Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2016/2017 ?ampiyonu Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Juve hepsini ezer ge?er in?allah... San?r?m Chiellini fan?y?m 3l? defans olay?ndan beri ne garip adam ?irkin pis tipsiz muhte?em oyuncu. Resmen ?i? et yiyecek tipten bir varl?k

Yorum Yap

cidden kassai nin verdigi b?t?n kararlar hatal? mactaki 6 golun 4 ? hatal? karar sonucu insallah bizim mactada hakem ev sahibi lehine boyle kararlar verir

Yorum Yap

?spanyollara bu sene ?ok destek oldu Uefa..

Her daim BE??KTA?!!!

Yorum Yap

Camp Nou'da ilk defa bu kadar bask? yapan, g?r?lt? ??karan Bar?a seyircisi g?r?yorum. Tiyatro gibi ??t ??karmadan izlerdi 100.000 ki?i normalde.

Yorum Yap

Ma?? veren kanal yok mu?

Yorum Yap

Juve Paris gibi korkak ba?lamad? .. yaln?z ben barca bir ?eyler yapacak gibi g?r?yorum ..

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Juve Paris gibi korkak ba?lamad? .. yaln?z ben barca bir ?eyler yapacak gibi g?r?yorum ..
                Link var m??

Yorum Yap

Aslı Volkan S?rme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Link var m??
                  Tivibu dan izliyorum karde?im .. az tv veriyordur ama .. Google yaz az tv diye, tv de yoksa..

Yorum Yap

Link var m??
                    Tivibu dan izliyorum karde?im .. az tv veriyordur ama .. Google yaz az tv diye, tv de yoksa..
                    Son ?are oydu zaten
                    Azerice farkl? geliyor biraz da.

Yorum Yap

?ok iyi ma? oluyor ya Kuipers m?thi? hakem ma?a m?kemmel katk?s? oluyor ak?c?l?k anlam?nda. ?ok gol olur bu ma?ta, k?s?r ge?mez.

Bu arada Monaco zaten turu ge?mi? gibiydi Almanya'da ama ?imdi evinde de gol att? yine Mbappe.

Yorum Yap

Bar?a ablukaya ald?.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ok iyi ma? oluyor ya Kuipers m?thi? hakem ma?a m?kemmel katk?s? oluyor ak?c?l?k anlam?nda. ?ok gol olur bu ma?ta, k?s?r ge?mez.

Bu arada Monaco zaten turu ge?mi? gibiydi Almanya'da ama ?imdi evinde de gol att? yine Mbappe.
                          Monaco fb ile oynad???nda hi? be?enmemi?tim.
                          Bu tak?m o tak?m m? bilmiyorum.
                          Ya o zaman oyuncular? sakatt?, ya sonradan transfer yapt?lar.
                          O tak?m ile bu tak?m aras?nda da?lar kadar fark var zira.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Bar?a ablukaya ald?.
                            Juve bence ?oktan ge?ti turu.
                            Formalite bu ma?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Gol bulmas? gereken Dortmund bast?r?yo. Ak?ll?ca ??kan Monaco 2 gol buldu. Endi?elenmiyor de?ilim yar?n i?in..

Yorum Yap

Fener monacoya elendi diye pereirayi yolladi adamlar finale cikacak neredeyse yalniz fb maclarindaki monacoyu izledikten sonra birisi bu noktalara geleceklerini soylese gulerdim

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X