Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?akal Azizin son ?erefsizlikleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?akal Azizin son ?erefsizlikleri

Turk Futbolun Kara Lekesi aziz y?ld?v?m

Bu ?erefyoksunu herkes iyi tan?r bunun daha ?nceki pis i?leri herkes iyi bilir yanliz ben en son yapt?gi pislik i?lerinden Bahsetmek istedim ve olasi b?r skandal i?in uyar?m? yapmak istedim .

- Derbiyi Ertelemek istedi?i tarihe Ayarlamak
    - Tff s?z verdi Tehdidi
    - Gokhan G?n?l dop?ng olayini ?rtbas etmek ve de oyuncusuna ?antaj yapmak.
    - Kendi Ma?ina ve Rak?pleri ma?inda isted?g? ?ekilde hakem ayarlamak .
    - Medyadaki k?peklerine Be?ikta?'a saldir emri
    - Ilhan k?pekoglu ile Gazeteci Tehdit etmeler .
    - TFF nin fikst?r de?i?tirme olayi malum Fener Konya ile ?k? zorlu ma? oynayacak
    - Ve ?imdiden a?iklanmi? bir basin toplant?s? ( konu?ursam yer yerinden oynar takt??? )

Harcadigi milyonlara ra?men stadsiz Be?ikta??n Lider olmas? Bu k?pe?in olduk?a zoruna gidiyor Taraftarlar?da hortumla? malum gaz alacak ?imdi .
    Guntekin abimiz dedi?i gibi futbolu sahada degil saha di?inda ta??mak istiyor Azize y?ld?v?m

Aman Dikkat Yonetim
    En son düzenleyen Isak Dolak; 15-04-2016, 13:47.

Sivas'a saplad?ktan sonra pazartesi bas?n toplant?s?nda ne konu?acak ?ok merak ediyorum.
    Yeter ki koyal?m.

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sivas'a saplad?ktan sonra pazartesi bas?n toplant?s?nda ne konu?acak ?ok merak ediyorum.
      Yeter ki koyal?m.
      Kongre karar? ald???n? a??klayabilir b?y?k ihtimal ile azizin her zamanki oyunlar?.

?ampiyonluk gider ba?kanl??? b?rakt?m der sonra ?ak?ak??lar? paral? askerleri ??kar b?y?k ba?kan bizi b?rakma derler ve biraz daha s?re kazan?r.

Yorum Yap

Tff nin verdi?i s?z? a??klas?n ?nce. Ne konu?ursa konu?sun kimse yemiyor art?k ucuz numaralar?n?.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Yeter ki koyal?m.
          Kongre karar? ald???n? a??klayabilir b?y?k ihtimal ile azizin her zamanki oyunlar?.

?ampiyonluk gider ba?kanl??? b?rakt?m der sonra ?ak?ak??lar? paral? askerleri ??kar b?y?k ba?kan bizi b?rakma derler ve biraz daha s?re kazan?r.
          Bu basin toplantisi soylentisinin tek amaci Sivas macimizdaki hakemi etkileme istegidir... Galip gelirsek bu basin toplantisi olmayacak...

halis bu haberle oldukca baski hissedecek macta...

Yorum Yap

Mehmet Topuz transferinin ya?and??? s?recide eklemek laz?m.

Yorum Yap

ya bu Aziz Y?ld?r?m hakem at?yor olay?n? anlam?yorum.

?imdiki mhk ba?kan? Galatasarayl?.
              bir ?nceki mhk ba?kan? Be?ikta?l?.

e bu mhk ba?kanlar? korkuluk mu neden itiraz etmiyorlar?
              aziz y?ld?r?m?n elinde bu ba?kanlar?n kasedi mi var? yoksa ?l?mle filanm? tehdit ediyor?

yoksa tff ba?kan? ?zerinden mi hakem atamas?n? etkiliyor? nas?l yap?yor da mhk ba?kan?n?n haberi olmadan hakem atamas?na kar??abiliyor?

bir Be?ikta?l? veya Galatasarayl? Aziz Y?ld?r?m' ?n b?yle bir m?dahalesine neden ses ??karm?yor?

Yorum Yap

ya arkada? bu mafya bozuntusuna dur diyecek biri yok mu?
                futbolun i?ine etti ?imdi basketbola m? el att? ?
                ba?kans?n sen biraz a??rl???n olsun bu nas?l bir fotodur ya?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  gs1_G0IJG.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  92.3 KB

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X