Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nou Camp Nou Projesi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Forza da ba?ka bir tak?m?n stad? i?in ba?l?k a??ld???n? ilk kez g?r?yorum. Gerekli oldu?unu da d???nm?yorum a??k?as?. ?spanya ligi ba?l??? vard?r muhakkak orda konu?abiliriz daha iyi olur.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
    O zaman messi ve ronaldo ba?l?klar?n? da bi zahmet ispanya ligiyle birle?tirelim olur mu? D?nya da milyonlarca seyircisi olan bar?a stat yapacak, biz de t?rk ve d?nya sporunda konu a??p konu?amayaca??z ?yle mi? Mant?kl? gelin biraz l?tfen.
    Bu forumda d???ncesini s?yleyene b?yle sert ??k??lar yap?l?yor. Adet oldu. D???ncenizi sakin bir ?ekilde s?yleyebilirdiniz. Neyse. Isteyen istedi?i ba?l??? a?s?n o zaman. Yeter ki birbirimizle b?yle konu?mayal?m.

Konu sahibi olarak ben de sana d???ncelerimi s?yledim Hamit, ayr?ca sert de?il gayet sakindim. Yine de ?zd?ysem ?z?r dilerim.
    Sorun de?il

Yorum Yap

Bu kadar takmay?n, biraz rahat olun. E?lence bu, Geyik muhabbeti. 1-2 G?n foto atar?z, ayr?ca hi?bir bilgimiz olmad??? bir sekt?r de bilgileniyoruz. Bence G?zel bir ?ey. Mehmet Abi ve Arda'n?n at??malar?n? izlemek de gayet keyifli

Yorum Yap

Stad yapma?aa ?al???yoruz

Yorum Yap

statla alakal? canl? yay?n var. ilgililere

https://www.facebook.com/fcbarcelona

Yorum Yap

olay bu. ?stten m?thi? geni?liyor.

Yorum Yap

Adamlar ?ok g?zel tan?t?yorlar projeyi : https://www.facebook.com/fcbarcelona...4351803714305/

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X