Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Manu'nun bu sa?lam defans?na Ajax en fazla bir gol atabilir. ??eri giremiyorlar, sa?dan soldan gelmeye ?al???yorlar olmuyor. Bal yapamayan ar? gibiler. Fizik g??leri maalesef yetmiyor. Belki duran toptan ?anslar? olabilir.
    Bu saatten sonra tecr?besiyle Manu ma?? b?yle tamamlar ve araya bir tane daha s?k??t?rabilir.

Yorum Yap

ne sa?ma bi final lan bu. ne sahadaki futbol ne de trib?nler heyecan veriyor. Ah biz olacakt?k ki ?imdi ah

Yorum Yap

Avrupa ma?lar? izledik?e bizim 6 ve 8 numaralar?m?z?n ?ok daha fizikli ve m?cadeleci olmas? gerekti?ini d???n?yorum.Bizimkilerin futbol akl? ?ok iyi ama fizik olarak yetmiyoruz maalesef.

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ajax atsa bari kg var dedik.

Yorum Yap

G?m??hane- Erzurum ma??n?n ikinci yar?s?n? izledim . Bu ma?tan daha heyecan vericiydi. Lyon la i?erde oynad???m?z ma? harbi finalmi? heyecan olarak. Lyon Ajax? elese alm??t? kupay? bence.

Yorum Yap

Mourinho ile EPL'de oyun mu olur yaw? Defans yapmak i?in bu kadar b?t?e harcan?r m? arkada?? Manu topla %30 oynar m? yaw? Hem de Ajax'?n gen?lerine kar???...

Yorum Yap

?ok rahat elerdik bu iki tak?m?...

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

?uan finalde olmu? olsayd?k kupa kesin bizdeydi bu nas?l ma? ?

Yorum Yap

Biz olmal?yd?k bu ma?ta ya

Yorum Yap

ahhhhhh ahhhhhhh seneye daha iyi olaca??z in?allah

Yorum Yap

lyon ilk ma?ta q7 olsayd? ?imdi kupay? kald?r?yorduk belki de.Bana g?re sorun kadro planlamas?nda.Atiban?n yede?i? q7 nin yede?i? abunun yede?i? kadromuz buralara g?re dard?.yoksa ben buralara rahat gelece?imizi d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı ?mer Canda? Dilan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Avrupa ma?lar? izledik?e bizim 6 ve 8 numaralar?m?z?n ?ok daha fizikli ve m?cadeleci olmas? gerekti?ini d???n?yorum.Bizimkilerin futbol akl? ?ok iyi ama fizik olarak yetmiyoruz maalesef.

Benim anlamad???m bizim oyuncular y?lda 50-65 ma? yap?yor, herg?n idman yap?yor, salon da kas ?al??mas? yap?yorlar, ?zel besleniyorlar yani onlar bizden farkl? ne yap?yorlar da hem fizik olarak hem kondisyon olarak hemde H?z olarak bizi eziyorlar?

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı ?mer Canda? Dilan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Benim anlamad???m bizim oyuncular y?lda 50-65 ma? yap?yor, herg?n idman yap?yor, salon da kas ?al??mas? yap?yorlar, ?zel besleniyorlar yani onlar bizden farkl? ne yap?yorlar da hem fizik olarak hem kondisyon olarak hemde H?z olarak bizi eziyorlar?

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
                            ??nk? art?k ya?l? bir tak?m?z. 3-4 tane gen? oyuncu almam?z laz?m.

Yorum Yap

Bo? bele? ald? kupay? manu. Manuyu yenen tek tak?mda fb rezilli?in b?ylesi. Uzun top ata ata nefret ettirdiler. ?kinci yar?y? izlemedim.

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bo? bele? ald? kupay? manu. Manuyu yenen tek tak?mda fb rezilli?in b?ylesi. Uzun top ata ata nefret ettirdiler. ?kinci yar?y? izlemedim.
                                Feyenord da yendi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X