Sayfa 92/100 İlkİlk ... 428289909192939495 ... SonSon

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

Celta Vigo Beşiktaş

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AJAX
    ANDERLECHT
    GENK
    BEŞİKTAŞ
    YARI FINAL
    İNŞALLAH

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Lyon Manu finalini Manu kazansın ...

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Ajax'a helal olsun. Schalke 04 karşısında 10 kişi kalıp turu uzatmada koparmak çok büyük iş. Üstelik uzatmada Schalke, 3-0'ı da bulmuştu.

Alıntı Sinan Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ajax'a helal olsun. Schalke 04 karşısında 10 kişi kalıp turu uzatmada koparmak çok büyük iş. Üstelik uzatmada Schalke, 3-0'ı da bulmuştu.
    Aynen, böyle kupalar bu şekilde kazanan takımların olsun.Allah'tan Schalke gibi elenmedik. Yoksa bugün çok fazla cenaze namazı kılınırdı. Milyon Eurolarla transfer yap ama kıçı kırık Anderlecht'i anca uzatmalarda yen. Manchester United'ın bile hakkı değil bu kupa. Lyon'u söylemiyorum bile , yarı finalde rencide olarak elensinler.

İbrahimoviç çok pis sakatlandı dün. Futbol hayatı bitebilir.

Ajax - Lyon
    Celta Vigo - Manchester United

gelde kahrolma. Finale kesin çıkardık biz.

Dün Lyon'u geçsek ve onlara çıkan Ajax bize gelmiş olsa kupayı aldık derdim. Ajax'ı eleyip, finalde Zlatan'sız Manu'yu ya da Celta'yı tek maç olduğu için canımızı dişimize takarak yenerdik ve kupaya uzanırdık. Çok yazık oldu!

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Lyon'u geçsek ve onlara çıkan Ajax bize gelmiş olsa kupayı aldık derdim. Ajax'ı eleyip, finalde Zlatan'sız Manu'yu ya da Celta'yı tek maç olduğu için canımızı dişimize takarak yenerdik ve kupaya uzanırdık. Çok yazık oldu!
    Aynen öyle.Hala kendime gelemedim.

Çekirge 1 sıçradı (Brugge),2 sıçradı (Lyon),3.de gelecek o yarı final veya Clde çeyrek final.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ajax-Lyon maçı başladı Tivibuspor 3 de. Ajax'a başarılar.

Traore yazdı, duran toptan müthiş kesti Ziyech.

Lyon gol bulur gibi bence eler ajaxsı