Konu: UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

Manu'nun bu sağlam defansına Ajax en fazla bir gol atabilir. İçeri giremiyorlar, sağdan soldan gelmeye çalışıyorlar olmuyor. Bal yapamayan arı gibiler. Fizik güçleri maalesef yetmiyor. Belki duran toptan şansları olabilir.
    Bu saatten sonra tecrübesiyle Manu maçı böyle tamamlar ve araya bir tane daha sıkıştırabilir.

ne saçma bi final lan bu. ne sahadaki futbol ne de tribünler heyecan veriyor. Ah biz olacaktık ki şimdi ah

Avrupa maçları izledikçe bizim 6 ve 8 numaralarımızın çok daha fizikli ve mücadeleci olması gerektiğini düşünüyorum.Bizimkilerin futbol aklı çok iyi ama fizik olarak yetmiyoruz maalesef.

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gümüşhane- Erzurum maçının ikinci yarısını izledim . Bu maçtan daha heyecan vericiydi. Lyon la içerde oynadığımız maç harbi finalmiş heyecan olarak. Lyon Ajaxı elese almıştı kupayı bence.

Mourinho ile EPL'de oyun mu olur yaw? Defans yapmak için bu kadar bütçe harcanır mı arkadaş? Manu topla %30 oynar mı yaw? Hem de Ajax'ın gençlerine karşı?...

Çok rahat elerdik bu iki takımı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şuan finalde olmuş olsaydık kupa kesin bizdeydi bu nasıl maç ?

ahhhhhh ahhhhhhh seneye daha iyi olacağız inşallah

lyon ilk maçta q7 olsaydı şimdi kupayı kaldırıyorduk belki de.Bana göre sorun kadro planlamasında.Atibanın yedeği? q7 nin yedeği? abunun yedeği? kadromuz buralara göre dardı.yoksa ben buralara rahat geleceğimizi düşünüyorum.

Alıntı Ömer Candaş Dilan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa maçları izledikçe bizim 6 ve 8 numaralarımızın çok daha fizikli ve mücadeleci olması gerektiğini düşünüyorum.Bizimkilerin futbol aklı çok iyi ama fizik olarak yetmiyoruz maalesef.

Benim anlamadığım bizim oyuncular yılda 50-65 maç yapıyor, hergün idman yapıyor, salon da kas çalışması yapıyorlar, özel besleniyorlar yani onlar bizden farklı ne yapıyorlar da hem fizik olarak hem kondisyon olarak hemde Hız olarak bizi eziyorlar?

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ömer Candaş Dilan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim anlamadığım bizim oyuncular yılda 50-65 maç yapıyor, hergün idman yapıyor, salon da kas çalışması yapıyorlar, özel besleniyorlar yani onlar bizden farklı ne yapıyorlar da hem fizik olarak hem kondisyon olarak hemde Hız olarak bizi eziyorlar?

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
    Çünkü artık yaşlı bir takımız. 3-4 tane genç oyuncu almamız lazım.

Boş beleş aldı kupayı manu. Manuyu yenen tek takımda fb rezilliğin böylesi. Uzun top ata ata nefret ettirdiler. İkinci yarıyı izlemedim.

Alıntı Mert Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boş beleş aldı kupayı manu. Manuyu yenen tek takımda fb rezilliğin böylesi. Uzun top ata ata nefret ettirdiler. İkinci yarıyı izlemedim.
    Feyenord da yendi.