Konu: UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

çeyrek finalde elenmemize sevinen , Türkiye'deki milyonlarca Lyon taraftarı da çok üzgündür..

Kahrolmamak elde degil yahu...

Hem Ajax'i hem Lyon'u hem de Manchester'i yenebilecekken dustugumuz durumlara bak.

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Yavuz Selim Cetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penaltilarda lyon elensin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lyon finali penaltilarla kaybetse nasil olur?
    Böyle elenmeleri de beni tatmin etti beter olsunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Tayfun Yazgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çeyrek finalde elenmemize sevinen , Türkiye'deki milyonlarca Lyon taraftarı da çok üzgündür..
    Hiç sanmam. Biz elendiğimiz anda onların Lyon'la işleri bitti. Sonrasında Adanaspor, Başakşehir, F.Bahçe şimdi de Bursa'nın arkasındalar.

Ne güzel elendiler seneye de avrupa liginden devam lavuklar

Lyon taraftarı olay çıkarmış yine. Bakalım men edilecekler mi?

ajax in futbolunu cok begeniyorum.....bizim gibi bir sag bir sol bu seneki oyunumuz...
    cezasahasi yakinlarinda bizim gecen seneki oyun....

haydi ajax

kasper...younes....hakim zyech....
    KASPER dolberg ten cok sey beklyiorum....cökmek lazim buna ya.....bize birakmazlar gerci....

Tam da şöyle bir adam bulamadık yazıyordum ki Sanchez'den seken top gol oldu
    Ama yineliyorum, Pedro Franco, Milosevic ve Mitrovic'i bulanlar, Kolombiya'dan Sanchez'i nasıl bulamıyorlar anlamak mümkün değil.

Alıntı Hicret Guler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam da şöyle bir adam bulamadık yazıyordum ki Sanchez'den seken top gol oldu
    Ama yineliyorum, Pedro Franco, Milosevic ve Mitrovic'i bulanlar, Kolombiya'dan Sanchez'i nasıl bulamıyorlar anlamak mümkün değil.
    ajax mükemmel kadro kurmus.....sanchez bizde olsaydi lig coktan bitmisti....