Sonuçlar: İlk golü kim atsın

Katılımcı sayısı
755. Anket kapatılmıştır
  • Beck

1 0.13%
  • Marcelo

2 0.26%
  • Alexis

3 0.40%
  • İsmail

5 0.66%
  • Olcay

63 8.34%
  • Gökhan

2 0.26%
  • Quaresma

281 37.22%
  • Kerim

5 0.66%
  • Atiba

57 7.55%
  • Gomez

111 14.70%
  • Cenk

36 4.77%
  • Oğuzhan

127 16.82%
  • Sosa

32 4.24%
  • Kalecilerden Birisi

9 1.19%
  • Diğer

21 2.78%
Sayfa 15/15 İlkİlk ... 512131415

Konu: Şeref Bey'de ilk golü kim atsın

Alıntı Mehmet Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönlüm Quaresma diyor ama Olcay atar böyle golleri...
    Tam Olcaylık gol

Gönlümün tercihini bir kenara bırakıyorum..Almanya Beşiktaş futbol ilişkilerimizin gerek gurbetçilerimiz gerek gurbetçi futbolcularımız ve gerekse genel olarak Alman futbolculardan aldığımız toplam verim dolayısıyla hem Alman futbol kamuoyunda bir sempatimiz oluyor, hem gurbetçi vatandaşlarımız arasında sempatimiz artıyor..
    Biraz pragmatist bakarak Almanya'da genel olarak sempati kazanmamızın faydaları, diğer ülkelere göre daha bir artı olacağı düşüncesiyle Gomez atsın diyorum..bu zevki bizim gibi Almanya'da yaşayan tüm futbol severler yaşasın ve orada da güçlü bir yerimiz olsun..

Bunun ürün ve marka pazarlama işlerinde büyük katkısı olacağını düşünüyorum..Alman futbol severler için ikinci bir takım olabiliriz..futbolcu transfer işlerimiz daha bir kolaylık ve derinlik kazanır..Gurbetçi sempatimiz de o oranda artar..belki ilave Kartal Yuvası bile açabiliriz oralarda..

Faydacı bir yaklaşım ile Gomez diyorum..ardından şampiyonluk ve bir de Gol Krallığı muhteşem olur..

Bugün Gomez'i kimse tutamaz..en az 2 ben 3 bekliyorum..bugün çok sıkı patlayacak..zeki oyuncu..

Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    Ceza sahası sağ çapraz köşeden sol çatala gönderilecek bir trivela ile o stad bir kez daha yıkılır, demedi demeyin. O yüzden ilk golü Quaresma atmasın

Marcelo ofsayt olmasa Olcay oluyordu az kalsın...

olcay diyodum hep ofsayttan da olsa attı aslında

Olcay naptı yaptı attı Gönlüm Q7'den yanaydı ama olmadı. trivelası harikaydı.

Quarezma kendisinden bekleneni yaptı, tarihe geçti, ilk kırmızıyı gördü!

Alman Milli takımının forveti Mario Gomez yeni stadın ilk golünü attı lan.

Rüya gibi

Süleyman Seba ne güzel gol attı be...

yeni stadın ilk çakma golünü atan olcay