Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Smolov ?ok iyi oyuncu hakikaten. Tam bizlik herif be.

Yorum Yap

Advokat bas?n toplant?s?nda tesmen toshack gec?yor bas?nla . Cevaplar f?lan bomba

Yorum Yap

"Advocaat: Bu tak?m?n ?ampiyon olaca??n? neye dayanarak s?yl?yorlard??Ligi 2. bitirsek ve kupay? al?rsak ba?ar?l? nitelendirebiliriz."

Yorum Yap

Anelka 26 ya??nda geldi diyen pigme miydi?

Hahaha.. adam cevap bile vermedi...
          En son düzenleyen Mürsel Hoşboy; 22-02-2017, 23:59. Sebep: .

Yorum Yap

Fenerbah?eyi yerin dibine soktu soktu ??kard?..Ben b?yle bi?ey g?rmedim

Yorum Yap

bas?n toplant?s? ma?tan daha zevkliydi

Yorum Yap

Adam ger?ek?i . Neyinize g?venip ?ampiyonluk bekliyordunuz diyor

Yorum Yap

Kabore'yi g?zlemlemek laz?m, adam 90 dakikan?n b?t?n?nde Atiba seviye oynad? resmen.

Yorum Yap

biz kaboreyi zaten takip ediyoruz. Senol gunesin ilk geldigi yil yazin istedik adami.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

r?portaj?n en g?zel yerleri.
                      ''Y?ld?z oyuncunun krosnadar'da fener'de ne i?i var''
                      ''Bu tak?m?n ?ampiyon olabilece?ini neye dayan?p s?ylediler?''
                      Sametli sezondaki kaybetti?imiz bursa ma?? sonunda sametin dedi?ini dedi adam

Yorum Yap

??ld?r?yorum hahhahaha

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  dick.JPG
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  41.4 KB

Yorum Yap

22 ?ubat 2008 de kurulmu? rus tak?m?na y?l d?n?m? hediyesi veren tak?m gibi tak?m ezikbah?e

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

K?y tak?m?na elendi demi?lerdi Club Brugge ma?? sonras? bizim i?in. B?y?k lokma ye b?y?k laf etme demi?ler. Nerede k?y tak?m? ve k?yl? var, annenle ili?kiye girsin fenev.

Yorum Yap

Advocaat, bana g?re kovulmaya oynamad?; bilakis i?indekileri tutmak istemedi art?k daha fazla. Kendi a??klamas?nda da belirtti bunu zaten, baz? ?eyleri daha fazla gizleyemezdim diye. Oyuncular?n? su?lamas?nda da hakl?. Ligin son 4-5 s?ras?ndaki tak?mlar?n neredeyse hi?birini yenemedi kendi sahas?nda. Ruhsuz bir tak?m olmu? fb, bunun sebebi de her neyse in?allah daha beter devam eder.

Yorum Yap

Aslı M?rsel Ho?boy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Anelka 26 ya??nda geldi diyen pigme miydi?

Hahaha.. adam cevap bile vermedi...
                                Sana bir?ey derdim de ?imdi demeyeyim dedi.Ne diyecekti acaba merak ettim.[emoji3]
                                Ancak ben Ba?kan olsam bas?n toplant?s?ndan sonra direk u?ak biletini verirdim eline.[emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X