Konu: çArşı Berlin

çArşı Berlin

Gönül isterdi ki çArşı Berlin ile size bilgiler verebileyim ama maalesef bende bilgi yok
    Hafta sonu ilk defa Berlin'e gideceğim ve Akhisar maçını Berlin'de izlemek zorundayım. Aramızda çArşı Berlin'den biraderler varsa mekan tavsiye ederlerse çok sevinirim.

Alıntı Yasin Akarsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönül isterdi ki çArşı Berlin ile size bilgiler verebileyim ama maalesef bende bilgi yok
    Hafta sonu ilk defa Berlin'e gideceğim ve Akhisar maçını Berlin'de izlemek zorundayım. Aramızda çArşı Berlin'den biraderler varsa mekan tavsiye ederlerse çok sevinirim.
    @Fatih Caliskan ;

Abi sen buray aalalım bi zahmet

Ayrıca @Yasin Akarsu ; Stuttgart'a geçersen Chaos Kartal kafe var orada Burak abiler var çArşı Berlin'den onlarla beraber izlersin maçları. Fatih abi'de yönlendirir zaten seni çArşı Berlin olarak

Almanya'da kullanacaginiz telefon numarasini yazarsaniz, her türlü misafir ederiz sizi

Alıntı Fatih Caliskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya'da kullanacaginiz telefon numarasini yazarsaniz, her türlü misafir ederiz sizi
    ,

Eyvallah üstad, Berlin'e gelince hat alacağım, o numarayı sana Cumartesi günü mesaj atarım 5 kişi olacağız. Buluşabilirsek beraber izlersek bizler içinde çok güzel bir anı olur.
    Görüşmek üzere.

,

Eyvallah üstad, Berlin'e gelince hat alacağım, o numarayı sana Cumartesi günü mesaj atarım 5 kişi olacağız. Buluşabilirsek beraber izlersek bizler içinde çok güzel bir anı olur.
    Görüşmek üzere.
    Özelden numarayi yazdim. Siz yeterki gelin en iyi sekilde agirlanirsiniz cünkü biz kocaman bir aileyiz.. ✌

Gesendet von Oracle Mobile

,

Görüşmek üzere.
    Özelden numarayi yazdim. Siz yeterki gelin en iyi sekilde agirlanirsiniz cünkü biz kocaman bir aileyiz..

Gesendet von Oracle Mobile
    Boş yere çağırmadım ben @Fatih Caliskan 'ı bu başlığa

Eyvallah abi Burak abilere de selam et gerçi geçen görüştük, tatile gelecekmiş Berlin'den arkadaşları, misafir ediver dedi

Alıntı Baha Durmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi olay mi oldu arkadaşlar
    Ultraslan Avrupa ile olay olmuş bende internette videodan izledim.

Biraz karışık ve sıkıntılı bi durum galiba.Elbet çArşı Berlin bu olay ile ilgili açıklama yapacaktır diye düşünüyorum.