Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA? - Bursaspor - Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

tek kelimeyle atiba... sen b?yle oyna can?m?z? verelim...

Yorum Yap

Bence ozzy m?kemmeldi

Yorum Yap

Atiba
        Q7
        Gomez
        Ozzy
        Sosa

Yorum Yap

Atiba, Sosa, Quaresma, O?uzhan, Gomez. Zaten ba?ka da oyuncumuz yok, olanlar da iyiydi i?te.

Yorum Yap

Atiba.

Yorum Yap

Sosa Harikayd?.

Yorum Yap

Sosa, O?uzhan ve Atiba ?ok iyiydi. Gomez 2 gol att? daha ne yapacak.. Kime oy verece?imi bilemedim. Ama O?uzhan'? ?ok istekli g?rd?m ?nceki ma?lara k?yasla.

Yorum Yap

ben oyumu atibaya verdim, adam insan m?, cyborg mu anlayam?yorum. m?thi? bir profesyonel, hi? sakatlanmayan, s?zlanmayan ne g?rev versen sonuna kadar yapmaya ?al??an b?y?k sporcu.

geri kalana gelirsek s?ras?yla sosa gomez quaresma o?uzhan ?ok ba?ar?l? oynad?lar.

Yorum Yap

Cigersiz Atiba!

Yorum Yap

gomez 11 hafta sonra nihayet iyi bir ma? oynad?.att??? goller bir kenara oyun i?inde aktif,arkada?lar?yla pas al??veri?i iyidi.ayr?ca diri ve canl?yd? bitik g?r?nt?de de?ildi.

ama ma??n en iyisi atiba.

Yorum Yap

Sahan?n her metre karesine pres yapan Sosa. ?nde geride serdar ata?a ??kar a????n? kapat?r, ismail ata?a ??kar a????n? kapat?r. M?ti? bir oyuncu. Atibada alk??lar? hak ediyor ama 3-1de daha fazla sorumluluk almas?n? bekliyordum atiban?n. Sonu?ta 3 puan g?zel

Yorum Yap

Beck son be? dkk en az 4 kafa topu uzakla?tirdi girdi ve savunma b?raz rahatladi

Yorum Yap

Aslı Isak Dolak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Beck son be? dkk en az 4 kafa topu uzakla?tirdi girdi ve savunma b?raz rahatladi
                            Maca beckle baslasak 3-1 den sonra 5 e giderdi o mac. Serdarin yedigimiz ikinci goldeki o kafa topuna cikisini amator ligde yapmazlar

Yorum Yap

?smail'e oy veren kim ?

Yorum Yap

?a?aaaa

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X