Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2016/2017 ?ampiyonu Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r?yamda bir ingiliz tak?m? ile vodafone arenada ma??m?z var. ilk ma?. ma?ta 4-5 seyirci sahaya iniyor. futbolcular da kavga ediyor. seyircilerden birinin sar? montu var hatta. hakem ma?? bitiriyor orada. sonra sahaya girenlerin aras?nda g?zel bir k?z var. forumda onu soruyorlar. biri yan?t veriyor, ben o k?zla ??km??t?m, g?zel ama terbiyeli de?ildir diye. o esnada annem meyve falan getiriyor. meyve yerken ma??n ak?betini, devam edip etmeyece?ini merak ediyorum. hatta niye bilet almad?m diye hay?flan?yorum tabiri nedir?

Yorum Yap

Aslı Muslum Fincan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      r?yamda bir ingiliz tak?m? ile vodafone arenada ma??m?z var. ilk ma?. ma?ta 4-5 seyirci sahaya iniyor. futbolcular da kavga ediyor. seyircilerden birinin sar? montu var hatta. hakem ma?? bitiriyor orada. sonra sahaya girenlerin aras?nda g?zel bir k?z var. forumda onu soruyorlar. biri yan?t veriyor, ben o k?zla ??km??t?m, g?zel ama terbiyeli de?ildir diye. o esnada annem meyve falan getiriyor. meyve yerken ma??n ak?betini, devam edip etmeyece?ini merak ediyorum. hatta niye bilet almad?m diye hay?flan?yorum tabiri nedir?
      Hava s?cak diye ?rt?nmemezlik yapmaman gerekti?i sonucunu ??kard?m ben

Yorum Yap

Aslı Erdem ?zkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Muslum Fincan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hava s?cak diye ?rt?nmemezlik yapmaman gerekti?i sonucunu ??kard?m ben
        haha ?rtt?m uyudum yav

Yorum Yap

Gerizekali fener en ucuz bileti 120 tl yapmis.. Stad bos kalir

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aziz ak?ll? adam olas? k?t? bir sonu?ta fazla tepki olmas?n diye fiyatlar? b?yle yapm??t?r.

Tabi olay?n birde ba?ka bir boyutu var, bu fiyatlar? g?ren di?er kl?plerde y?ksek fiyatla satacakt?r biletleri.

?zellik ile vodafone arenadaki ?ampiyonlar ligi ma?lar? i?in bu fiyatlara kendimizi haz?rlayal?m derim.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aziz ak?ll? adam olas? k?t? bir sonu?ta fazla tepki olmas?n diye fiyatlar? b?yle yapm??t?r.

Tabi olay?n birde ba?ka bir boyutu var, bu fiyatlar? g?ren di?er kl?plerde y?ksek fiyatla satacakt?r biletleri.

?zellik ile vodafone arenadaki ?ampiyonlar ligi ma?lar? i?in bu fiyatlara kendimizi haz?rlayal?m derim.

Katilmiyorum, aziz tepkiyi neden taksin? Son yillarda istedigi gibi at kosturuyor, taraftara karsi savas acmis, saymis sovmus, fazla tepki olmasin dedigin adam alexi paketledi

Adamlar da biliyor eleneceklerini, kombine satislari iyi gitmiyor diye biliyorum bari hasilat kiralim demislerdir

Ama bizim bilet fiyatlari hakkinda katiliyorum aciklar en az 120 olur herhalde

Yorum Yap

Ma?a 3-5-2 ile ??k?yor fener. Kalede Ertu?rul var. Monaco da epey eksik gelmi?.

Yorum Yap

3-5-2 do?ru oyuncularla m?kemmel bir sisteme d?n??ebiliyor. Fenerin kadro ile alakas? yok ama bu sistemin. Vitor umar?m ge?en seneki gibi hatas?ndan ge? d?ner.😀

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

arkad?lar ma?? seyredebiliyormusunuz.

Yorum Yap

Aslı Recep.Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      arkad?lar ma?? seyredebiliyormusunuz.
                      +1

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

edit
                        linki ?zelden isteyene g?ndereyim

Yorum Yap

ozgun zahmet olmazsa bana g?nederebilirmisin

Yorum Yap

Dakika 1, Salih'in ?utu direkten d??ar? gitti

Yorum Yap

Iyi oynuyo fener

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aynen iyi ba?lad?lar ya hadi Monaco toparlan koy a??rl???n?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X