Sonuçlar: Sivasspor - BEŞİKTAŞ Maçın Adamı

Katılımcı sayısı
257. Anket kapatılmıştır
  • Tolga Zengin

0 0%
  • Beck

0 0%
  • Alexis Delgado

85 33.07%
  • Marcelo

6 2.33%
  • İsmail Köybaşı

0 0%
  • Olcay Şahan

5 1.95%
  • Atiba Hutchinson

35 13.62%
  • Oğuzhan Özyakup

11 4.28%
  • Kerim

20 7.78%
  • Sosa

4 1.56%
  • Gomez

89 34.63%
  • Necip Uysal

1 0.39%
  • Gökhan Töre

0 0%
  • Cenk Tosun

1 0.39%
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu: Sivasspor - Beşiktaş Maçın Adamı

Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip çok daha kaliteli ve tecrübeli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince süre alamayan iyi oyuncular.

Alıntı Murat Erdi Salik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alexis iki haftadir macin yildizi bana gore. O hiza sahip olmasa ya da onun yerine baskasi olsa o hiz gerektiren pozisyonlari kesinlikle engelleyemezdi. Ustelik hava toplarina da iyi sicriyor, ayaklari cok duzgun, iyi oyun kuruyor, savunmaya liderlik ediyor, surekli ikaz ediyor yanindakileri, cok konsantre. O yuzden ben iki haftadir onu macin yildizi kabul ediyorum.
    Gomez klasik Gomez
    Pozisyonun birinde İsmail e cok kızdı.Sonra yanına gitti sırtını sıraladı. Daha sonra Marcelo İsmail e kızarken gitti Marcelo yu çekti ben kızdım yeter dedi gibi sanki

Alıntı Alper Esen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip çok daha kaliteli ve tecrübeli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince süre alamayan iyi oyuncular.
    Marcelo yedek olarak BELKİ kalabilir. Rhodolfo aynı formunu yakalayacaksa, ki sanmıyorum, kalsın. Diğer 3'ü (Beck, Alexis ve İsmail) kesinlikle gönderilmeli.

Ama bizimkisi hayal. Beck de kalır, İsmail de. CL'den de rezil olup döneriz.