Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bili?e ingiliz ??kacak ondan sonra ??k?p ?at?r ?at?r topunu oynatacak.
    o da m?mk?n olmay?nca astra ya eleniyorlar.
    bari insignia ya elenseydin der ve ka?ar?m

Yorum Yap

Zenit - Fb - Southampton - Sassuolo

Panik yok, ?ooook e?lenece??k

Yorum Yap

Yanar?m yanar?m da ?u capsiz Looser bilic y?z?nden 6 ay nopost yedim ...

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bende, Bili? ile Zaman kaybetmeyelim Senol G?nes ile anlasalim dedim biraz argo sekilde. 3 ay no post.

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bende, Bili? ile Zaman kaybetmeyelim Senol G?nes ile anlasalim dedim biraz argo sekilde. 3 ay no post.
            [emoji38] bende ?enol hoca gelsin dedim diye 3 ay daha yedim,
            3 ay da y?netime salladim diye yedim

Yorum Yap

En iyi ihtimal: Olympiakos - Fener - Zurich - Dundalk olur bence. Konyaspor ve Osmanli i?in en ideali 1. torbadan Ajax ve Pilsen, 2. torbadan Genk ve St. Etienne ve 3. torbadan Austria veya Rapid Wien olur. Umarim 3 temsilcimizde son derece kolay kura ?eker.

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Zenit - Fb - Southampton - Sassuolo

Panik yok, ?ooook e?lenece??k
                Uykulu uykulu bunlar cikti sandim sonra tahmin oldugunu anlayinca uzuldum

Insallah bu grubu ceker fener

Yorum Yap

Bence zor tak?mlar gelmesin. Hepsi de gruptan ??ks?n, ?lke puan? da y?kselsin biraz. Fener 2 kulvarda da devam etsin. ?eyrek finalde elenebilirler

Osmanl? ile Konya kupay? alsa da olur.

Yorum Yap

Fenerbah?e e?le?ebilece?i t?m zor tak?mlarla e?le?sin, ?zellikle mutlaka ingiliz gelsin grubuna iyi h?rpalans?nlar ma?larda.

Yorum Yap

Zyahahhahahaja manu cikti

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fenerbah?e e?le?ebilece?i t?m zor tak?mlarla e?le?sin, ?zellikle mutlaka ingiliz gelsin grubuna iyi h?rpalans?nlar ma?larda.
                        Erken elenirlerse lige a??rl?k verirler. Bo? ver kolay gelsin.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Zyahahhahahaja manu cikti

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          ahahahahahahah g?zel g?zel yetmez ama daha SASSUOLO da gelsin

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Erken elenirlerse lige a??rl?k verirler. Bo? ver kolay gelsin.
                            Abi o zamana kadar a??rl?k verecekleri bir lig - hoca ve ba?kanlar? kalmaz elenirlerse

Yorum Yap

Bunlar? her sene cezaland?r?yorlar

Yorum Yap

Zor tak?mlar?n gelmesi ve elenmeleri ilerleyen d?nemlerde b?t?n tak?mlar?n zarar?na olacak, art?k ?lke puan? daha ?nemli hale geldi son kuraldan sonra.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X