Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Messi Real Madrid'de

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Messi Real Madrid'de

Real Madrid, 250 milyon avroluk serbest kalma maddesini kar??layarak Lionel Messi'yle gelecek sezon i?in anla?maya vard?.
    Real Madrid, ezeli rakibi Barcelona'n?n efsanevi ismi Lionel Messi'yle gelecek sezondan itibaren ge?erli olmak ?zere be? y?ll?k anla?maya vard?.

Futbol tarihine ge?en transfer, Real Madrid'e toplamda bonservis bedeli, Messi'nin y?ll?k ?creti, vergiler ve primlerle birlikte yakla??k yar?m milyar avroya m?l olacak.
    Real Madrid Kul?b?, Cumartesi g?n? Barcelona ile oynayacaklar? dev ma? ?ncesinde Messi'nin s?zle?mesindeki 250 milyon avroluk serbest kalma bedelini kar??lad???n? duyurarak adeta g?vde g?sterisi yapt?

MESSI'DEN FLA? S?ZLER!

13 ya??ndan bu yana Barcelona formas? giyen Messi ise bas?n mensuplar?na yapt??? ilk a??klamada, "Kul?p y?netimiyle yapm?? oldu?um yeni s?zle?me g?r??melerinden sonu? ??kmad?. Finansal Fair Play kurallar?n?n da etkisiyle Barcelona Kul?b? hakk?m oldu?unu d???nd???m talepleri kar??layamad?." dedi.

Kul?b?yle aras?ndaki ba?lar?n tamamen koptu?unu da s?zlerine ekleyen y?ld?z futbolcu, ??yle devam etti: "Y?netime maliyetimi Camp Nou'yu satarak kar??layabilecekleri y?n?nde bir ?neride bulundum. Ama sebebini anlamad???m bir ?ekilde kul?b? benden daha de?erli g?rd?ler. Bunu duydu?umda kalbim k?r?ld? ve bu kul?ple ba??m?n tamamen koptu?unu hissettim. ?stedi?im vergiler hari? y?ll?k yakla??k 50 milyon avroluk bir s?zle?meydi. Bunu hak etti?imi d???n?yorum. Ama anla?amad?k."

MESSI FORMALARI HAZIR!

?te yandan Real Madrid y?netiminin Messi'nin giyece?i 10 numaral? formalar?n sat???na haz?r oldu?u da ortaya ??kt?.
    ?n?m?zdeki g?nlerde Real Madrid ma?azalar?nda sat??a ??kaca?? duyurulan formalarla ilgili ?kinci Ba?kan Fernando Fernandez Tapias, Goal'e konu?tu: "Messi transferi i?in uzun s?redir ?al??malar?m?z? gizli bir ?ekilde y?r?t?yorduk. Sonunda onunla anla?abildi?imiz i?in ?ok mutluyuz. ?lk etap i?in yakla??k 500.000 adet forma ?retildi. Maliyetin ?nemli bir k?sm?n? bu ?ekilde kar??layaca??z."

RONALDO'DAN "HO?GELD?N" MESAJI

Real Madrid'in Portekizli y?ld?z? Cristiano Ronaldo ise Messi transferinin ard?ndan kul?b?n resmi internet sitesine yapt??? a??klamalarda, "Uzun y?llar boyunca rakip oldu?um Messi ile ayn? formay? giyece?im i?in ?ok mutluyum. Kanatlardan onun verece?i deste?i sab?rs?zl?kla bekliyorum." ifadelerini kulland?.
    Di?er yandan Barcelona'n?n ya?ad??? mali krizin de etkisiyle Messi'nin bo?lu?unu Leicester City'nin parlayan golc?s? Jamie Vardy ile doldurmaya haz?rland??? da gelen haberler aras?nda.

1 Nisan'?n kutlu olsun Forza

Ba?l??? g?r?nce anlam??t?m zaten .

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

buna kimse inanmaz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Hepsini ge?tim de
          "Uzun y?llar boyunca rakip oldu?um Messi ile ayn? formay? giyece?im i?in ?ok mutluyum. Kanatlardan onun verece?i deste?i sab?rs?zl?kla bekliyorum." ifadelerini kulland?.

Destek derken ?

Yorum Yap

laannn lannn laaaannnn. ciddi ciddi okudum ben bunu...

Yorum Yap

Camp Nou sat?lmas? olay?ndan belliydi bir sa?mal?k oldu?u Ulan sonuna kadar okudum bir de ya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X