Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ugur Sinan Gokduman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ugur Sinan Gokduman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    1-son adam de?ildi
    2-yeni kurala g?re son adam olsa bile sakatlay?c? bir m?dehale olsa k?rm?z? olabiliyor.

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    ?yide adam direk vuru? yapacakt?. Yani bi mesafe yok ba?kas?n?n yeti?ebilmesi i?in. O dedi?in 1. kural burada i?lemiyor. Dedi?im gibi k?rm?z? biraz a??r oldu, vermeyebilirdi.
    Yeni kural? hakem bilmiyor san?r?m. FIFA de?i?ikli?i Arap yar?madas?na ula?t?r?lmam?? san?r?m.

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Yeni kuralda defans oyuncusu topa m?dahale etmek isterken faul yaparsa sar? kart. E?er kasti olarak yap?yorsa k?rm?z? kart diye biliyorum... Eskisi gibi hepsine k?rm?z? yok.
    Fakat son adamken yap?lan t?m fauller k?rm?z? kart! Yani ceza sahas? d???nda ?rnek veriyorum rakibi ka??rd?n kaleye 40 metre top s?recek adam son adams?n tak?m?ndaki adam? indirdin isteyerek veya istemeyerek bu k?rm?z? kart. Ama ceza sahas?nda i?ler de?i?iyor. penalt? avantaj? sebebiyle ilk yazd???mdaki gibi topa niyetin yoksa p6 k?rm?z?, topa niyetin varsa (TR milli ma?? ismail k?yba?? modrici indirmi?ti san?r?m) p6 sar? kart.

Osmanl? ma??ndaki pozisyon KIRMIZI KART Penalt?...

Turuncu kart m? acabal?k bir durum yok. Kural net a??k. Matematik problemi gibi net yani sana g?resi bana g?resi yok. Niyet oyuncuya y?nelik topa de?il bu K?rm?z? Kart demektir...

Enteresan bir kural daha aktaray?m sizlere...

P6 vuru?unda oyuncu topa gelirken birden duraksad? vurmaya yak?n. p6 iptal oluyor. Rakip endirek serbest vuru? kullan?yor p6 g?me gidiyor. Eskiden tekrarlan?rd? bazen sar? kart verilirdi hat?rlarsan?z.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Su kjaeri ba??m?za maldini yapanlar nerde ? Bu adam kazmanin en onde gideni marcelo bunu top diye oynar yeminle...?ok iyi oynuyor denilen zamanda da ayn? dusuncedeydim tam bir kazma stoper ?rne?i kendisi...
      Ben de ?u alg?y? yarataca??m. Kjaer a??r ,tekni?i 0 hava toplar?nda vasat bi adamd?r. Wolfsburg'da rezil olmu?tue. Marcelo'den kesinlikle ?stte bi oyuncu olmad??? gibi bana g?re Marcelo kesinlikle daha iyi top?udur ama bu forumda Marcelo vasat Kjaer ?ber stoper alg?s? yarat?ld?. Bunu bizim taraftar?m?z yapt? valla ?z?l?yorum.
      bak?n ?imdi, bizim kadroda;
      marcelo k?t?
      tosic el bombas?
      gg m?zmin sakat
      beck top?u bile de?il
      inler tek hamleli
      ozzie ??tk?r?ld?m
      talisca oyunda yok
      adriano kafada futbolu bitirmi?
      Q7 bencil
      aboubakar g?re??i
      necip torpilli
      ?enol g?ne? yetersizdir

ve bu yazd?klar?m?n hepsi bu forumdan al?nt?d?r. o nedenle kendinizi yormay?n derim ben

