X