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Su kjaeri ba??m?za maldini yapanlar nerde ? Bu adam kazmanin en onde gideni marcelo bunu top diye oynar yeminle...?ok iyi oynuyor denilen zamanda da ayn? dusuncedeydim tam bir kazma stoper ?rne?i kendisi...
        Ben de ?u alg?y? yarataca??m. Kjaer a??r ,tekni?i 0 hava toplar?nda vasat bi adamd?r. Wolfsburg'da rezil olmu?tue. Marcelo'den kesinlikle ?stte bi oyuncu olmad??? gibi bana g?re Marcelo kesinlikle daha iyi top?udur ama bu forumda Marcelo vasat Kjaer ?ber stoper alg?s? yarat?ld?. Bunu bizim taraftar?m?z yapt? valla ?z?l?yorum.
        bak?n ?imdi, bizim kadroda;
        marcelo k?t?
        tosic el bombas?
        gg m?zmin sakat
        beck top?u bile de?il
        inler tek hamleli
        ozzie ??tk?r?ld?m
        talisca oyunda yok
        adriano kafada futbolu bitirmi?
        Q7 bencil
        aboubakar g?re??i
        necip torpilli
        ?enol g?ne? yetersizdir

ve bu yazd?klar?m?n hepsi bu forumdan al?nt?d?r. o nedenle kendinizi yormay?n derim ben
        Haha... Yeminle s?per tespit. :clap:

Yorum Yap

Feda sezonundan bug?ne kadar.Ger?ekten ?lahi Adalet'e ?ok daha fazla inan?r oldum.

O zamanlar bizim Fedam?z ile alay edenlerden biri Dersimspor ile ZTK ma??na haz?rlan?rken Be?ikta?'?n Napoli zaferine dil uzat?p ??rp?n?yor.Di?erinin hali ortada.

Yorum Yap

objektif olal?m, Manchester United mi Napoli mi? bu sene Avrupa da final oynayacak olsan?z hangisiyle e?le?mek istersiniz?

Yorum Yap

objektif olal?m, Manchester United mi Napoli mi? bu sene Avrupa da final oynayacak olsan?z hangisiyle e?le?mek istersiniz?
              ?kisini de istemem ManU tabi ki isim olarak daha b?y?kt?r abi bunu herkes biliyor. ?smi oldu?u i?in insanlar ManU'yu istemez ben sana alg? olmadan bi soru soray?m o halde. Uefa Avrupa Ligi finalini bu sene Napoli,ManU oynuyor diyelim sence kim al?r kupay?? Bence Napoli.

Yorum Yap

[QUOTE=Fevzi Uzel;1075189]
                Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Fevzi Uzel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?u fenerin ?n?m?zdeki 4 ma?l?k fikst?r? nas?l ki
                Konya(d) manu karabuk diye gidiyor

g?zelmi?
                Konya ma?ini tarih imkan yok alamazlar, ManU ma?inda Mou bebeleri getirirse belki ancak Karab?k yine yenemezler. Bence Karab?k ma?ina 5000 seyirci dahi gelmez.

Yorum Yap

?kisini de istemem ManU tabi ki isim olarak daha b?y?kt?r abi bunu herkes biliyor. ?smi oldu?u i?in insanlar ManU'yu istemez ben sana alg? olmadan bi soru soray?m o halde. Uefa Avrupa Ligi finalini bu sene Napoli,ManU oynuyor diyelim sence kim al?r kupay?? Bence Napoli.
                  Kupa yar?n oynanacak olsa bende net napoli derim ama 1-2 ay sonra manu ?ok de?i?ik haller alabilir. Ancak ben yine de napoliyi isterdim, bu kadar final oynamaya al???k bir tak?m formsuz da olsa favoridir her zaman.

Yorum Yap

https://galeri.uludagsozluk.com/r/dirk-nicolaas-advocaat-1225857/

Yorum Yap

Dick resmen fenerle dalga ge?iyor. Tamam arkada? cukka i?in geldin bu eziklere anlar?m da bu kadar m? olaydan uzak olursun.

Yorum Yap

Fenerbah?e XI: Volkan Demirel, ?ener, Skrtel, Kjaer, Hasan Ali, Mehmet Topal, Souza, Alper, Lens, Volkan ?en, Sow.

Manchester United XI: De Gea, Shaw, Blind, Rojo, Darmian, Herrera, Pogba, Schneiderlin, Martial, Rooney, Rashford.

?u ?bo'yu fener ma?lar?nda yedek tutuyorsun ya ne diyeyim sana

Yorum Yap

RvP 11 de yok enteresan, iyi oynmaya ba?lam??t?.

Yorum Yap

Yalaka trt fener ma??n? 4k veriyor

Yorum Yap

Fener macinda tribunlerin sesi acik. Adi herifler ya

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fena atti sow vay be

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X